chlapi v elastákách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2007 21:52 - andera

moc se mě líbí chlapi a kluci v elasťákách , nej.. jsou vrcholový sportovci, ale i cyklisti a běžci, můj přítel občas běhá ale elasťáky nechce a mě by se tak líbil,nemusí to být jen ty vrcholový borci,prostě mě to vzrušuje a líbí se mě to ,a jal to vidíte vy chlapy. a co vy ženský..

reagovat 1.10.2007 20:50 - David

Já taky občas běhám a jezdím na kole, ale elasťáky bych si nikdy nevzal. Je to možná praktické, ženám se to možná líbí, ale já bych si v tom připadal tak nějak divně nebo přiblble.

reagovat 1.10.2007 22:46 - Julča

No tak-je pravda,že máš v tu chvíli mužský součástky,jak na zlatým podnosu,ale mě osobně to nerajcuje,ráda zapojuju fantazii a představuju si radši podle matných náznaků klas.sport.ošacení.Připadají mi jako malí haranti navlečení do trenýreček s plínkou.Zajímavější jsou třeba fotbalisti,byť většina používá suspíky,kterým se při běhu a poskakování vyrýsovávají zajímavé obrysy...

reagovat 3.10.2007 02:00 - Zarri

Protože taky docela často (nu, dobrá, poslední dobou už méně často), ale pořád docela dost sportuji, používám elašťáky téměř denně a je to pro mě normální součást oděvu. Při běhání, ježdění na kole... občas si je beru i když se jdu jen projít.

A protože mám hubené nohy, jsou mi jedny tříčtvrteční elasťáky dokonce volné...

reagovat 3.10.2007 09:35 - michal

jezdím rekreačně na kole a nosím ty cyklošorty,mají měkou výstelku na sezení a chodí se do nich zásadně na ostro,neám s tím problém a jestli se to holkám líbý tak at se koukají když jedu kolem třeba mají doma frajera v modrákáh a vytahanejch trenclích ..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2017 13:32 - Pavel

Můj psychouš říká, že lepší elasťáky než nahatej.

reagovat 18.5.2017 14:30 - nosič

a co na to říká Psychiatr?...

Říká že ať si každý nosí či chce. Komunismus už skončil , každý si může dělat a nosit co chce a dokud někomu neublížįm tak mě stejně nezavřou.

reagovat 18.5.2017 17:06 - Steve

Můj psychouš říká, že...

:-DD Jo, to je fakt. Uznávám.

reagovat 18.5.2017 17:16 - @

To, co prezentuji, je spravne, holki se zajimaji o pekny zadek a velke panske prirozeni. V elastakach nebo kombineze vse dobre vinikne. Malo vybaveni kluci maji jenom trapne keci

Živiny pro mozek, jo těch mam habadej

reagovat 18.5.2017 19:20 - Pavel.

:-DD Jo, to je fakt....

Je to legální a společensky v zásadě přijatelná forma jak realizovat svoji patologickou potřebu exhibovat a přitom se vyhnout střetu se zákonem. Další možností je jít do sauny nebo na nuda pláž, ale tam se musím hodně ovládat, abych ho moc nevystavoval. Takže zlatý elasťáky na ostro.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *