Chtěla bych mít více ochlupený klín

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2005 15:13 - Jana

Je mi 25 let. Přestože se dnes spousta mých vrstevnic ochlupení zbavuje a upravuje si je, já mám problém opačný. Mému příteli se líbí hodně chlupaté klíny a občas mi dává najevo, že by rád u mne viděl v mém klíně hustější a delší ochlupení. Jsem v tomto směru vyvinuta celkem normálně a průměrně, přesto sleduji z jeho reakcí, že se mu líbí více ochlupené ženy než jsem já. Dá se nějakým uzpůsobem ochlupení v klíně udělat bohatější, hustější a delší ? Nerada bych, aby se přítel koukal po ženách, kterým příroda nadělila do klína více než mně.

reagovat 20.3.2005 15:49 - Sona 27

Na to kolik ti je bys mohla být inteligentnější, chlupy ti jen tak z ničeho nic nevyrostou, taky by mě zajímalo kde by se tvůj přítel pořád otáčel za těma zarostlýma, nevím ale já když jdu po městě, tak ženským pod kalhotky nevidím, tak možná snad v létě někde na nudapláži ne??

reagovat 20.3.2005 15:51 - Sona 27

Jo ted jsem na to přišla, že by sis ty chlupy dala nastavit,, prodloužit jako vlasy, nic jiného mě nenapadá jelikož máš tolik chlupů kolik vlasových cibulek pod kůží.

reagovat 20.3.2005 16:14 - NZN

Jano, tak si to zvaž. Ten můj mi taky nepěkně připomínal " mé 3 chlupy" až to došlo tak daleko, že nakonec měl v papírku zabalený suvenýr, pramínek (ne vlasů, jak by se romanticky dalo čekat) ale ... Je to tvrdé, ale je to ze života.

reagovat 2.4.2005 13:04 - Zuzana

Jano, důležité je, jak jsi spokojena sama se sebou. Není dobré posuzovat svůj vzhled, ať už se týká kterékoli části těla, podle druhých. Pokud tě parner hodnotí kriticky, je otázkou, proč si tě vlastně vybral. Asi na tom nebudeš ani po téhle stránce špatně a příroda tě obdařila dostatečně, jinak by si tě nevybral. Pokud přistoupíš na jeho hodnocení, že ti po této stránce něco chybí, budeš se celý život jen trápit představou, že si najde jinou, která bude obdařena víc. A o to určitě nestojíš. Právě kritické poznámky partnerů a poukazování na jiné, dokonalejší, vede často u žen k podstupování různých plastických operací nebo mohou ve svém důsledku vést třeba až k anorexii, pokud například někdo kriticky poukáže na její váhu.
Zkus se stejným kritickým pohledem podívat na partnera. My ženy jsme mnohem tolerantnější ke vzhledu mužů. On určitě taky nebude ideál krásy a taky bys na něm našla řadu nedostatků. Jak by se jemu líbilo, kdybys poukazovala na to, že jiný má třeba vypracovanější svaly, pevnější břicho nebo, když už jde o intimní oblasti, větší penis. Taky by hledal recepty, jak si ho nechat zvětšit? Pokud poukazuje on na jiné obdařenější, mohla bys to udělat taky, aby poznal, jaký to je pocit. Řekla bych, že jde o nevyzrálého muže, který by možná rád našel svůj ideál, ale ještě mu nedošlo, že pokud by ho našel, možná by sám neměl u někoho takového šanci. Proto si vyhledává partnerky, na které "stačí" a svou kritikou jejího vzhledu si na ní vybíjí svoji neschopnost, že na víc nemá!
Navíc trend dnešní doby je přesně opačný. Řada mužů by určitě dokázala ocenit to, čím tě příroda obdařila a pokud ne, oholit se není zas takový problém. Ale nedělej to, co po tobě vyžaduje partner, ale to, s čím se ty budeš cítit co nejlépe.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2018 12:50 - Petr Kumžák

No tak ono je to relativní, protože každého vzrušuje něco jiného...

reagovat 7.7.2018 13:12 - Petr Kumžák

Je mi 25 let. Přestože se...

Napadá mě jen jedno řešení:pošli fotku a forum zúčastněných tvůj problém objektivně posoudí...

reagovat 7.7.2018 13:49 - Honza

Je mi 25 let. Přestože se...

Že máš málo ochlupený klín to vůbec nevadí. Hlavně že máš pořádně chlupatou kundu.

reagovat 7.7.2018 19:25 - Miki v plenkach

Ja tedy nevim, jak kdo, ale zazil jsem spoustu vyholenych-sice se rika, kde je chlup, tam je chut, ale ja si ho take holim a pro hygienu je to asi nejlepsi. Ale zazil jsem jednu muzatku, ktera byla tedy podle rodneho listu zenskeho pohlavi, ale ta byla chlupata jako Certik z te Troskovy pohadky. To fakt nekecam. Ja byl taky chlupatej a docela hodne, ale podle ni jsem byl holatko. Ona byla porostla dlouhymi cernymi chlupy az jsem si pripadal, ze mam vedle sebe opici a ani se mi z ni nepostavil a ja tu epizodu po asi 2-3 tydnech ukoncil. To proste neslo. Nejaka blba hricka prirody, nebo co. Pritom byla docela hezka, sympaticka, ale ne neslo to.

reagovat 7.7.2018 21:37 - Jano,

to mas fuk, I kdyz budes mit klin hodne chlupaty, presne tak, jak ho to vzrusuje, tak ti stejne bude koukat po jinych zenskych. Chlapi to uz tak maji, ze jim jedna zenska nestaci, a v tom lepsim pripade jen koukaji po jinych nebo se ukaji u porna, v tom horsim stale partnerce zahybaji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *