Chci otěhotnět bez vědomí přítele

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2014 13:26 - majda

Přeji pěkný den,
chci se s vámi podělit o svém "problému" a zeptat se vás na názor..
Jsem s přítelem 3 roky, už víc jak rok neberu HA (on to ví a je srozuměn s tím, že když se něco stane, tak bude mimi) Nicméně se na to ještě necítí, protože se bojí, jaké to bude. Děti má rád a chce je. Jen se teď bojí. Je mu přes třicet a mě o 5 let míň. Já si už malé hrozně přeji, vím že budu skvělá máma, vím to už hodně let. Děti miluji a pomalu začínám cítít, že mám čas na první. Nechci čekat na něco a až si řeknem UŽ, tak zjistíme že to nejde. Příjem máme, bydlení taky. Tak si říkám, že bych tomu trošku pomohla. tj když se udělá jinam, tak si zavést prsty sperma dovnitř. Spíme spolu bez ochrany, takže by to bylo jakože kapička která ukápla.. Co myslíte? vím že bude skvělý táta, ve vzahu nám vše klape, nedělám to jako pojistku nebo tak něco. Prostě opravdu moc chci miminko a přijde mi, že bych se ještě načekala, než přijde on a řekne jdem do toho. Několikrát jsme spolu o tom mluvili.. bojí se.. ale když to zvládlo tolik ostatních, proč ne my, žejo.. co myslíte...

reagovat 25.3.2014 10:42 - dan

I tak to jde.

reagovat 28.3.2014 10:03 - xx

I tak to jde.

Ale připravíš se o ten hezký a silný pocit a prožitek,kdy to oba budete chtít a v orgasmu do tebe přítel nastříká semeno.

reagovat 28.3.2014 10:37 - Jana

Zkus mu to na rovinu říct. Přesně tak, jak jsi to napsala v tom příspěvku. Mě to přijde, jako podvod, na toho chlapa, nezlob se.

reagovat 28.3.2014 11:01 - Jana2

Zkus mu to na rovinu říct....

to ti tak ani nemusí "přicházet", to prostě podvod je. Řekla bych, že dokonce ten největší, co může ženská na chlapovi spáchat - teda kromě vymyšleného nařčení ze znásilnění. Mít dítě je pro zodpovědného člověka dost velká pecka, totálně to obrátí život naruby, určitě by s tím měli souhlasit OBA! Jenže pisatelka prostě na partnera nekouká, co jí je do jeho pocitů že, ONA prostě chce dítě, chce a chce a chce, tak bude po jejím, ať se to druhým líbí nebo ne. Ví dopředu, že bude dobrá máma, on že bude skvělý táta, má to tak nádherně nalajnované - slepice sobecká.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2018 11:51 - matej123

Jsem pro povinné zavedení...

Jsem muž a jsem taky pro uavedení POVINÉHO otcovství ženy by nás nepodvádeli (jrnom ty bkbý),a kdybychom něco udělali my tak se to taky dozví :)

reagovat 7.7.2018 11:51 - matej123

Jsem pro povinné zavedení...

Jsem muž a jsem taky pro uavedení POVINÉHO otcovství ženy by nás nepodvádeli (jrnom ty bkbý),a kdybychom něco udělali my tak se to taky dozví :)

reagovat 7.7.2018 11:57 - Ajeje

Jsem muž a jsem taky pro...

Ty jsi především negramot

reagovat 7.7.2018 22:06 - Muž , ale dementní

Vůl .

reagovat 7.7.2018 22:14 - luci

Jsem muž a jsem taky pro...

Nech se vyšetřit!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *