Cim upoutat muze?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2003 22:26 - sarka

Panove,zajimalo by me,co delat,co si oblect,jak se chovat,abyste si zeny vsimli?Diky Sarka

reagovat 18.2.2003 22:38 - Vasil

Ahoj, Sarko, tak me naprosto upouta holka, ktera ma dziny a bilou kosili se sukem tak, abych videl pupik!!

reagovat 18.2.2003 22:39 - Miroslav

Mne se libi holky,co maji cerne vlasy a hnede oci a ne moc velka nadra.

reagovat 18.2.2003 22:41 - Martina

kozičkama...

reagovat 18.2.2003 22:41 - Tomas

Mne se na holkach libi,kdyz maji ryflove kratasi zarezane do zadku.A hlavne to vypada dobre na motorce.A holky,co umi jezdit na motorce sa me libyja.Blond vlasy a sexepil.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2012 17:31 - alien - http://alienuvkokon.byl.cz/alien.bloguje.cz/tema-4-devkovskej-cirkus.html

Zde bych se na pojem hodná, slušná žena podíval z jiného úhlu pohledu.Pro mnohé možná dobře uchopitelného a pochopitelného, protože taková žena a její vztahový život bude vysoce kontrastní k současným ženským a jejich stavu a vztahovému životu.
V mnohém bude mít společného s ženou, jak existovala a byla vnímána v dřívějších dobách a kulturnějších společnostech, než je ta kurevská, bezcharakterní, amorální západní.

Slušnou ženu mimo jiné lze velmi lehce definovat následujícím způsobem, protože jedním z hlavních, ne-li zcela primárním účelem ženy na zemi je být a žít pro svého muže, vztah s ním, děti, rodinu a domov po celý život.
Schopnost ženy mít celoživotní vztah a jednoho spokojeného, uspokojeného samce je tedy sama o sobě definicí slušné, hodné ženy a kvalitní samice.
Může se s tím kdekdo přít, hádat se, nesouhlasit, ale to je tak jediné, co s tímto nezpochybnitelným faktem a archetypálním svatým principem daným přírodou může dělat.

Slušná, hodná žena.
Jako náctiletá panna si vybrala svého chlapa, se kterým následně strávila celý život.
Ve vztahu byla po celou dobu hodná, milá, loajální, oddaná, věrná a ctila svaté archetypální principy triumvirátu dobré ženy (jídlo, postel, klid a pohoda domova) = muž s ní byl spokojen, uspokojen a ctil ji nade vše.
Za celý život tedy žena měla jeden jediný vztah a jakékoliv sexuální, erotické a duševní intimity měla pouze vůči jedinému, svému muži.
I když pak ten muž umřel, už jiného neměla a žila až do konce života věrna a oddána jemu.

To je ideální stav, o takové ženě nemůže mít nikdo sebemenšího sporu, nemůže vůči ní říct jediného křivého slova, ani alien.
Nutno pro současné okunděné cetky podotknout, že takové ženy prokazatelně na zemi žily a existovaly, tedy ženy, které srdce, duše, mysl a tělo zasvětily po celý život jedinému muži.
Takže nejde o žádný alienův novodobý výmysl, není to nic, co by tady dříve nebylo a nefungovalo ke spokojenosti žen i mužů.Pouze v pachu současné západní společnosti plné děvek, děvkařů a kurev, s jejími zvrácenými normami taková žena může vypadat idealisticky, nesmyslně a vymyšlená paranoidními blázny nebo naivními snílky a idioty.
Konstatujme tedy fakt: takové ženy prokazatelně žily.Stejně jako dnes jsou prokazatelně samé děvky a kurvy.
Taková dáma je ona nezpochybnitelná slušná, hodná žena hodna toho jména, žena, pro kterou slušný chlap může žít a umřít.
K tomu je v současné kurevské době bohužel třeba dodat podstatnou výjimku, kterou ale stejně tak pojistí zpětná kontrolní vazba, aby si ji kdejaká prachsprostá flundra nemohla obcházet a okecávat po děvkovskokurevsku a prohlašovat se za křišťálově čistou lilii, stejně jako se současné ženské postupným dělením ze stovek a desítek "vztahů" a šuků dostanou po několika měsících počítání na obecně "přijatelné" číslo blízké deseti.
Jako nula se celkem logicky započítávají i vztahy a partneři, kteří zradili a opustili, přestože by je žena sama nezradila a neopustila, ani se proti vztahové etice nijak neprovinila = byla slušná, hodná, milá, měla co má žena ve vztahu mít (svatý triumvirát dobré ženy: žrádlo, postel, klid).
A tato výjimka se uznává pouze v případě, že sám muž konstatoval, že žena byla hodná, milá a měla, co má žena ve vztahu mít-rozuměj pouze a jen, když toto uznal onen muž, který ji zradil, nesejde na tom, co plácá žena, protože ženy nejsou ohledně pravdy, lži, minulosti a reality relevantní subjekty.
Dále se uznává pouze v případě, že za celý ženin život byly takové výjimečné případy maximálně tři (slovy tři, číslem 3) a mezi jednotlivými vztahy/partnery byl rozestup minimálně dva roky.
Tuto výjimku beru jako velký kompromis a není zde ani tolik kvůli ženským, ale spíše kvůli slušným chlapům (kteří narozdíl od slušných žen v dnešní době stále zatím existují), aby se moje definice dala uplatnit i v současné době, kdy skutečně dochází k případům, kdy slušní, zásadoví chlapi mají za život více vztahů jednoduše především proto, že je dané ženy zradily, nebo se po čase začaly chovat natolik odporně, že s nimi nešlo dále být a žít.

Přijdou ti taková kritéria moc přísná a v praxi nesplnitelná?
Mně ne a dalším slušným, zásadovým chlapům také ne.Mnoha babičkám a prababičkám současných ženských přišly také jako naprostá samozřejmost, kterou vůbec neřešily.
Pokud ti daná kritéria přijdou nesplnitelná či nesmyslná a nevešla by ses do nich ani s gigadělítkem už v nácti či dvaceti pětadvaceti, pak jsi jednoduše děvka, kurva, prachsprostá flundra, nic víc.Žádná výjimka, jen to, co je v současné době všude kolem na každém rohu, bezcenná okunděná věc.
Věř nevěř, byly doby, kdy žena skutečně jako panna vstoupila do posvátného svazku manželského a už v něm setrvala do konce života po boku svého muže v dobrém i zlém, stejně jako on po jejím.
Moje inovace oproti dřívějším časům a možnosti dané dobou spočívá v zázraku možnosti výběru a volby.
Souhlasím s principem, že žena i muž mají mít možnost si partnera svobodně vybrat a mít na výběr ze smysluplné nabídky.
Ale už zcela nesouhlasím s tím, že když si někdo svobodně, dobrovolně a svéprávně vybral partnera, tak pak svůj vztahový nebo manželský slib (oba stavím na jednu rovinu) nesplní a neplní po celý život za všech okolností.
Člověk by měl partnera vybírat uvážlivě s tím, že to bude PARTNER, RODIČ JEHO DĚTÍ A OPORA pro celý život, ne rohlík v krámě.
Když už si pak jednou někoho a něco vyberu, jako slušný člověk si za tím stojím a stát musím, tečka.
Jinak jednoduše za slušného člověka být považován nemohu.
A všechny ty kecy a žvásty, že po čase zjistíme, jak je jeden takový a makový blablabla hovno, každej dobře víme, s kým do vztahu jdeme a když to nevíme, zjevně jsme poctivě nevybírali a nevážili své kroky.
Všechny ty současné pseudovztahy, rozchody, rozvody jsou způsobené primárně jen a pouze jedinou věcí-nekonečnou rozežraností současných ženských, kterým není nikdy nic dobré, pořád hledají zelenější trávu a i když najdou dokonale zelenou a vše funguje, hledají zase změnu jen pro změnu.
Když ženy možnost žádné volby neměly, většina vztahů byla oboustranně spokojená a celoživotní tak jako tak.
Procento nešťastných vztahů bylo minimální a oproti opaku akceptovatelné.
Dnes je stav přesně opačný, protože ženy onu možnost výběru nejen začátku, ale bohužel i nesmyslných konců mají a tím je vše dané.

reagovat 31.8.2012 17:54 - !

Svatá pravda! ! !

reagovat 14.8.2015 12:22 - Katarina

Když jedu večer z práce jezdívá se mnou soused.ON je samá sranda a jednou mi řekl jestli bych mu neukázala kundičku.Já ale jsem měla sukni a tak se mu ji ukázala.Tím sem mu vyrazila dech a on mi musel ukázat ptáka.Tak jsme zablbli ja malý děti.

reagovat 3.6.2016 10:10 - Katarino a hned je ten svět hezčí.

Jana.

reagovat 5.6.2016 07:59 - Aleš

Nejlépe se muž upoutá poutama.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *