Chtěli byste mít prsa?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.11.2004 16:27 - Ema

hygienický to myslím je, ale s tím holením bych to nepřeháněla, když je muž úplně holý, tak se mi to nelíbí, takový 1-3cm, to je sexy :o)

reagovat 15.11.2004 17:24 - Marek

Záleží, pro koho sexy...já se taky holím, ne celý, upravuju, protože se to líbí mý přítelkyni...ona to dělá taky...

reagovat 16.11.2004 00:07 - andre

Od mládí jsem fascinován ňadry, velkými obzvlášť. Jsem čistě heterosexuálně zaměřený, ale ještě než jsem v 15 letech poprvé okusil dotyk ženského ňadra, jsem si je sám vyráběl :-) A nosil. Plnil jsem nafukovací balonky vodou a nosil je jako prsa v jakési "podprsence" pod tričkem. Spolehlivě mě to vzrušovalo. Nyní, po téměř 20 letech jsem si na to vzpoměl a našel v tom opět zalíbení, ačkoliv moje žena má slušné 4. Prostě ženskejm ta prsa (velká prsa) závidím. Transsexuálem se necítím. Máte to někdo taky tak?

reagovat 16.11.2004 21:37 - ?????

Čo má táto diskusia spoločné s holením? Niekde sa stala chyba!

reagovat 17.11.2004 07:37 - Vilda

No chtěl bych to vyzkoušet jaké to je.Vždy jsem si myslel,že to ženám zavazí-třebas při běhu a podobně.A navíc každý den si oblékat podprsenku-sem tam přes den ji upravovat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2017 20:04 - Ja

No to je snad každého jeho...

Nechci moralizovat. Pokud je chce at si je necha udelat ovsem nic to nemeni na neprirozenosti. Chlap by proste kozy mit nemel. Kdyz mu sami narostou tak budiz to uz muze sam popsat jale to je kdyz se porad houpou, poskakuji, poti a vsichni mu na ne cumi. Pak ani nema naladu si s nima hrat. Chlap s vemenama je proste exot.

reagovat 2.10.2017 20:06 - Jo

chlap kozy nemá ale jedno velký vemeno některej je páč se tak chová.

reagovat 12.10.2017 05:28 - Ja

Bych je tem klukum prala.aspon 5. Aby se s nima tahali, museli nosit podprsenky, za novou dat 1 000,- korun. Aby se jim potili. A by ta prsa byla citliva a obcas je bolela. A navrch aby se jim tvorilo mliko. Velmi rychle byje to preslo.

reagovat 12.10.2017 12:09 - femstool

Větší prsa jsou na jednu stranu nepohodlná a překážejí při různých aktivitách (např. u sportu) a proto si je tenisová jednička Simona Halepová nechala operativně zmenšit (na rozdíl od modelek, které si je zvětšují). Na stranu druhou je to silná ženská zbraň, chlapy ženská ňadra přitahují, protože je sami mají ploché, ač jsou určeny pro kojence. A když chce žena něco po chlapovi, tak si vezme hluboký výstřih a minisukni k tomu a většinou dosáhne svého, protože chlapovi se při vidině sexu zatmění mozek a udělá pro ni téměř cokoliv.

reagovat 12.10.2017 12:40 - femstool

Pokud si někteří muži chtějí vyzkoušet jaké to asi je mít větší prsa, můžou si na internetu objednat prsní silikónové výplně (pár circa za 1500 kč). Kupují je nejen TVíčka, ale i ženy, které touží po větším poprsí. Jsou příjemná na dotek a máte pocit, že jsou součástí vašeho těla. Já jsem se k tomu dostal tak, že jsem byl zamčený v pásu cudnosti a po několika týdnech nestříkání mne začalo přitahovat dámské prádlo a když už jsem jej začal nosit, tak se také dvakrat týdně holím (nohy, rozkrok, prsa a podpaží). Ven nosím jen dámské spodní prádlo, ale doma i prsa, šaty, sukně, silonky a boty na podpatcích. Necítím se jako buzna,ale jako lesba, pořád mne vzrušují ženy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *