Chůze naboso - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2009 02:50 - UPLC

Člověk je odedávna spjat s přírodou a degenerace,za kterou si může sám,ho ubíjí k záhubě.Proto utečme do přírody,a buďme k sobě hodní.UPLC"seznam.cz

reagovat 21.1.2009 15:45 - paja781p

To:UPLC

To jsem se setkal s názorem na jedné diskuzi od člověka co občas chodí naboso,že boty nejsou degenerace,ale nová přirozenost,něco říkal i o nějaké kontraprodukci.Takže jsem se s ním nemohl dohodnout,protože tu degeneraci v tom vidím také.Bohužel tahleta disharmonická novodobá společnost,neví,co je to"budme k sobě hodní"Tomu se dneska hodně lidí vysměje.

reagovat 12.7.2009 13:06 - ogar

Tak já to někdy zkusím,ale jestli mě něco píchne,tak Vás opíchám taky :-)

reagovat 12.7.2009 13:06 - ogar

Tak já to někdy zkusím,ale jestli mě něco píchne,tak Vás opíchám taky :-)

reagovat 17.9.2009 20:36 - paja781p

boty na nohách nemaj co dělat,to je výmysl obuvnickýho průmyslu :-))
Podívejme se do minulosti,odpočítáme-li to po desetiletích zpět,tak zjistíme,že co desetiletí dozadu,tím více lidí bez bot chodívalo,hlavně samozřejmě v létě.
A dneska se z toho v mnohých případech stává společenská nutnost,když pomyslíme,že první myšlenka bot byla pouze chránit nohu-no ale ani to nebyl správný tah z hleiska reflexní terapie....Jsme jako civilizace chytřejší a nebo hloupější?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2015 08:53 - ondra

Chůze naboso (v obuvi bez ponožek) je vhodná hlavně v otevřené obuvi v letních teplotách, nebo v interieru budov kvůli větrání nohou. Nohy které větrají se nepotí, nezapaří a nechytnou kvasinkové infekce a plísně nehtů a kůže bude zdravější. Ten prach a špína se večer umyje, však ponožky by jste taky museli vyprat a takto je ušetřite.

reagovat 5.1.2018 19:40 - Na boso v zimě?

Před pár dny jsem potkal v marketu spolužáka. Potkali jsme se u zeleniny a všiml jsem si, že nemá žádnou obuv ani ponožky, prostě je úplně bos. Dělal jsem,jako že nic. Popřáli jsme si nový rok a čau. Nedalo mi to a byl jsem mu stále v patách. Pak jsem u pokladen sledoval přes sklo, jak si vykračuje bosý v té špíně na asfaltovém nekrytém parkovišti ke svému Volvu. Šlapky měl černé, jak kominík. Neví někdo o co jde? Nějaká duševní očista, uvolnění ze stereotypu např., nebo syndrom vyhoření?

reagovat 5.1.2018 22:51 - Marek

Před pár dny jsem potkal v...

asi to byl barfooťák :) ....je to teď docela moderní

reagovat 6.1.2018 16:09 - Za sebe

mohu říci,že nevynechám příležitost se courat bosky po trávníku,nejlepe ráno pokud je ještě rosa.Ovšem ne v zimních měsících.

reagovat 6.1.2018 21:53 - Martina

Já mohu chodit naboso po jehličí, silnici, trávě..., ale jakmile mám projít někde v řece po kamench, tak můžu zešílet - to samé i v lázních v Kneipově chodníčku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *