Chlamydie pneumonie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2011 15:22 - Olie

Ahoj lidi, poraďte co s tím? I po přeléčení atb (doxybene 3 týdny) potíže přetrvávají (zahlenění, kašel)... protilátky v krvi se ani nepohly...

reagovat 8.4.2011 19:18 - getzlaf

mam taky podobne problemy.bylo me doporuceno mlady jecmen a chlorella od green ways.uzivam to mesic a muj stav se zlepsuje .jeste nejsem uplne fit ,ale chce tomu dat cas.
pokud byste chtelk taky vyzkouset tyto zelene potraviny ,tak me napiste na filfil@seznam.cz

reagovat 29.1.2012 16:03 - miskaa.z

zdravím všechny,
i já jsem se s n chlamydiema setkala.Chodila jsem k dr,ale ta na nic nepřišla.Trvalo to tak strašně dlouho,že jsem si dupla,že chci podrobnější vyšetření krevní obraz atd....chlamydie se potvrdily,ale dr mi oznámila,že už jsem je prodělala a že už jsem v pořřádku......JE TOHLE VŮBEC MOŽNÉ???JE MOŽNÉ ABY SE TOHO TĚLO ZBAVILO SAMO??

reagovat 29.1.2012 16:25 - Miskoo,

zdravím všechny,
i já...

jasně, že je to možné. Dřív antibiotika nebyla, jsou až od první sv. války a taky lidi ne vždycky umírali na angíny, chlamydie, borelie a podobně. Tělo některých z nás se s těmito bakteriemi prostě samo popere a zrovna chlamydie mělo asi tak 80 - 90 % lidí, kdyby se jim udělali namátkové testy a přitom o nich třeba ani vůbec nevěděli a nemají žádné problémy ani do budoucna, to samé je s boreliemi. Že jsi chlamydie prodělala, poznala tvá dr. podle toho, že máš pozitivní IGg ´= paměťové protilátky. Teď ti sem určitě spousta bláznů napíše, že jsi dál nemocná a máš se cpát antibiotiky, nejlépe doživotně. Je to na tobě, jak se rozhodneš, ale tvoje doktorka má pravdu, prostě jsi chlamydie prodělala, tvoje tělo se s nimi popralo samo a teď jsi naprosto zdravá.

reagovat 2.2.2012 23:34 - miskaa

jasně, že je to možné....

děkuji moc,myslím,že léky vynechám..necítím se tak mizerně,že bych musela do sebe něco hnát..jen jsem chtěla slyšet názor někoho nezávislého..chtěla jsem slyšet,že jsem ok :-) děkuji moc,za názor,vážím si ho.Díky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2012 23:34 - miskaa

jasně, že je to možné....

děkuji moc,myslím,že léky vynechám..necítím se tak mizerně,že bych musela do sebe něco hnát..jen jsem chtěla slyšet názor někoho nezávislého..chtěla jsem slyšet,že jsem ok :-) děkuji moc,za názor,vážím si ho.Díky.

reagovat 12.3.2012 20:38 - Jerky

Ahoj lidi, poraďte co s...

Všem doporučuju navštívit čínskou medicínu!!! léčim se s chlamydiemi a EBV virem už půl roku ale před měsícem jsem navštívil čínskou medicínu a po měsící se mi všechno začíná zlepšovat!!! Opravdu to funguje! Zapomeňte na všechny ATB od doktorů. Tohle je nejlepší cesta za zdravím

reagovat 6.5.2012 00:35 - ATB v první světové vílce????

děkuji moc,myslím,že léky...

Antibiotika od první světové války? A to jste našla kde? Pokud vím, první antibiotikum: Penicilin, bylo objeveno v prvotním výzkumu na konci dvacátých let a první testy s ním začaly kolem roku 1935. Penicilin se začal masověji používat v roce 1942 (ve válce) a znamenal obrovskou válečnou výhodu pro spojence. Hitler nechal dokonce za války Penicilin krást, aby mohl léčit své blízké.

reagovat 3.6.2012 21:03 - Johan

Zdravím, je možné, aby se z chlamydie pneumonie stala trachomatis? Nebo jde o dva na sobě nezávislé druhy bakterií a každým se lze nakazit jen zvlášť?

díky moc

reagovat 30.8.2016 22:32 - Jean

jsou zde nesmyslné odpovědi a tím je poškozováno zdraví !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *