Chci oplodnit vdanou ženu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2010 18:14 - Ralph

Již dlouho mám silnou potřebu udělat dítě vdané ženě. Chtěl jsem se této touhy zbavit, ale prostě to nemůžu dostat z hlavy. Nevím jak. Vzrušuje mě pomyšlení, že někde je vdaná žena a čeká se mnou dítě. Manžel o ničem neví a je to pouze její a mé tajemství. Vím, že to není správné, ale já to tak prostě cítím. Už jsem si i podal inzerát, ale zatím mi žádná žena neodepsala. Buď se budu muset té touhy nějak zbavit a nebo ji najít, ale tedy nevím jak.

reagovat 1.8.2010 20:08 - vincenzina

to je zajímavý, to by mě nenapadlo, že by mohl mít někdo takovou touhu...
Lepší by bylo se té touhy zbavit. Mohlo by se klidně stát, že až by se Ti to povedlo zrealizovat, mohl bys začít prožívat muka, že bys chtěl být s ní a vychovávat své dítě...
Zajdi si za nějakým dobrým psychoanalytikem, aby zjistil, proč máš takovou touhu...a pak to odstranil.

reagovat 1.8.2010 21:20 - Ahoj Ralphe,

Již dlouho mám silnou...

mě to taky moc vzrušuje a jednou bych to chtěla moc realizovat. Jenže vdaná nejsem a s přítelem jsem teprve 2 roky a není nejvhodnější zázemí. Já jsem teď nezaměstnaná, takže teď musí táhnout domácnost sám a má hodně malý plat (učitel). Až na tom ale budem lépe, šla bych do toho. Ale pochopitelně nechci plodit s nějakým pitomcem a budu si řádně vybírat. Je to ale otázka několika let. Než budeme mít vlastní bydlení. Zatím jsme v podnájmu.

reagovat 1.8.2010 21:56 - zajímavý

mě to taky moc vzrušuje a...

a mít dítě se svým přítelem/manželem už není tak lákavý?

reagovat 1.8.2010 22:02 - uf

mě to taky moc vzrušuje a...

chudák přítel :-(
a ještě větší chudáci Ty děti, které berete asi jako hračky...jste zvrácený

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2017 13:47 - Proč?

Protože to určitě nefunguje oboustraně,potom by to bylo"ok"

reagovat 9.12.2017 15:32 - Vea

Protože to určitě...

Nikdy to není fér.Jsem také fenka.Můj pán o mě také tak mluví.Když mu klient volá a chce tuto službu.Obvyklá reference:Blond pětadvacítka prsa dva plus,výrazné a pevné boky vespod hloubka plus,plus, elasticita výborná velice dobře se přizpůsobí zavedenému průměru vhodná k připouštění pejskem velkého plemene.Je to jednoduše o ponížení ženy,které násobí mužské vzrušení.Někteří potřebují ještě doplnit svojí nadvládu nad připoutanou fenkou verbálními oplzlostmi.Nemohu citovat,někdy opravdu velice silné.

reagovat 9.12.2017 15:42 - Ale

proč by musela být takto deptána pouze žena?Může to být i opačně když už se takový hnusárny provozují.A to vůbec nemluvím o tom jaké následky mohou takové oplzlosti přinést ženě.

reagovat 9.12.2017 15:44 - Jasně Erbene,

Nikdy to není fér.Jsem...

a pak ti koupí PC aby ses tady mohl vykvákat, honimíre.

reagovat 9.12.2017 16:46 - Vik

a pak ti koupí PC aby ses...

Myslím,že nekecá,je jen ujetá,že se nechá připouštět psy.Je to deviace.Já jsem cuckold a jsem taky pěkný pako .Už jsem byl několikrát u psychiatra a je to houby platný.To by mi snad opravdu museli udělat tu lobotomii jak mi tu jeden napsal.Ta úchylka je v mozku a nic s tím neuděláš.Jsem manželkou a jejím milencem tvrdě ponižován.Je to hnus co musím dělat a přitom vzrušení z toho co dělám.To,že mu manželku musím ližbou připravit a ústy jeho penis povzbuzovat a následně ho do ní zavést a se zamčeným penisem sledovat jak jí to dělá.Až je hotov,tak jí prsty rozvírá poševní vchod a ukazuje mi jeho semeno já si musím kleknout a ten koktejl poševního sekretu manželky a jeho semene vylízat.Je to hnus,ale mně to vzrušuje a dělám to.Někdo normální řekne on kecá,ne nekecám je to moje deviace

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *