Chlapi v pyžamu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2006 18:10 - Victoria

Toto téma je hlavně pro ženy: Líbí se vám, když chlap spí v pyžamu? Mně teda osobně vůbec, připadá mi to strašně asexuální. Když spí v trenkách, v trenkách a v tričku, případně nahý, to ano, ale v pyžamu?

reagovat 29.11.2006 21:58 - Pavel

Spím zásadně v noční košili. Nedávno mne při pohledu do katalogu s oblečením napadlo proč musí chlapi spát v teplákách nebo v trestaneckém úboru?

Ne že by měli spát v krajkách, ale existuje spousta jiných příjemných materiálů.

reagovat 30.11.2006 16:28 - ola

mně se moc líbí rozcuchaný chlap v pruhovaném popelínovém pyžamu, ale buď se to už nevyrábí nebo je to nějak nedostupný...velmi se mi nelíbí

" teplákovité " spací hadry a když v tom chlap chodí po bytě.Sorry, ale nelíbí.

reagovat 24.2.2007 06:49 - pxp

spim pouze v pyžamu.jsem tak naučený od mala a ve svych 28 letech si nedokažu představit usinat v nečem jinem.je to pohodlne a připadam si v tom tak nejak čisty.

reagovat 24.2.2007 11:59 - Khiria

Muj pritel nosi pyzama,ale s kratasy a to se mi libi. No a jak je po ranu uzasne ospaly,rozcuchany a zahraty,je naprosto neodolatelny,miluju tuhle chvili:o)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.5.2017 10:34 - Ferda

Já jsem pyžama nesnášel,...

Taky jsem znal jednoho hajnýho, byl v mládí jura závodil s Jelenama, běhal za ohařema a vlastníma hnátama přemohl samce vod prasnice, no ale pak spadl v koupelně a rourazil si lebku věšákem.
Našli ho v pyžamu s kartáčkem v hubě jak vyssí na věšáku v koupelně.

reagovat 5.5.2017 10:37 - Ferda

Já jsem pyžama nesnášel,...

Taky jsem znal jednoho hajnýho, byl v mládí jura závodil s Jelenama, běhal za ohařema a vlastníma hnátama přemohl samce vod prasnice, no ale pak spadl v koupelně a rourazil si lebku věšákem.
Našli ho v pyžamu s kartáčkem v hubě jak vyssí na věšáku v koupelně.

Dne je nejlepší nosit trenky s vystýlkou a cestou po lese si ještě trochu pohonit,aby měl obstojnou velikost.

reagovat 5.5.2017 10:38 - Marek

Samozřejmě mít vždy po ruce anální krém pro všechny příležitosti, kdyby náhodou šel kolem nějakej chlap co ho pustili z vězení.

reagovat 5.5.2017 15:23 - Steve

Chlapi, vy jste ale čuňata ... fakt hnus. Chápu že s tímto jako bavíte a honíte brko ... ovšem já mám na to teda jiný názor.

reagovat 6.5.2017 10:07 - Fanouš Rejha

Chlapi, vy jste ale čuňata...

tedy mě se to líbí co píší, chodím často do lesa a nevěděl jsem že mě hrozí nějaký análek. Poslední dobou se bojím v lese že mne nějaký pitomec odstřelí jako laň. Ale s dívkami do lesů už nechodím, nerad lezu do trávy, držím se cesty. Pohlavní styk provádím v posteli. Potkal jsem v lese chlapa co se sám pustil s kriminálu, ale nic nechtěl ani penize ani análek. Jen se ptal na cestu a zda nejsou blízko policajti.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *