Chcíp tu pes

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2009 14:35 - Sep

Bejvávalo, kdysi dávno se na této diskusi objevovali zajímavý a chytří lidé, kteří chtěli a měli co předat ostatním čtenářům a diskutujícím. Diskuse bývaly smysluplné, tedy alespoň občas, a bývala sranda. Teď tu chcíp pes. Plky a blbosti, výkřiky do tmy, povrchní tlachy, ničehož nic pěkného, zajímavého, humorného se zde člověk nedozví. A tak jsem tu já a vy, jež nejsme k mdlým a nicnedávajícím myšlenkám lidí lohostejní. Naše živá voda, kterážto psa vzkřísí a nabudí k novému hafání a vrtění jeho mrštným ocáskem.

reagovat 13.7.2009 11:30 - Další idiotské

téma. S vámi pitomci se snad roztrh pytel.

reagovat 13.7.2009 11:51 - Mahulena

Všichni jsou zahaleni černým závojem konzumu.

reagovat 13.7.2009 13:06 - Emily

Já si myslím, že má Sep pravdu. Dříve tu se tu diskutovalo na úrovni, dneska je to tu přehlídka blbců kteří jsou bez názoru, viz.- Další idiotské

Jenže s tím nic nesvedeš. Já chodím diskutovat jinam, sem už jenom občas. Číst nadávky a blbosti je ztráta času.

reagovat 13.7.2009 13:46 - tak tak

Konečně si někdo všiml, že beze mě to tu nemá šťávu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.7.2013 10:56 - dědek

no Mravni hlidka, jasne!...

Nedá. Co vzpomínáme na staré časy, tak to měla přístup k internetu vrstva lidí, u kterých byla zaručená jistá míra inteligence. Ovšem, když se internet stal dostupným pro každého, tak to taky tak dopadlo. Chodil jsem sem radit, poskytoval jsem právní poradenství na Babinetu, na hodinkovém fóru jsem měl členské číslo 21, v počítačových poradnách jsem si vedl dobře.
A všude to dopadlo stejně. Jak se zmocnil internetu mentální plebz, tak začal být odborník každý, kdo má do prdele díru a čím méně ví, tak tím má větší sebevědomí a všichni okolo jsou blbci. Ať jsem kdekoliv cokoliv napsal, tak jsem byl urážen poloopicemi a to nemám zapotřebí. Sem tam mrknu, jak to kde vypadá, ale už neztrácím čas jalovým diskuzemi s mentošama. Jen je mi líto jejich obětí, když čtu jejich rady.
Ze všech fór se tato stará garda stáhla a diskutovat se už nikde nedá. Holt kreteni ovládli internet.

reagovat 4.7.2013 12:31 - Chcíp tu pes?

Okamžitě povolat veterinární asanační službu!
Chcíplý pes bude v kafilerii ekologicky a odborně zpracován na vynikající a jakostní krmivo pro... chtěl jsem napsat dobytek, ale ani tím už si jeden dnes nemůže být jist!

reagovat 4.7.2013 13:30 - Helena

Musíš přece počítat s...

ano, samozřejmě že ne každý má VŠ - i když si myslím, že umět napsat smysluplnou větu bez desítky gramatických chyb by měl umět i středoškolák nebo člověk vyučený - no bohužel úroveň vzdělání je dneska už na tragické úrovni, mimochodem ty na tom s tou češtinou taky nejsi valně. Jde ale hlavně o to, že je tu dneska snad polovina diskutujících idioti, kteří se jen urážejí, nadávají si do debilů, posílají se léčit k psychiatrovi a píšou příspěvky o jedné větě. Fakt jsem celá utržená z toho, když si naklikám téma, které mě zajímá a nový příspěvek je "krávo vymaštěná, jdi se léčit". To mě fakt hodně obohatí. A ještě víc mě serou šmejdi dealeři, viz kupi.cz a nabídky půjček a všech MLM, to je svoloč ze všech největší.

reagovat 4.7.2013 18:09 - Helčo,

ono také záleží,jak často píšeš.Pokud hodně často,tak lecos pochytíš.Já si svých chyb jsem většinou vědomá,nebo váhám,ale je fakt,že ty úplně základní věci vím.Jinak souhlasím,jak tu píšeš,mohlo by to být tady lepší,jen málokdo se umí bavit normálně.Je to stále samé napadání a o ničem.Přitom je tu tolik témat na kterých bych také ráda psala,ale napíšu,pak kouknu a zase samé urážky.

reagovat 4.7.2013 23:21 - F.

Celej svět je jeden velkej chcíplej pes,my to nezachráníme...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *