Cigarety a Abstak

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2009 19:56 - Cigaretkovy anonym

Dobry den Chtěl by přestat kouřit je mi 17 let a bouhžel kouřím už od 12 let ted kouřím krabičku denně s přehledem o hospodě ani nemluvím chtěl by se zeptat nechci žadne naplasti ani zyban chci nějake antidepresivum nebo tak něco poradtě někdo prosím děkuji moc sem totiž strašny slaboch na tyhle věci už sem to skoušel jednou a přestal sem na 3 dny ktere sem stravil tím že sem se hadal se svou rodinou kvuli každe blbosti a už sem si to nedal děkuji všem :)

reagovat 12.5.2009 11:02 - Hana

Antidepresiva by ti mohly pomoct anonyme. Každá obvodní doktorka ti je předepíše, když jí tohle řekneš. Možná by byla dobrá kombinace antidepresiv i s těmi náplastmi. Ty zase pomohly mě. Jestli máš takhle těžký průběh, tak nejsi uplně přesvědčený o tom, že chceš přestat a tak potřebuješ větší pomoc. Ten, kdo má jasno v tom, že už nechce být závislý, to tak těžké nemá.

3 dny jsou nejhorší-to znáš, tři týdny si zvykáš na nekouření a 3 měsíce jsou prověrka vůle. Pak už opravdu nekouříš:-) Přeju ti aby ti to vyšlo. Přeju ti aby jsi chtěl.

reagovat 12.5.2009 11:35 - JC

Zahulíme uvidíme !

reagovat 12.5.2009 11:35 - JC

Zahulíme uvidíme !

reagovat 12.5.2009 13:18 - Věra

Přestala jsem kouřit po operaci,kdy jsem byla hodinu v celkové narkóze.Nekouřím už tři a půl měsíce,občas mám velkou chuť na cigaretu,zatím jsem to zvládla.Ze začátku jsem si nedělala kávu,vyhýbala jsem se místům kde jsem si sedla a zapálila.Myslím,že první pozitivum bylo,když jsem se naštvala a nešla si koupit cigára na uklidnění.Teď už si dám kávu klidně a na cigaretu ani nevzdechnu.Ráda bych poradila víc,ale tohle je tak asi všechno,chce to chtít,trochu se poprat sám se sebou a hlavně to vydržet.Čím déle se to vydrží,tím méně se vrací chuť na cigaretu a trvá jen malou chvilku.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.9.2009 14:24 - Flarex

Slyšeli jste o Prostopu v Zábřehu na Moravě. Jde o laserovou terapii na odvykání kouření. Znám pár lidí, co to podstoupili a zatím tvrdí, že jim cigareta nechutná. Je to půl roku, co na tom byli.

reagovat 2.4.2012 19:03 - ITTomas

Ahojte, pojdte na Abstak.cz, tam je na toto tema zrizeno cele diskusni forum!!!

reagovat 18.2.2013 12:43 - Lukáš

tak jako podívejte se heleme se já jsem nekouřil tři týdny a po třech týdnech jsem zase začal s tím že jsem si řekl seru na to

reagovat 18.2.2013 12:44 - Lukáš

ne fakt už já se spíš spokojím s tím omezováním než abych uplně přestal

reagovat 6.5.2016 17:19 - smoking women

Nikdy neprestanu,nechci,chutna mi to,libi se mi to,slusi mi to naopak pridavam pocet cigar.Bez cigara nikdy ,radsibych nezrala ale na cigara musim mit porad,kourim vsude v byte a kdo doma nekouri,od toho odchazim hned z navstevy

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *