Chyba v určení termínu porodu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2005 12:42 - Eleonor

Máte někdo zkušenost s tím, že by se ošetřující lékař spletl v určení stádia těhotenství o měsíc? Je to vůbec možné? Přítelkyně mého bratra nejdříve tvrdila, že je v pátém měsíci a najednou je v šestém. Prý se lékař spletl. Zvláštní je, že se s bratrem před jejím otěhotněním asi na měsíc rozešli a když se pak k sobě vrátili přišla s historkou o tom, že je gynekologicky nemocná a musí rychle otěhotnět, nebo už nebude moci mít děti. Je jí 21 let. Díky

reagovat 12.5.2005 13:16 - Eleonor

Díky. Já si to taky myslím, ale nechci na ní nasazovat, aby to nevypadalo, že ji nemám ráda. I když popravdě nemám. Jenže jak to udělat? Brácha je v tomhle ohledu ťunťa a cítí i když jim to moc neklape, je hrdým nastávajícím "otcem"

reagovat 12.5.2005 21:56 - Veronika

Ahoj nechci nijak branit pritelkyni tveho bratra, ale nech to na nich, pokud je tvuj bratr stastnej tak mu to stesti neber, trab si ji oblibis casem... treba mu to jen natukni ale nezbroj hned proti ni at nakonec nejsi ta spatna ty....

reagovat 12.5.2005 23:24 - Eleonor

Nic jiného mi asi nezbude :-) Jen nechci, aby byl zbytečně nešťastnej, ale máš pravdu, srovnat si to bude muset ona slečna sama.

reagovat 13.5.2005 15:46 - Veronika

Vezmi to takhle on je ted stastnej bude tatinkem a to je pro nej ted moc dulezity ... tak proc mu tu radost brat? A ona ho musi taky moc milovat kdyz chce aby byl miminka tatinek tvuj bracha... :o) teto

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2006 13:09 - Kvítko

No vypadá to dost divně a měsíc je dost. Ale mám kamarádku (obě jsme momentálně těhotné), které řekli doktoři, že termín podle menstruace ji vychází na 19/2 (který se řídí tím, jaké datum dotyčná uvede jako poslední menstruaci), pak jí dali další termín podle ultrazvuku na 7/3 a dneska je 13/3 a furt nic. Přitom si jí do poradny nezvou jako při přenášení ob tři dny .. Někdy je dost složitý s v tom vyznat. Já měla termínů taky víc - další je dle prvních pohybů. Ale je fakt, že ten podle mensturace mi doktoři nemění - měla jsem ho tuhle sobotu :). Taky nám roste rychleji :), už má přes 4 kg .. tak se těším až bude venku :).

reagovat 5.8.2006 14:12 - barča

taky mám zkušenosti s více termíny, před těhotenstvím jsem měla silnou chřipku a pak mi zemřela nejbližší kamarádka, hodně jsem zhubla a těhotenství jsem měla neplánované, vzhledem k nepravidelné menstruaci žádný doktor v tom neměl úplně jasno a termíny se tím pádem skutečně lišily o měsíc + či -. Tím nechci říct, že přítelkyně tvého bratra nelže, nicméně z vlastních zkušeností vím, že je to možné, taky jsem měla problémy odpovídat v kolikátém jsem měsíci, když to nevěděli ani odborníci. Ale rozhodně si myslím, že by si to měli vyřešit jen oni dva.

reagovat 5.8.2006 15:09 - monika

kámoška měla termín 17.2. a nakonec rodila až 15.3. , taky se sekli

reagovat 25.4.2007 00:13 - péťa

já měla taky první termín 26.4 , pak to šoupli na 10.5 , ale dcerka se narodila až 18.5 :)

reagovat 2.3.2008 14:26 - Jana

Já jsem také měla termín porodu na 10. listopadu a syn se narodil 10. prosince. Myslím-si, že jsem udala lékaři špatné datum poslední menstruace. Při pohybech miminka, začal pan doktor pochybovat. Tři měsíce před porodem jsem byla hospitalizována v nemocnici, kde mi termín změnili a syn se narodil(až po té opravě) přesně na den. Je pravda, že jsem před otěhotněním vážila asi 54 kg. a před porodem jsem měla skoro 100 kg. Klidový řežim v nemocnici dělá hrozné věci. Tak jsem si pořád říkala, že pan doktor možná soudil, také podle toho jak jsem vypadala.(cha,cha)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *