Chci větší pozadí- jak na to?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2008 20:59 - Tereza

Partnerovi se strašně líbí ženy s velkým pozadím - prostě s opravdu velkým zadkem. Ne že by mne do něčeho nutil, ale naopak já bych ho chtěla překvapit - chci se mu víc líbit, navíc už mne fakt štve, jak mu můžou vypadnout oči, když se někde objeví s prominutím prdelatá holka. Já mám normální postavu i zadek, ale ráda bych se víc blížila partnerovu vkusu, chtěla bych mít zkrátka mnohem větší pozadí. Řeším si to už dlouho a v tomto směru jsem rozhodnutá, jen prosím o praktické rady, jak toho dosáhnout. Existuje nějaké jídlo nebo něco, co jde prostě přímo na zadek - že bych mohla ovlivnit,abych přibrala jenom na zadku? Nebo jsou jediným řešením implantáty? Máte s tím nějaká zkušenosti? Díky.

reagovat 9.12.2008 23:00 - Lenka

Terezo, to kam se ti budou ukládat tuky, máš dáno geneticky a nic s tím nenaděláš (bohužel). Asi jedině implantáty, ale nevím, jestli se takový zákrok vůbec dělá :-)

Terko, chápu, že chceš příteli udělat radost, ale měla by ses líbit především sobě - partner odejde a co ty s velkým pozadím? Nikdo není dokonalý a partnery milujeme i pro ty jejich nedokonalosti (jestli se tedy malý zadek dá nazvat nedokonalostí).

reagovat 9.12.2008 23:22 - Klea

to je opravdu zvláštní, jsi opravdu hodně obětavá a milující partnerka. Já taky manžela miluji, ale držím se svých ideálů a rozhodně bych se jen tak neměnila, tedy co se týče vzhledu, pokud to není nijaký handicap. Přece si tě takovou jaká jsi vybral, ne? Proč si tedy nevybral tu s tím větším? Myslím, že pokud je typ, co kouká po jiných, tak po nich bude koukat i když na zadku přibereš, to mi teda věř.

reagovat 9.12.2008 23:22 - Tereza

Ahoj Lenko. Já malý zadek nemám, takový normální, úměrný postavě. Příteli se právě líbí, když má holka postavu normální, ale ten zadek vybočuje. Nevím jak to popsat, vypadá to nějak takhle:http://bp3.blogger.com/_E0FxFurzNtI/R73Ofn8qqHI/AAAAAAAACeg/2yVDfXuecfU/s1600-h/11.jpg

anebo: http://fs.blackplanet.com/06d0078a188245bebece9bc154bc5a397a82a01c/500x500Těžko se na internetu dají najít nějaké obrázky, ale takových holek taky vídám docela dost. JInak s přítelem žijeme spolu už docela dlouho.On nikdy ani nenaznačil, že by něco takového po mně chtěl, jen o téhle jeho libůstce vím. Co se tohoto týče, jsem pevně rozhodnutá. Já si na velký zadek zvyknu a on bude mít hroznou radost :-) Teď jen vyřešit jak. Vím, že se dělají silikony i na zvětšení pozadí, ale budu muset pohledat, jestli je to i u nás.

reagovat 9.12.2008 23:27 - Klea

Terezko, tak jsem koukala na ty fotky, co jsi poslala Lence...no možná to může být pro chlapy něco, ale přece si nebudeš ničit zdraví...je to opravdu genetika, jídlem tohle nevyrobíš

no asi tě tady nikdo nepřesvědčí, tak aspoň držím palce ať jste spokojeni oba:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2018 16:48 - ZENY JAKO SEN

TEDA,VY MATE VKUS,ZENA ABY MELA VELKY ZADEK JO?,JENOM TA PREDSTAVA,NO HRUZA.PODLE ME MA MYT ZENA MALY ALE HEZKY TVAROVANY ZADECEK,PEVNY A VYSPORTOVANY,A JESTE KDYZ JE TO ZRZKA S DLOUHYMI VLASY,TAK TO JE MOJE,TO JE ONO.

reagovat 4.1.2018 21:27 - Šárka E.

Neumím si představit,že...

A o umělých prsních bradavkách jste už slyšeli? Mám je asi rok,používám je v kombinaci s přivycpadou podprdou.Přítel je z toho na větvi.

reagovat 5.1.2018 10:39 - T.

A co zkusit pumpičku a bradavky zvětšovat podtlakem? Jin ak souhlas, větší v tričku jsou moc fajn.

reagovat 9.1.2018 11:40 - janina

Kvůli většímu zadečju i...

Prosím,jak ta vložka vypadá a jak se nosí?

reagovat 10.1.2018 09:00 - Katka

Prosím,jak ta vložka...

Vložka je zhotovena z 3 cm silného molitanu,kvůli tomu aby mi dobře držela na těle začíná vpředu pod bříškem,mezi nohy je zúžená/jako kalhotky/ a poté se rozšiřuje a vzadu je vysoká nad zadeček.V oblasti zadečku jsou na každé straně nalepené ještě další dvě vrstvy molitanu,ale půlené aby to hezky vytvořilo "půlky".Kvůli příjemnému nošení je vložka potažená látkou z moira trika. Po nasazení přes ní nosím lehce stahující vyšší kalhotky,které vše dotvarují. V chladných dnech je nošení příjemné,zadeček a rozkrok mám hezky v teple a dobře,měkce se i sedí.Dnes odpoledne jedu na jednání do Prahy,tak že se trošku vylepším. Vyzkoušejte,určitě se budete klukům líbit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *