CHLAPI - ženská s AUTEM?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2004 14:00 - Pajka

Zajímalo by mě, ale popravdě, jak berou chlapi ženu nebo holku, co má lepší auto než oni. A když si to auto KOUPILA SAMA. Co na to mužská ješitnost?

reagovat 23.7.2004 14:34 - Baďa

Nejsem sice chlap, ale na tohle se musim ozvat. Bohuzel vsichni chlapi v me blizkosti na tenhle fak reagovali a reguji docela spatne. A to tak, ze: Zenska + luxusni bourak = kurva (prominte mi ten vyraz). Nedavno jsem premyslela o tom samem. Je to skoda.

reagovat 23.7.2004 17:32 - dok

Bohužel to většinou bude tak jak říkáte, chlapi mají od klukovských let ten téměř intimní vztah k autům, motorkám a obecně snad všemu co jezdí, pluje či lítá a pokud možno to vydává pořádný randál... V dospělosti se pak pro ně auto stane symbolem prestiže, síly a jedním z pilířů sebevědomí. A mnohdy taky prostředkem, jak hrát před ženskýma kinga. Když pak před takovým jedincem zastavíte s něčím o třídu lepším než má sám, stává se téměř impotentním a tudíž i nepříčetným... :) Tak jim (nám) to nemějte za zlé :)
Taky to samozřejmě neplatí úplně univerzálně, co člověk to originál, ale je to takové obecné schéma.
Pokud budu mluvit čistě za sebe, je mi to vcelku jedno, důležitější je jak člověk jezdí, než s čím jezdí. A není umění jezdit rychle (tj. přesunout se z bodu A do bodu B za nejkratší čas) se silným autem, nýbrž s čímkoli, co se mi dostane do ruky a má čtyři kola a volant. Takže užívejte si silných a rychlých vozů, ale s citem. I když to je možná ženským bližší než nám... Mimochodem ještě nikdy se mi nestalo, aby se ženská třeba na dálnici přilepila půl metru za mě, troubila, blikala a dělala grimasy afrických šamanů, ať měla auto jakékoli - to lze zase považovat za pozitivní skutečnost... :)

reagovat 26.7.2004 18:48 - Petr

To je v pohodě. Ta moje si ho taky koupila sama. Nakupovat sama to ta moje holka umí dobře. Já jí na něj jen dal peníze. Sice neví, jak auto funguje, ale hlavně že ví, co má zmáčknout a co radši ne. Pneumatiku jí vymění v servisu anebo jí někdo zastaví a pomůže na silnici. Pro ženskou je auto spíš věc, která jí dostane z bodu A do bodu B a kde si může upravit makeup.

reagovat 26.7.2004 19:51 - BB

No být Tebou,tak se ani nechlubím tím,jaká slepice Ti sedí za volantem.Já jsem si auto koupila sama a proto,abych s ním jezdila.Samozřejmě,že pneumatiku si neměním a asi proč?Od toho máme právě Vás,chlapy.Najezdila jsem spoustu kilometrů i v cizině a nikde jsem neviděla na silnicích za volantem tolik prasat mužského rodu,jako právě u nás.Mnohé ženy jezdí tisíckrát líp,než Vy,pánové,ale to Vám nevoní.Taky neznám případ,že by ženy měly tu drzost a jezdily bez řidičáku a nebo si ho koupili

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2006 13:31 - xxcd

Něco ve stylu ... Mám obrovskou vilu a jachtu, ale chci Vám hlavně říci, že Vás mám rád !!! (Kromě Jolanky, jejíž intelekt byl raněn)

reagovat 21.10.2007 16:46 - Miki

Neumím řídit a nemám řidičák, ani jsem se nikdy nepokoušel si jej udělat, takže mě musí vozit moje přítelkyně. Bydlíme na malém městě a oba dojíždíme do dvanáct kilometrů vzdáleného krajského města do práce. Ráno mě zaveze do práce, odpoledne se pro mě zase staví, když jede z nákupu. Ještě s námi jezdí jedna její kamarádka, takže se střídáme. Jeden týden vozíme my ji, další týden zase ona nás. Před půl rokem jsme si kvůli tomu koupili starší Felícii. Přítelkyně si ji vybrala a já jsem jí ji z větší části zaplatil. Chvíli jsem sice uvažoval o tom, že bych si taky udělal papíry, když budeme mít auto, ale nakonec jsem se k tomu neodhodlal. Přítelkyni to nevadí, protože říká, že řídí ráda. Akorát ta její kamarádka nás moc nechápe. Já už jsem si ale zvyknul a je mi to putna.

reagovat 22.6.2009 01:17 - mili

sorry Miki ale prijde mi ze si takovy mensi buran. V dnesni dobe aby chlap nemel ridicak tak to sem jeste neslysela. No nevim no radim ti drz se te tve partnerky bo s takovym pristupem si jinou nemajdes.... paaaaaaaaa

reagovat 22.6.2009 06:32 - taky blbec

mili-jsou to 2 roky,třeba už vesele řídí pa

reagovat 22.6.2009 19:24 - Radka

Nevím, proč by chlap, kterej neumí řídit auto, měl bejt buran. Mojemu přítelovi je 26 a taky za volantem v životě neseděl. Takže všechno, co se týče auta a ježdění je v našem vztahu čistě moje záležitost. Řídím do práce, na nákup, na dovolenou, prostě všude a plně mi to vyhovuje. Auto jsem si koupila sama a sama se o ně starám a připadám si tak mnohem samostatnější než některé moje kamarádky, kterým musel auto koupit jejich chlap nebo se nechávají vouit. A když s námi náhodou jede některá z mých kamarádek, aspoň se nemusíme hádat, kdo bude sedět vzadu... ;-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *