Chodíte nazí doma?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2005 09:29 - Petr

Často chodíme a spíme nazí doma s manželkou, vedeme k tomu i naše děti odmala.Domnívám se, že když naše teď dospívající dcera nebude mít problémy s přirozenou nahotou, jistě jí to pomůže do budoucna. Myslíte že je to normální i v jiných rodinách? Co třeba děti?(hlavně dospívající),nemůže jít to ublížit?Že by např. ztratily úctu ve svému tělu. Mám nejde o sex ale o ten pocit svobody a pohodlí, hlavně v létě když je vedro tak si myslím, že je to i zdravé.

reagovat 4.10.2005 09:43 - Militia Christi

Aj jaj, Ty pedofilní prasáku s voyersko incestními sklony.
NESCHOVAVEJ SE ZA NUDISMUS.
Myslím, že o tobě brzy uslyšíme ve zprávách TV N"va.

reagovat 4.10.2005 10:30 - Petr

Tak tahle ne!!!Pokud bys mel nekdy vlastni deti,a utiral jim posrane prdelky, jiste by te takove blbe myslenky ani nenapadly!!

reagovat 4.10.2005 10:31 - Hanka

Petře, jestli to může dětem ublížit nebo prospět to opravdu nedokážu posoudit, ale mohu Tě z vlastní zkušenosti ujistit, že my doma také chodíme nazí. Máme 11-letého syna a 4-letou dceru a nikdy nás nenapadlo nahotu skrývat. Je to přece něco naprosto přirozeného a myslím si, že kdybychom se styděli a skrývali se, tak naopak děti budou zvědavý co že to schováváme. Takhle je nikdy nenapadlo se nad něčím pozastavovat. Snažíme se s nimi mluvit o všem otevřeně. Samozřejmě přiměřeně věku.

reagovat 4.10.2005 11:10 - Mirka S.

My doma taky chodime casto nahati, bydlime v panelovem dome na sidlisti a v tech letnich vedrech se ani jinak chodit neda. Myslim, ze pokud jsou deti zvykle takhle odmala, neni v tom problem a usetri si do budoucna mnoho problemu. Ale musite je vest k ucte ke svemu telu, aby pak dcera treba nefotila nejake porno fotky.Musi vedet, ze ze nahota je prirozena ale na vsude a ne pro kazdeho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2018 12:42 - Alena

Když jme byli začátkem...

Nám se stala taky v hotelovém bazénu s uklízečkou jedna taková příhoda. Byli jsme tam celou dobu sami a tak jsme si u toho trochu hráli a tak jsem tak nějak skončila v ve sprše v kleče a penisem v puse a najednou se tam objevila uklízečka .že jde vytírat.No docela trapas. Uklízečka před námi a já s penisem v puse.

reagovat 1.10.2018 18:53 - kikina

Sakra, a mě zase nic :-(

reagovat 4.10.2018 10:50 - i

Když jme byli začátkem...

Letos v lednu jsme byli v Peci pod Sněžkou na týden lyžovat a večer jsme chodili na hodinku do bazénu se prohřát celkem tři páry a pokaždé nahatí. Bylo to v pohodě.

reagovat 5.10.2018 10:43 - 00

co je na tom chodit doma nazí mi doma taky chodime nahy a co

reagovat 5.10.2018 11:21 - tak

možná trenky byste sy mohli oblíct, aby se vám při sezení doma neskřípl bimbas. i když vy vlastně jen chodíte

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *