CHŘIPKA,prasečí chřipka,očkování,prevence

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2011 15:54 - Asad

CHŘIPKA,prasečí chřipka,očkování,prevence
2.2.2011 15:43

Patříte k lidem s "jinými zdravotními problémy",kteří nejsou očkováni?

Opět se objevil strašák chřipky a uklidňující tvrzení,že ti co jsou s komplikacemi v nemocnici,nebo na ní zemřeli měli i jiné zdravotní potíže.Protože patřím k těm co jiné zdravotní potíže mají (a podle témat diskuzí je lidí s chronickými nemocemi víc než dost),ráda bych věděla,jak se chránit.Spousta nemocí vylučuje očkování,mě ho nedoporučili 3 různí lékaři.Myslela jsem,že by bylo fajn si předat rady a zkušenosti ohledně prevence a doporučení laiků i Dr.Já jsem si například zvykla po příchodu zvenku nejen si umýt ruce,ale vypláchnout si ústa Listerinem.Ruce si myju i když jdu jen do schránky,nebo se smetím-Dr mi řekl,že tlačítka výtahu jsou často zdrojem nákazy.V případě nemoci nemám kontaktovat obvodního Dr,ale svého internistu,nebo imunologa.

reagovat 3.2.2011 13:54 - !

Asad, jsme na tom stejně. Já mám taky jinou nemoc.

reagovat 3.2.2011 13:54 - asad

Mám z chřipky opravdu respekt.Prodělala jsem jí,ještě než jsem chronicky onemocněla a i tenkrát mi dala zabrat.Navíc mi na plicní komplikace při chřipce tenkrát umřela babička-udusila se.Proto se chřipky obávám a hledám i jinou prevenci než očkování,které pro mě není vhodné.

reagovat 10.1.2013 00:20 - mark

Objednejte si tobolky, které obsahují česnekový extrakt spolu s tymiánem. Na rozdíl od konzumace syrového česneku můžete bez obav ihned vyrazit do společnosti.
Tento produkt pomáhá při léčbě infekcí dýchacích cest a střevních infekcí, má protibakteriální a protiplísňové účinky (Staphylococcus, Salmonella, Shigella, Streptococcus, Candida albicans aj.). Pomáhá při poruchách trávení, normalizuje střevní mikroflóru, likviduje parazity, snižuje hladinu LDL cholesterolu, působí preventivně proti tvorbě žlučníkových kamenů. Blahodárně působí na srdečně-cévní systém, má antisklerotické účinky, pomáhá při vysokém krevním tlaku, zajišťuje přirozené ředění krve – zabraňuje ucpávání cév a tím infarkut myokardu a cévní mozkové příhodě. Má příznivý vliv v prevenci rakoviny, potlačuje růst nádorů. Pomáhá detoxikaci. Působí jako antioxidant a výrazné tonikum a geriatrikum – zpomaluje stárnutí organismu, je vhodný pro celkové posílení a povzbuzení.
Objednejte v lékařské poradně Harmonie Kladno: info.harmonie(a)volny.cz. Konzultujte s námi své zdravotní potíže. Za všechny dodávané produkty ručíme - v případě nespokojenosti vám vrátíme peníze.

reagovat 9.2.2013 18:06 - milan

Dr.Tilden-USA-ockovanie mrtvym materialom je konecnym stadiom chorobneho zmyslania.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2013 11:04 - Adam

Chřipku jsem nechytl celou zimu, zkusil jsem brát něco na imunitu, a posílení organismu při nachlazení, zatím se mi osvědčil sirup stopbacil z 10-ti bylin, je díky těm bylinám opravdu silný, chuť dobrá a je ve velkém balení.

reagovat 18.11.2013 20:07 - Milda

Ahoj, moje neteř bývala často nemocná. Často jí trápila rýma, kašel, teploty. Sestra vyzkoušela alternativní léčbu a po necelých 3 měsících zjistila, že už malá není nemocná. Dříve musela mít samé ATB. Nevím přesně co užívala, ale rád to zjistím. Můj mejlík je bedovex21@seznam.cz

reagovat 24.2.2015 21:07 - Zdenka

no já nejsem nakloněna...

to jste asi nezažila pravou chřipku! Kdejaké nachlazení se za ni někdy zaměňuje. Pravá chřipka nastoupí v plné síle během hodiny i dřív a pak se určitě člověk nevzchopí dělat si koupele. Měla jsem dvakrát tak hroznou chřipku, že se jako astmatička nechávám už každý rok očkovat.

reagovat 24.2.2015 21:41 - Necháváte

se očkovat,ale můžete mít zase jinou,proti ketré očkovaná nejste.Krom toho máte net,přečtěte si něco o očkování,jak moc může člověku naopak ublížit.Nejsem zastáncemjen opravdu to základní očkování,např.tetanovka

reagovat 25.2.2015 15:40 - Očkování

proti chřipce chrání opravdu jen proti chřipce. Ale dostat jinou? Jakou jinou? Viry do vakcíny vybírá Světová zdravotnická organizace, ne výrobci očkovacích látek. A v posledních 20 letech se při výběru nespletla ani jednou. Obsahuje typy A1, A2, A3 a B. Nedávají tam chřipku C, která má nízký výskyt a probíhá mírněji. Jistě, vakcína má účinnost jen 80-90%. Nižší je hlavně u dětí do 9 let a nad 65 let. A při chřipce skutečně není čas na koupele. Člověk padne a kolik dní není schopen se pořádně pohnout.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *