chci zemřít

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.6.2006 14:17 -

Toužím zemřít! Připadám si tu naprosto zbytečná! Vůbec nevím co mám dělat, připadám si na všecnhno úplně sama! Mám strach že nic v životě nezvládnu a nedokážu!Prosím pommůžete mi?

reagovat 12.6.2006 01:04 - xxcd

Rád Ti pomůžu !!! Copak Tě trápí !? Jakpak se jmenuješ !? ... Povídej !! :)

reagovat 12.6.2006 05:12 - xxx

xxcd-komu ty chceš pomahat,sám se potřebuješ léčit!!!

reagovat 12.6.2006 06:30 - Honza

Tyhle deprese a stavy beznaděje dobře znám. Také mne čas od času přepadly. A momentálně mám na psychiatrii kamarádku. Má těžkédepresivní stavy. Okradl ji vlastní bratr, nemá kde bydlet, rodiče jí zemřeli, má sdrátovanou nohu a chodí o berlích a je bez peněz. Je to přitom krásná mladá holka. Co Ty? Máš se o koho opřít? Rodina, přítel. Smrt je opravdu ta nejposlednější štace bez zpátečního lístku. Co máš za problém?

reagovat 12.6.2006 11:43 - iva

No ja chcem tež umrieť, lebo mám zdravotné problémi a dosť ve?ké ale nemôžem... Mám dobrého muža a dve deti a nechcem aby sa im posmievali, že mali mamu samovraha. Ale nebyť ich tak už to pravím. Dokoca som sa raz aj pokúsila keď som bola sama doma, ale nepodarilo sa mi uviazať uzol...Momentálne mi je tiež nie je ve?mi dobre a klepem sa ale zatia? žijem i keď ma to nebaví a nežijem preto že chcem ale preto že musím, čo za moc nestojí...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2018 22:58 - Tomas

Stratil jsem smysl života

reagovat 29.1.2018 22:50 - Kurnik

Co tady melete za hovna? Žijte dokud můžete. Život je dar od vašich rodičů, ne od boha, kterého stejně nikdo neviděl. Vyprovodil jsem na onen svět tři lidi, udělal jsem pro ně maximum, sám jsem přitom skoro umřel, ale ti lidé žili do posledního výdechu. Jen se bojím mého umírání. Nemám nikoho, kdo semnou půjde tou cestou. Musím se připravit.

reagovat 28.3.2018 15:32 - LILIT

Kdo chce zemřít mělo mu to být umožněno.

reagovat 28.3.2018 17:28 - pecnenec

Euthanasie by měla být povolená i u nás a povinná - bez ohledu na nějaké možné zneužití - pokud o to nemocný sám požádá. Ubylo by potom sebevrahů, jejichž střeva a končetiny pak musí z kolejí sbírat policajti v úseku desítek metrů. V trávě kus lebky s okem, o kus dál čelist s mandlí a hrtanem, o pět metrů dál noha s kolenem a půlkou stehna atd, atd, kdo na to má mít žaludek?

reagovat 28.3.2018 17:44 - Helena

Euthanasie by měla být...

Na sebevrahy by se euthanasie stejně nevztahovala. Povoluje se jen nevyléčitelně nemocným v posledních stádiích, kdy už jen trpí a není naděje na zlepšení. Potenciální sebevrah se může dostat za rok z deprese a prožít celý spokojený život. Už vidím, jak dávají smrtící injekci zdravému osmnáctiletému klukovi, který se zklamal v lásce. To je utopie. Ten musí případně skočit pod ten vlak, nic jiného.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *