Chirurgie Vojenské nemocnice Olomouc

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2006 11:32 - Zdeněk L.

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s Chirurgickým oddělením Vojenské nemocnice v Olomoucim, zvláště s panem primářem Venháčem? Mám jednu hodně nepříjemnou zkušenost, tak by mě zajímalo, jestli je opravdu tento člověk tak obrovský neprofesionál a s prominutím "buran", nebo jen měl slabou chvilku.

Můžete klidně popsat svoje zážitky s Chirurgiemi ve FN Olomouc.

Děkuji.

reagovat 25.3.2006 22:32 - Tom

Spíš napiš Ty, jaký jsi měl zážitek. Díky.

reagovat 25.3.2006 23:56 - Pája

Byla jsem tam na operaci, pana primáře jsem viděla jen jednou a nijak na mě nazapůsobil. Ani kladně, ani záporně.Tak nevím. Napiš, co tě potkalo, teda jestli to není tajemství děsně tajný.

reagovat 4.8.2006 10:05 - gloxinie

Já jsem tam byla 2x na operaci křečových žil a byla jsem stoprocentně spokojená. Operaci mi sice dělal jiný doktor, ale pan primář operoval moji "sousedku" na pokoji a ta si ho pochvalovala neustále. I jeho přístup mi připadal vzhledem k její vážné diagnóze velmi profesionální.

reagovat 4.8.2006 13:51 - Hanka

Já jsem tam byla velmi spokojená, i s pooperační péčí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2010 23:55 - Jana

Zajímalo by mě, jaké máte...

Znám tam osobně jednoho chirurga...jsou tam všichni fajn a myslím,že možná měl pan doktor slabou chvíli....

reagovat 7.10.2010 09:26 - Abee

Zajímalo by mě, jaké máte...

zdravím,
jak mnohokráte řečeno,každý má"své dny",ale nevím,zda přesně to u vás bylo Váma,doktorem,ale řekněme tak"díky Bohu za vojenskou nemocnici Olomouc"oproti ostatním v Olomouci,jsem spokojen jak s chováním,jednáním a rychlostí,narozdíl od Fakultní nemocnice či obdobně",hlavně nezapomeňte...co politik,co doktor ...co učitel,to "buran a namyšlenec"ale,jsou i vyjímky:)

reagovat 7.1.2011 22:35 - Ing. Karel Šíma

Já tam chodil na chirurgii jen ambulantně - zlomenina klíční kosti a kontuze více kloubů a byl jsem po všech stránkách mile překvapen jak s erudicí a přístupem sestřiček i lékařů, tak i s rozumnou čekací dobou na ošetření. Zejména s "odbavovací" dobou nesrovnatelně kratší proti Fakultní nemocnici.

reagovat 17.1.2011 07:36 - Jana S Olomouc

zdravím,
jak mnohokráte...

Musím taky potvrdit, dcera měla zlomeninu šikmou zlomeninu v kotníku - stalo se a ošetřili ji v Brně, ale tak, že ji ve Voj.nem.v Ol. opravili sádru, měla ji špatně udělanou, nepodloženou, z toho měla otok, bolesti...Jen se na to podívali na kontrole, hned poznali, rychle reagovali, jsme moc spokojení, že jsme i na rehabku docházeli do voj.nem., sestřičky rehab.jsou velmi hodné, laskavé. Lékaři výborní, rychlí. Mají velké díky.

reagovat 30.8.2011 22:12 - petr

ja jsem taky spokojen pan lepka supr chirurg

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *