Chtít zhubnout? A nebo nechtít?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.1.2003 10:19 - Mína

Chtěla bych se zeptat na názor nebo zkušenosti s tím, že
1/ jedni tvrdí, že pokud chce člověk zhubnout, musí po tom toužit, před spaním na to myslet, zkrátka - jak se zpívá "stačí jen věřit a strašně moc chtít"
2/ druzí naopak tvrdí, že pokud takhle "strašně chtěli", tak to zrovna nešlo. Čím víc chtěla mysl, tím víc se tělo šprajclo. Když si pak řekli "kašlu na to", tak šly kila dolů jak po másle.

reagovat 21.1.2003 12:01 - kapka

rekla bych,ze chtit,ale umet si predstavit,ze to nemusi vyjit,takze sportovat tak,aby te to bavilo a ne aby to bylo utrpeni pro zhubnuti

kdykoli jsem neco chtela moc,tak to nevyslo(veci,ktere jsemnemohla moc ovlivnit,treba aby me mel nekdo rad),ale jakmile jsem se te myslenky dokazala vzdat,prani se plnila jak silena

pred spanim si nerikat,chci zhubnout, ale je mi dobre, citim se dobre, me telo je pevne,delam pro to to a to,treba deset minut beham a pak deset minut posiluju,nebo 1 tydne plavu,cokoliv te bavi.
POdvedomi reaguje na pozitivni slova, takze rikat si nejsem tlusta moc nepomuze, spis jsem akorat a citim se dobre (ikdyz si treba myslis,ze akorat nejsi,ale ver, ze napr v americe bys byla stihla,takze to je relativni)

reagovat 10.10.2003 15:58 - Katka

Ahojky, nevite, kde bych mohla sehnat recept na adipex retard? Pripadne adipex bez receptu? Ale ne predrazenej? Diky moc

reagovat 12.10.2003 17:56 - Myšánek

nevím kde ho sehnat,ale byl teďka někdy zdraženej tak se připrav

reagovat 11.6.2004 22:40 - Centrum čínské medicíny

Redukční program
Redukční program - prostě program pro každého, kdo se rozhodl něco příjemného udělat se svým tělem.

Obezita či nadváha se stala velmi častou civilizační nemocí. Snaha se jí zbavit je jedním z nejvíce diskutovaných témat v (nejen) dámské společnosti. Byly vypracovány tisíce diet - různě účinných, více či méně snesitelných.

Námi nabízený redukční program klade důraz především na šetrnost vůči organismu. Nežádoucímu jo-jo efektu je zde předcházeno stimulací ušních akupunkturních bodů, která ovlivňuje pocit hladu a psychickou vyrovnanost. Akupunktura je výraznou pomocí v zabránění průvodním jevům plynoucích z omezeného příjmu potravy, jako je celková slabost či překyselení žaludku, a dále psychických dopadů - nervozity, podráždění, nespavosti apod.

Doporučovaná dieta je sestavena dle principů čínské dietetiky. Jejím cílem je odstranění odpadních látek z těla, odlehčení organismu, navození rovnováhy dvou protikladných aspektů - JINu a YANGu - v těle a v neposlední řadě i osvojení si správných stravovacích návyků. Během třítýdenní kúry mají klienti možnost konzultace na naší klinice.

Redukční program se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným mezi širokou veřejností.Redukční program provádíme v nezměněné podobě od roku 1998 a je "otestovaný" na velkém souboru klientů. Je určený pro motivované jedince, kteří však nemají dostatečně pevnou vůli či přesně rozepsaný dietní režim. Kúra je dvacetidenní a po jejím absolvování je průměrný pokles hmotnosti 1/9 výchozí tělesné hmotnost. Pro dosažení tohoto příjemného výsledku se využívá několik aspektů.

Motivace
bez které by to nešlo a klient by pochopitelně nenavštívil naše zařízení. Další pilíře diety slouží k podpoře motivace a nastolení jasného řádu, podle kterého je potom snadnější postupovat.

Dieta
tvoří nejdůležitější součást redukčních kúr. Při jejím sestavení se využívá základních nutričních poznatků a rovněž učení čínské medicíny o yinu a yangu v dietetice. Malé množství konzumovaných potravin zajistí přísun nezbytných výživných látek (minerálů, vitamínů, fosfolipidů, bílkovin), při jejichž nedostatku vzniká podvědomá nutnost přerušit dietu a najíst se. Navíc, základním předpokladem diety je nepoškodit organizmus karencí (nedostatkem) nezbytných látek.

Ušní akupunktura
pomáhá při regulaci metabolických dějů a při tlumení stresu. Představy, že by po napíchnutí jehliček do ucha někdo zhubnul bez dalšího nažení jsou již překonány. Jehly svým reflexním působením pouze odstraní stres z hladovění, z nemožnosti zajíst své každodenní problémy, utlumí sekreci žaludečních šťáv, zvýší práh pro navození stresu. Jehly se napichují až po 24 hodinovém hladovění, aby nebylo pochyb o jejich lokalizaci (pryč je rovněž doba, kdy se jehličky píchaly na počkání od boku a samozřejmě se zcela minuly účinkům).

Režimová opatření
dalším ze "Svatoplukových prutů", nutných pro zdárné ukončení diety je způsob, jakým stravu konzumujeme. Zásadou je dlouhé žvýkání potravy, jednak kvůli kompletnímu strávení tohoto malého množství a jednak kvůli výuce. Po skončení diety se totiž snažíme nezapomenout na tento "umravněný" způsob konzumace, což se nám poté odmění udržením si hmotnosti.

Dohled lékaře
během dvacetidenní kúry přichází klienti na pravidelné kontroly, při kterých se pochlubí svými "mezičasy" v poklesu hmotnosti, zkontroluje se ucho s jehličkami, klienti se povzbudí či napomenou, podle toho, co vyžadují okolnosti.

Detoxikace
významný vedlejším produktem redukční kúry je pročištění organizmu. Při dietě se klade velký důraz na výběr potravin, které neobsahují konzervační látky či nevhodné příchutě. Pro zažívací trakt je to balzám. Jednak nemá co na práci a tak zde probíhá regenerace, jednak nepřijímá toxické látky ze stravy a navíc konzumované potraviny mají i přímý regenerační dopad na vnitřní orgány (černý sezam, ovoce, zelenina).Zkuste taky naši dvacetidenní redukční kúru!


Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2007 20:23 - lenýs

mam small problem drzela sem dietu zhubla sem a nevim jestli jeste merim 170 a vazim 50 kg plu minus pul kg! pripadam si tlusta zvlast js se vcera hodne najedla a nafouklo se mi bricho a jeste nesplasklo nevite co s tim? mam jeste hubnout? peredem dekuji za rady!

reagovat 21.2.2007 18:39 - Warning

Miss je sebranka anorekticek z cele CR.

Cesi by to meli take zakazat, jit po vzoru ostatnich zemi, ktere resi problemy modelek anorekticek. Poskozuje to vyvoj mladeze a hlavne malych deti, ktere se vidi v nejake modelce a pak odmitaji jist. Je tezke nektere deti prinutit k tomu, aby snedly kousek rohliku.

Miss CR ma horsi vliv nez-li je kladen na pornograficky prumysl.

Ten nikoho nemine, akorat si musi davat pozor, aby neskoncil HIV pozitivni. Tady mluvime uz o dospelych v tomto state.

Miss CR je skodliva pro deti, v letech kdy je to nejdulezitejsi pro vejich vyvoj - ukazuje neco co muze vest k poskozeni ditete dlouhodobe ( odmitani jidla ). I kdyz by zakazaly Miss CR tak jeste porad se objevuji kostlivci v casopisech.

reagovat 31.10.2007 00:20 - Hanny

Chcete skutečně zhubnout a váhu si udržet? Již nějakou dobu se zabývám poradenstvím v oblasti hubnutí a mám spoustu klientů se skvělými výsledky. Takže pokud se sebou chcete něco udělat, kontaktujte mě na mailu: linie.kondice.vitalita"seznam.cz

reagovat 31.10.2007 05:56 - Kid Lomihnát

Hanny, jsi kráva.

reagovat 24.5.2010 10:06 - songare

Dobrý den , nabízím Sibutramin 15mg či 20mg po 100tabl, je to daleko účinější a šetrnější varianta Meridie ,Lindaxy !
Originál,dovoz USA,žádné rozsypané tablety v igelitovém pytlíku !
Také nabízím Adipex Retard 100tabl!
songare@hush.com

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *