Chyby lékařů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.7.2008 15:37 - Debessones

Myslíte si, že lékaři chybují často? většina lidí říká že ano, druhá zas že ne... Chtěla bych tedy slyšet názor i jiných lidí, zda už se s chybností lékařů setkaly, pokud ano s jakou, a pokud ne, co si o tom myslíte.

reagovat 7.7.2008 10:45 - klára

Ta tvoje otázka je dost obecná, zkus napsat svůj příběh či konkrétní zkušenosti. Na to zareaguje víc lidí.

reagovat 9.7.2008 18:57 - Anonymous

Mně zničili dva lékaři život, jeden z toho záměrně. Sice jsem dostal PID, ale zdraví mám zničené do smrti, a už si nepomůžu. Nedbalost, škola vystudovaná jen díky protekci nebo zájmu maximálně získat postavení a s ním spojenou moc, s tím se dá setkat zejména v některých okrajových oborech často.Oba dva lékaři byli z různých oborů, psychiatrie a chirurgie. Jsem mrzák, zbytečné operace kvůli chybě lékařů a následnému zanedbání, dále zanedbání psychiatra, který říkal, že mi nic není vedlo k rozvoji poruchy natolik, že se stala nevyléčitelnou tím, že se tranformovala do poruchy osobnosti. Chybovat si mohou dovolit, protože lékařská komora to zamete, navzájem se všichni kryjou. Tak to chodí!!

reagovat 9.7.2008 19:18 - klára

To ale nebylo moc konkrétní!!!

reagovat 16.7.2008 10:01 - Doctor

Reakce na Anonym

Mě se zdá,že vy pacienti jste tak trochu zapoměli,že lékař má právo na chyby...a stane se i nejlepšímu odborníkovi!Prosím,ale zamyslete se nad tím jak jsou ohodnoceni lékaři a jak zedníci...bych řekl zedník si vydělá víc!!!Tak prosím co by jste chtěli!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2011 09:53 - hroznéé

Má dcera hubla....podle...

úplně se mi zježily všechny chlupy hrůzou...raději nedomýšlet...

reagovat 8.9.2012 19:03 - chci váš názor

dobrý den, můj přitel byl přijat do nemocnice na základě úrazu v práci, diagnoza byla - natažené vazy v koleni..., nohu mu dali do sádry a poslali domů, o pár dni později uz bolest nemohl vydrzet a jeli jsme do druhe nemocnice, vazy byli utrzene a hrozila tromboza, druhý den podstoupil operaci, chtěla bych vědět jak může dojit tak závažné chybě, při které byl ohrožen přímo lidský život!... chci znát váš názor, dali by jste to k soudu?

reagovat 9.9.2012 11:21 - Guy

dobrý den, můj přitel byl...

Jsou to polobohové- mají moc nad životem a smrtí, takže to normálně nezvládají (moc korumpuje!)-a převáží pak hnusné lidské vlastnosti. Blbý je, že si lidi myslí, že je potřebují- ale nepotřebují! Když budeme o zdraví pečovat a nebrat ho jako samozřejmost, budeme dodržovat zásady zdravého životního stylu,které všichni znají,ale všichni na ně kašlou- doktory potřebujeme jen v krajním případě,jako je třeba úraz.Ale zase-když budeme myslet hlavou a pečovat o sebe, nemusí k úrazu dojít! Jsme strůjci svého zdraví, nepodceňujme se. Známe svoje tělo a zvyky líp než nějaký doktor- rutinér.

reagovat 26.4.2013 16:45 - Majda

V Česku se bohužel poškození pacienti spravedlnosti nedovolají, protože doktoři drží při sobě. V Ivančicích do pacientky omylem zašili 28 centimetrů dlouho špachtli, kterou půl roku s bolestmi nosila v břiše, ale soud doktory osvobodil a ženě nepřiznal žádné odškodné. Tady je o tom reportáž: http://www.novinky.cz/krimi/295272-aktery-zasite-spachtle-v-brise-pacientky-soud-osvobodil.html

reagovat 26.4.2013 16:56 - Tom

V Česku se bohužel...

Milá Majdo. Ten případ ještě neskončil, to za prvé a za druhé, byla vyčíslena částka, ale paní musí podat občansko právní žalobu. Což je asi logické, pokud nebyl nikdo odsouzen.
Navíc, pokud dojde o odvolání, tak se to může ještě změnit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *