Chlapi, zalezi vam na tom, jak vypadate?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2008 15:04 - lukyn z liberce

dbate na to,abyste byli obleceni podle posledni mody, na tele ani gram tuku a samej sval, nebo to nejak neresite a jite a oblekate se jak se vam chce?

reagovat 19.7.2008 17:40 - to je život

Já o sebe docela dbal, sportoval sem, posiloval, chodil čistě a moderně oblečen. Pak jsem ale zjistil, jak je pro ženské důležitá míra penisu. No a já ho mám malého. Tak teď na všechno seru, už nesportuju, chodím do hospody chlastat a už je mi úplně fuk jak vypadám. Ale zase je to pohodlnější no. Tak asi tak.

reagovat 19.7.2008 18:04 - Mr. Natural

Chodím tak, jak mě Bůh stvořil. Jakákoli vylepšování již tak dokonalého lidského těla je pouhým opovrháním Božím plánem a Jeho schopnostmi.

reagovat 19.7.2008 18:42 - jirka

to je zivot: hehe, asi tak, no, este zalezi jak mas tlustou penezenku:)

reagovat 19.7.2008 18:55 - Jožínek

Já nosím růžovoučké prádélko a chodím na manikúru a pedikúru.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2008 22:25 - Petronius

"Pak jsem ale zjistil, jak je pro ženské důležitá míra penisu."

No, jak pro kterou. Ta, pro kterou je toto faktor č. 1, je pro dlouhodobý vztah stejně neperspektivní. Už jen tím vypovídá spíše o sobě.... V žebříčku hodnot mít na nejvyšším stupni míru šulina, no přiznám se, nestojí ani opřít si kolo o takovou povrchní štětku....

reagovat 2.11.2009 01:09 - hjkghjk

Nerikam ze to neni pruser. Ale nemuzou za to. Proste se jinak neudelaj, nez s poradnym nabijecem. Ty co zkusily poradnou kladu uz jinak nechteji, větsinou. Nastesti jich neni tolik, takze i prumer se obejde. Zato kluci s malym maji zabitej zivot, To fakt nezavidim. Kompenzovat se to dá jen poradnym balikem.

reagovat 3.11.2009 14:36 - Martinka

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: http://cz.iq-test.eu/#246470 Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat 17.6.2014 20:09 - Dor

Podle reakcí na mě, kdyby jo, tak už jsem dávno nějakou známost měl. A vůbec, vlastně ani nevím kdo jsem, o co se v sobě opřít, ale přesto jsem vnímán jako děvkař, i když já se tak nevnímám. A normálně bych vzal všechny ty pokrytce za límec a naložil je do stejného jak duševního tak i tělesného celibátu aspoň na půl roku. Už vidím jak to někdo z nich vydrží. Vyčítají mi něco, co oni sami na sobě nezakusily ani na tři měsíce, vyčítají mi to co je pro ně normální. Neví co to je být bez sebemenšího lidského kontaku a být v blízkosti lidí se kterými si nemáš co říct. Tohle je koupel ve víně vúči ubohé kapce vody. Tohle jsou soudy a přitom by se štítili, takového duševního a tělesného celibátu. To se nedá ani komentovat.

reagovat 17.6.2014 20:43 - Prdihrach

Nezáleží, vůbec mě nezáleží jak vypadám, mám nějaký to kilo tuku a pořádně jsem si zapíchal, když budu jako blbec naondulovanej, obléknutej jak ze žurnálu tak se akorát poserou holky smíchy,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *