Chřipka aktuálně - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2002 11:48 - Doktor

Teď existuje pilulka na ztlumení kašle, kterou si můžete koupit sami - lékaře k tomu nepotřebujete.
Jmenuje se Sinecod a používá se při suchém dráždivém kašli bez vykašlávání. Když člověk chrchlá, je lepší naopak kašel netlumit a spíš zředit hleny v dýchacích cestách.

reagovat 13.3.2004 23:34 - Thyronx

Dovoluji si upozornit, ze bludy jako ze doktor za propagaci a doporucovani pilulek v USA dostava jakesi dary muze napsat opravdu jen nekdo kdo Americke zdravotnictvi nezna.
Americti lekari jsou nejlepe placeni hned po advikatech. Vyznacni chirurgove se tak pohybuji v platech na hranici ctvrt milionu USD rocne.
Lekar predepisuje leky zcela bezne pacientum a odpovidajici.Ma na vyber mezi originaly a generickymi.Tot vse.Leky plati zdravotni pojistovny ci sami pacienti.Mohu Vas ujistit ze jakykoliv podvod s predepisovanim leku (cozsleduji pojistovny) by mely pro lekare znicujici efekt.V socialistickem ceskem zdravotnictvi ovsem takovy jev muze mit sve opodstatneni.
Ja osobne si tu v USA vybiram jen ty nejschopnejsi lekare,zubare a nemocnice.Nedavam do neznamych rukou me zdravi jako je tomu stale jeste avykem v Cechach.
Tam totiz o uspesnosti lekaru a nemocnic nejsou statistiky verejne a zarucene nejsou urceny prave pacientum.Je to jedna velka loterie jit na operaci a zbyde po vas mnohdy jen parte.
Priste napadejte sve zdravotnictvi a nikoliv neco co skutecne pracuje,skvele a spolehlive,neco co neni pred krachem.Motivace lekaru je tu dana platy ktere lekari dostavaji diky pacientu a pojistoven.Stat nedotuje zdravotnictvi ani jedinym dollarem.

reagovat 14.4.2006 21:21 - Monika

Potřebuji poradit od lékaře, zná někdo www stránky na kterých bych se mohla dotázat??

reagovat 14.4.2006 22:13 -

www.hzp.cz

reagovat 11.8.2006 15:58 - Oxyman

Ptačí chřipka - otázka vyřešena! (11.08.2006)Virus ptačí chřipky vyléčen!

Společnost Oxylife společně s odborníkem nejpovolanějším v oblasti boje proti virům pana Mudr.Milana Veselého oznamuje, že se dle požadovaných zkušebních testů výrobku "Full Oxy" jasně prokázala jeho naprostá antivirová účinnost proti viru ptačí chřipky. Tento první v České republice vyráběný ozónový gel ničí všechny existující viry se stoprocentním účinkem. To znamená, že přichází doba celosvětového zdraví a spokojenosti ze života bez strachu proti možným virovým epidemiím. Možnosti použití tohoto unikátního ozónového gelu jsou velmi široké a již v tuto chvíli pracuje tým odborníků na dalších produktech spojených s využitím ozónu pro dobro lidského organismu.oxyfil Více informací najdete na http://www.oxylife.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2009 18:43 - Dastyness

Honzo doporučuji ti denně strouček česneku na kousky polknout nebo v jídle ale musí být syrovej a kup si citrony a vymačkej si denně tak 3 ale ničím je neřed ani neslaď aby byl učinek maximální a potíže tě opustí velmi brzy.

reagovat 15.7.2009 16:43 - Martin

Dobrý den, už mesíc jsem zachlenený a nevim co stim a už me od toho začali polívat i uši prosim o radu.Dekuji

reagovat 3.10.2017 11:59 - Jarda

Očkovat bych se nenechal.

reagovat 6.10.2017 18:19 - Karel

Mě se očkování svědčilo!!!
Dříve bych nikdy nešel na očkování....Dnes? Chodím už 12let pravidelně a chřipka, když je tak minimálně!!
Zrovna jsem byl dnes se naočkovat..

reagovat 6.10.2017 19:57 - A.S.

Pres 20 let nevim co je chripka.Je to snaha tela se vyčistit od nevhodného jidla, které lide jedi a protože si telo cistim a jim ovoce a zeleninu, minimalne peciva, tak problémy nemam.Vsimnete si, ze chripkova epidemie propuka pravidelne po vanocich.Lide se narvou pecivem a tak se to opakuje každý rok.Uz by na to mohl někdo upozornit.Je nesmyslne se ockovat, protože je to obrana snaha tela se tohoto peciva zbavit.Zahustuje to krev.Ze se tak chovaji téměř všichni, neznamana , ze to je spravne.Tato tradice vsem hodne skodi.Misto vanocniho peciva si davam hladovku, jen piji, tim si vycistim telo.
Před několika lety byl uveden rozhovor s nejstarsim clovekem CR , 107 let, a ten řekl, ze zadne leky nebere a když se neciti, prestane jist a jen pije.5let byl v koncentraku.Ja se ridim radami těchto lidi a stoji to urcite zato.Pokud clovek chce byt zdravy, musí se prubezne cistit, bez toho to nejde.Nelze se cely život zanasat, pak nam telo prestane fungovat.Leky nikoho nevycisti,proto je tolik nemoci nevyléčitelných, takze k doktorum přes 20 let nechodim.Clovek si pak rozhoduje sam o svém zdravi a tak by to mělo byt.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *