Chci větší pozadí- jak na to?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2008 20:59 - Tereza

Partnerovi se strašně líbí ženy s velkým pozadím - prostě s opravdu velkým zadkem. Ne že by mne do něčeho nutil, ale naopak já bych ho chtěla překvapit - chci se mu víc líbit, navíc už mne fakt štve, jak mu můžou vypadnout oči, když se někde objeví s prominutím prdelatá holka. Já mám normální postavu i zadek, ale ráda bych se víc blížila partnerovu vkusu, chtěla bych mít zkrátka mnohem větší pozadí. Řeším si to už dlouho a v tomto směru jsem rozhodnutá, jen prosím o praktické rady, jak toho dosáhnout. Existuje nějaké jídlo nebo něco, co jde prostě přímo na zadek - že bych mohla ovlivnit,abych přibrala jenom na zadku? Nebo jsou jediným řešením implantáty? Máte s tím nějaká zkušenosti? Díky.

reagovat 9.12.2008 23:00 - Lenka

Terezo, to kam se ti budou ukládat tuky, máš dáno geneticky a nic s tím nenaděláš (bohužel). Asi jedině implantáty, ale nevím, jestli se takový zákrok vůbec dělá :-)

Terko, chápu, že chceš příteli udělat radost, ale měla by ses líbit především sobě - partner odejde a co ty s velkým pozadím? Nikdo není dokonalý a partnery milujeme i pro ty jejich nedokonalosti (jestli se tedy malý zadek dá nazvat nedokonalostí).

reagovat 9.12.2008 23:22 - Klea

to je opravdu zvláštní, jsi opravdu hodně obětavá a milující partnerka. Já taky manžela miluji, ale držím se svých ideálů a rozhodně bych se jen tak neměnila, tedy co se týče vzhledu, pokud to není nijaký handicap. Přece si tě takovou jaká jsi vybral, ne? Proč si tedy nevybral tu s tím větším? Myslím, že pokud je typ, co kouká po jiných, tak po nich bude koukat i když na zadku přibereš, to mi teda věř.

reagovat 9.12.2008 23:22 - Tereza

Ahoj Lenko. Já malý zadek nemám, takový normální, úměrný postavě. Příteli se právě líbí, když má holka postavu normální, ale ten zadek vybočuje. Nevím jak to popsat, vypadá to nějak takhle:http://bp3.blogger.com/_E0FxFurzNtI/R73Ofn8qqHI/AAAAAAAACeg/2yVDfXuecfU/s1600-h/11.jpg

anebo: http://fs.blackplanet.com/06d0078a188245bebece9bc154bc5a397a82a01c/500x500Těžko se na internetu dají najít nějaké obrázky, ale takových holek taky vídám docela dost. JInak s přítelem žijeme spolu už docela dlouho.On nikdy ani nenaznačil, že by něco takového po mně chtěl, jen o téhle jeho libůstce vím. Co se tohoto týče, jsem pevně rozhodnutá. Já si na velký zadek zvyknu a on bude mít hroznou radost :-) Teď jen vyřešit jak. Vím, že se dělají silikony i na zvětšení pozadí, ale budu muset pohledat, jestli je to i u nás.

reagovat 9.12.2008 23:27 - Klea

Terezko, tak jsem koukala na ty fotky, co jsi poslala Lence...no možná to může být pro chlapy něco, ale přece si nebudeš ničit zdraví...je to opravdu genetika, jídlem tohle nevyrobíš

no asi tě tady nikdo nepřesvědčí, tak aspoň držím palce ať jste spokojeni oba:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2017 16:42 - !!!

Ale kecáš! Ty hubený strašidla nechceme! Kde jsi k takové blbosti přišla?

reagovat 22.11.2017 20:32 - !

Marně se neříká, že ženský zadek je základ domácího štěstí!

reagovat 23.11.2017 11:44 - To

Ale kecáš! Ty hubený...

je opravdu ojedinělé,kdy chlap řekne,že se mu víc líbí baculka. Nemyslím extrémně štíhlá.

reagovat 23.11.2017 12:42 - No jó?

To kecáš! To si zase vymýšlíš a snažíš se nám vsugerovat, že se nám to libí. Opak je pravdou! Jak vy baby strašně rády určujete co se nám libí a co se nám nemá líbit. Raději by jste si měli nechat udělat plastyku a nechat si vyplnit hlavu aby vám v ní ten slepičí mozeček nekloktal!

reagovat 30.11.2017 15:12 - Ppp

Jo velký zadky a baculaté holky jsou dneska u mužů hodně fajn, kdo by chtěl nějakou vychrtlinu, lepší je aby se dalo za co chytit nemyslíte?Jak mít teda ten velký zadek?
Nemusíš jíst nějak moc tučné jídlo a ani inplantáty si dělat nemusíš je to zatraceně drahé a proč to platit když to jde i zdarma? Takže jak bych asi začala? Stačí cvičit (dřepy, výpady, dřepy s výskokem atd. Je toho hodně...) Asi si říkáš cvičit? Vždyť ťím zhubnu, ale opak je pravdou... Cvičení (posilovací) ti zvětší svaly a tím pádem zadek... Jestli budeš chtít napíšu ti podrobněji cviky atd...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *