Chitosan - pomocník na cestě ke štíhlé linii a zdraví - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2001 11:22 - Maja

Chcela by som vedieť či môžem Chitosorb užívať aj keď nemám vysoký cholesterol,či je vhodný aj pre mladšiu generáciu okolo 30-40rokov.A či mi ho doporučujete užívať keď chcem schudnúť napr.iba pár kíl/5-6kg./Aké sú sním skúsennosti tých ktorí ho užívali? Prečo nie je dostať bežne v lekárňach a predáva sa iba cez distribútorov Neways ? A ešte by som chcela vedieť ako dlho ho môžem užívať,či je tam nejaká prestávka,Počula som že treba pri užívaní brať aj vitamín C,prečo?
Ďakujem vopred za odpoveď.

reagovat 13.4.2001 00:49 - doktorka

Nemyslím, že jen užívání chitosorbu či jiného doporučovaného potravinového doplňku postačí na zhubnutí. Bude to třeba doplnit zdravou stravou (ne jednostrannou drastickou dietou) a pohybem. Užívání doplňků je vždy pouze pro podporu metabolismu či pro pročištění. Ve vašem případě bych asi volila jiný přípravek, např. právě nějaký pročišťovací. Nejlépe je se osobně poradit s někým, kdo s potravinovými doplňky pracuje a má zkušenost s více značkami, tj. není distributor pouze jednoho zázračného prostředku.

reagovat 12.3.2002 14:30 - tTomsikova Marie

cena pro CHITOSAN od vyrobce IVAX CR

reagovat 20.5.2004 07:36 - Pavel

Dobrý den, chtěl bych se zeptat nějakého odborníka, zda-li může být nějak nebezpečné užívání "záračných" doplňků s chitosanem ? Moje přítelkyně užívá Chitoslim a abych pravdu řekl, tak se mi to moc nelíbí. Oponuje mi tím, že pak nemá chuť na sladkosti apod., ale nejsem si tím zcela jist. Je vegetariánka a jsou dny, kdy sní např. jen 2-3 celozrnné rohlíky + kefírové mléko, ale jsou i dny, kdy sní tabulku čokolády + sušenky (celý diska) + ještě např. perník...zdá se mi, že slavný chitoslim, je zde k ničemu. Prosím o jakýkoliv názor.

reagovat 6.12.2004 10:48 - alena

Zajímá mě, kolik gramů tuku se naváže na 1 gram chitosanu, protože uvedené ůdaje na různých výrobcích s chitosanem se velmi liší.Díky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2014 21:41 - avolchim

Chitosan je výborná věc....

Chtosan užívám už 3 měsíce a můžu říci jediné: výborná věc. Jde ale o to, celkově upravit stravu, jíst každé 3 hodiny, ale v podstatě se v ničem neomezuji. Jím maso, jen jsem vyloučila bílé pečivo a přidala více zeleniny. Jím 5 x denně, 3x před hlavním jídlem si dám chitosan natural a za 3 měsíce 8kg dole. Přitom grilovačky, vše, co mi chutná, ale častěji a v menším množství, přitom přidat pohyb a výsledek je zaručený ! Je to bomba, nejvíc je na tom prima, že se upraví trávení a každý den stolice, i 2x za den, člověk se cítí skvěle.Vřele doporučuji !

J

reagovat 16.6.2015 12:29 - holubice

Ano, souhlasím se všemi, co...

chitosan se má jíst pravidelně a ne jen v nějakých chvílích

reagovat 18.11.2015 20:25 - Dana

Poslouchala jsem příspěvek v televizi od P. Havlíčka .Řekl jedině co bych mohl doporučit z volně kupovaných preparátu na hubnutí tak bych věřil jen Chitosanu .Zkuste si to u něj ověřit .

reagovat 27.11.2015 14:41 - Virgin.anthony@seznam.cz

Dobrý den.Můžete mi napsat,který Chitosan konkrétně doporučoval?Děkuji

reagovat 4.12.2015 15:00 - Leňule

používala jsem chytosan a...

Chitosan je výborný.Do 40-ceti let jsem byla štíhlá a neměla problémy s váhou.Po 40-cítce a 3xtýdně 1,5hodiny spiningu,plavání,jízda na kole -jsem nebyla schopna shodit ani kilogram 4roky.Byla jsem již zoufalá.Změnila jsem jídelníček pod dohledem dietoložky(pestrá strava),odvodnila jsem se a Chitosan mi taky VELMI pomohl.Mám dole již půl roku 6kg.Snažím se jíst pestrou stravu i když už taky hřeším v jídle.Ale cítím se sQěle a to je nejdůležitější.Každý má jiné tělíčko,metabolismus a každému sedí něco jiného.Chce to jen vydržet:-)Mně Chitosan velmi pomohl a nedám na něj dopustit.Mimochodem po 20 letech netrpím zácpou...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *