chemoterapie a ozařování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2004 20:43 - Daniela Schwarcova

Milá paní doktorko.
Ráda bych se zeptala jakou stravu lze podávat pokud po chemoterapii byla úplně vybita střevní flora.

reagovat 9.9.2004 11:20 - Jiřina Spurná

Omlouvam, se ze odpovidam za doktorku, ale v diete jsou zvlast dulezite potraviny, ktere pacient NESMI jist ,aby mu zepusobila infekci, je to treba jogurt, ovoce ktere se ji neloupane, atd. na onkologii by vam meli dat podrobny seznam potrabin, ktere jsou v techto pripradech vhodne a tech ktere pacient naopak nesmi. Vetsina pacientu ma po snizeni strevne flory prujem a tomu je take nutne stravu prispusobi. Skutecne bych se obratila na onkologicke oddeleni, prepadne dietni sestry. Kdyz uz se budete ptat, domluvte se take jestli by pacient mohl uzivat Nutridrink, mne to vzdy pomaha udrzet si vahu, je energetiky bohaty, odsabuje vitaminy i ty ktere jindy vyrabi bakerie tlusteho streva a da se ji nahradit temer cela strava. Nedelam jim reklamu, ale vetsine lidi to pomaha jen je nutne se domluvit s lekarem jestli to pacient muze jist.

reagovat 15.8.2006 14:42 - Ludvík

Já naopak oproti poslednímu příspěvku reklamu dělám a sice báječným produktům čínské medicíny Tianshi, které jsou ryze přírodního původu a působí blahodárně na všechny pacienty po chemoterapii. Specielně na obnovu střevní mikroflóry je určen přípravek Dvojitá celulóza a Chitosan. Bližšší se dozvíte na www.tianshi.wz.cz

reagovat 4.1.2007 14:35 - Mirka

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaké léky nebo vitamíny užívat po operaci a ozařování dělohy a vaječníků??? Moc děkuji za odpověď.

reagovat 28.4.2007 23:54 - Pavel

Dobrý den. Mamince zjistili rakovinu plic, poměrně pokročilou, dusí se. Operace už nic nevyřeší. Dnes jsem mluvil s lékařem, dává jí 2 měsíce bez chemoterapie, s chemoterapií rok + minimální šanci na vyléčení. Mámě je 65 a chce chemoterapii odmítnout - tvrdí, že nechce dělat pokusného králíka. Definitivní rozhodnutí padne ve středu, a já nevím, co jí radit ... na jednu stranu rozumím, že nechce trpět a vím, jak bych uvažoval na jejím místě já ... a na druhou stranu bych ji chtěl mít živou.Moje otázka zní: Chemoterapii ano nebo ne?Díky.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2009 22:29 - Bohumile,

existuje vůbec něco, na co bys neměl lék nebo radu??

reagovat 14.12.2011 22:52 - Simon

Chtěl bych se podělit o...

tak nestraš!

reagovat 28.10.2015 22:28 - Dominik Šejda

Co se skrývá pod pojmem...

Chemická devitalizace určitých druhů nádorů spočívá podobně jako v homeopatii podobné léčit podobným a můžeme to nazývat i hůře jako chemoterapii např,ale tak už jde o zásah do stádia rakoviny,kde už se ničí nádor ale zároven´i zbytek už tak málo imunity neléčí ae jen ten nádor,ale zárovenˇi zdravé bunky tela,asi tak nějak.

reagovat 29.10.2015 13:05 - Dominiku Šejdo,

máš o tom představy jako Hurvínek.

reagovat 12.12.2016 19:36 - Tichavka

Nejezte nic uzeného, praženého, smaženého. Dovoleno je ovoce, zelenina, dušené a vařené jídlo

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *