Chronický únavový syndrom 2

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2005 19:59 - N.

Toto je pokračování diskuzního fóra Chronický únavový syndrom, které již čítalo přes 3 tisíce příspěvků a tím přestalo být přehledné.

Chronický únavový syndrom (CFS) není duševní nemoc. Zatím není známa etiologie, ale výzkum zejména v poslední době pokročil a jsou zde reálné vyhlídky na blížící se možnost uvedení diagnostického ukazatele do praxe. Je zde značně objektivní, dobře zdokumentovaná evidence abnormalit centrálního nervového systému, imunity, endokrinologického systému, kardiovaskulárního a autonomního nervového systému, která ukazuje, že CFS je podmíněn biologicky, ne psychologicky.

CFS byl shledán více omezujícím (invalidizujícím) než diabetes, artritida, rakovina nebo městnavé selhání srdce.

Je zde obnovený zájem o změnu názvu "Chronický únavový syndrom.

reagovat 4.10.2005 19:17 - Pacient

Zdravím všechny na pokračování diskuze.

reagovat 4.10.2005 23:08 - Honza.w

Zdravím také všechny potřebné na tomto pokračování diskuze, myslím že tu můžou být i zajímavé odpovědi a okazy. Vše dobré Honza.w

reagovat 5.10.2005 10:19 - Adélka

Nino,
dík za ten úvod.

Máte někdo zkušenosti s užíváním betaglukanu?

reagovat 5.10.2005 11:10 - Betka

Moc děkuji za odkaz
http://cfids.nezavislestranky.cz/,je tam všechno,co my,nemocní, potřebujeme vědět.Každý z nás si od lékařů užil své,zdravotních potíží máme tolik a tak závažné,alespoň tady,na netu člověk pozná,že v tom není zdaleka sám.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.3.2017 16:33 - Nebojte se psychiatra

Chronická únava může být skrytá deprese - vitamíny někdy nezaberou a je potřeba zasáhnout razantně, aby člověk neudělal nějakou blbost....Psychiatrie he na dobré úrovni.

reagovat 8.3.2017 18:17 - A.

pokud máte hustou krev z nevhodné stravy, dochází k nedostatečnému okysličování a vnímáte to jako únavu.Dále to může být ovlivněno zářením z počítačů, mobilů,wifin zase dochází k nedostatečnému okysličování, protože záření má negativní vliv na červené krvinky, nejsou rozptýlené ale shlukují se.Dále to může ovlivnit geopatogenní zóny zvláště v místě, kde člověk spí.

reagovat 8.3.2017 18:30 - A.

Ještě bych dodal, že jsem si tím vším prošel před 30 lety, ve svých 37 letech.Doktor mi řekl, že mám krev jak 70letý člověk.Vyčistit tělo od všeho , co mu brání ve fungování a bude vám výborně i v důchodu, jako mně.

reagovat 8.3.2017 19:15 - Pro A

Jsi fakt magor!

reagovat 23.1.2018 04:17 - aleš

Kdepak, Aleš se nepředávkoval, Aleš žije.

--Aleš--

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *