Chelátová terapie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2008 16:45 - Petr

Vi nekdo, jestli je v Cechach mozna chelation terapie? Dekuji

reagovat 12.1.2011 15:06 - Jana

V Cechach jsem taky zatim nikoho neobjevila. JJa tuhle metodu absolvuji ve Spanelsku a je to opravdu bomba. Jestli se touto metodou v Cechach zabyva dejte vedet
Dekuji

reagovat 12.1.2011 18:09 - Jana

Chelation therapy with edta je v podstate odstraneni tezkych kovu z tela . Nevim jestli tato terapie se v CR provadi ja ji absolvuji ve Spanelsku. Kazda terapie probiha pod dozorem lekare a zdravotni sestry, vy pohodlne sedite v kresle , lekar vam napichne zilu/jako pri odberu krve a asi 45min az hodinu vam kape do zil preparat , ktery se jmenuje EDTA. Kolem Vas sedi dokola nekolik pacientu s ruznymi chorobopisy diabetici, s cevnimi a srdecnimi prihody, s rakovinou, roztrousenou slerozou a vypraveji svuj pribeh a vsichni se shoduji na jednom na neuveritelnem zdravotnim zlepseni asi nejvice me zaujal pan , ktery znovu chodi do prace a pritom mel jit pred rokem na amputaci obou koncetin. Rada bych na tuto terapii poslala i rodice v Cechach , ale zatim jsem neobjevila nikoho , kdo ji provadi. Pritom to neni zadna nova terapie provadi se uz od 50 let 20 stoleti.

reagovat 14.1.2011 00:03 - alt1

Chelation therapy with edta...

Pokud o nějakém takovém lékaři víte, uvítám kontakt na alt1@email.cz.

Nicméně nepředpokládám, že by se u nás doktoři zabývali odstraněním těžkých kovů z těla. U nás se bohužel zabývají tím, že pacientům těžké kovy do těla přidávají, například rtuť formou povinných vakcín miminům a vakcín proti chřipce. To je asi ve Španělsku stejné, ale máte tam aspoň nějaké výjimky.

reagovat 1.11.2011 11:17 - Vlado

Vi nekdo, jestli je v Cechach...

Chelation therapy je možná aj per orálne, čiže cez ústa. Dá sa to objednať z Ameriky.
Sú prípravky, ktoré obsahujú EDTA, iné prípravky deklarujú iné zloženie, ale tiež ide zrejme o EDTA. Objednal som pre otca, užíva to ešte len 3 dni, takže neviem povedať s akým úspechom. V každom prípade sa chystám to objednať aj pre seba, takže keby mal niekto záujem, môžem urobiť väčšiu objednávku a ušetriť na poštovnom.
Kontakt: vladimirdomen@gmail.com
alebo liecenielaserom@gmail.com

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2015 10:20 - zuz

Chelaton 2 (Komplexon 2,...

naprostej souhlas !!!!

reagovat 31.10.2016 15:46 - Petr

Mimochodem EDTA se používá při odběrech krve jako protisrážlivá látka ve zkumavkách, neboť na sebe váže vápenaté ionty Ca 2+ , které jsou nezbytné pro funkci srážecích faktorů a to jak faktorů vnitřní tak i vnější cesty srážení.

reagovat 13.3.2017 23:15 - Jirka

Chelation therapy je možná...

Pokud budete mít správný přípravek je tato metoda hodně dlouhá a trvá i několik let.

reagovat 14.3.2017 08:54 - Hanka

A co pro detoxikaci těžkých kovů užívat chlorellu, selen, L-lysin, alkylgycerol, tinkturu z přesličky, koriandru, humáty...? nebylo by to jednoduší a bezpečnější?

reagovat 14.3.2017 09:03 - Chemik

Problém "léčby" pomocí EDTA je tom, že kromě nežádoucích těžkých kovů vychytá i prvky esenciální (vápník, hořčík, selen, zinek atd.) Štěstí, že vazby EDTA s Na a K jsou velmi slabé, takže neohrožují život pacienta. Standardně se EDTA používá při léčbě otravy arsenem, olovem, baryem, rtutí aj., ale žádoucí a potřebné prvky se pak musí pacientovi znovu dodat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *