Chci být nemocná

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2008 18:03 - Daniela

Vím že to není normální ale chtěla bych být vážně nemocná. Mám problémy v osobním životě a myslím že by to nemoc všechno vyřešila.

reagovat 4.1.2008 20:05 - Emko

Nebuď blbá, já jsem mladá, trpím tachykardií a mám úplně zkaženej život momentálně. Místo abych si užívala, tak se bojím kamkoliv jít, protože se bojím, že dostanu záchvat. Takže jen tak přežívám, věř mi, že nemoc by to nevyřešila, spíš by to bylo ještě horší, víš jak taková nemoc dokáže nabourat psychiku??Ty říkáš, že máš problémy v osobním životě a chceš ještě psychické?!!

reagovat 4.1.2008 20:11 - TerezaK

Pokud opravdu chceš být nemocná, taky nemocná budeš. V tomhle stoprocentně platí, že přání je otcem skutečnosti. Otázkou je, zda by nebylo lepší to pojmout opačně - vyřešit problémy v osobním životě, ono by to chtění pak přešlo samo.

reagovat 4.1.2008 20:12 - Kokoška

Danielo,nikdy nevyřeší žádná nemoc osobní život.A dokonce před tím člověk ani neujede,nepomůže změna prostředí.Věř mi.

reagovat 4.1.2008 21:22 - Adela

Taky mám silnou touhu být vážně nemocná a třeba i zemřít .... nejsem spokojená sama se sebou, chodim k psychologovi a ani to nepomáhá, ted jsem to jeste dohnala tak daleko, ze se semnou rozesel kluk, protože jsem přehnane moc si přála být s ním, pak se ještě ponízila, i kdyz mi rekl, ze semnou ted nemůže být, tak já přesto chtela..

Jsem bezradná, tak moc jsem si přála být s přítelem a nevyšlo to ...

Tak nemoc asi taky nevyjde :(

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2017 08:18 - Dnes

často slyším jak jsme my...

je to zase jiné,dnes si žáci pomohou na střední psát omluvenky sami.Za nás jsme to dělali úplně jinak,když se nám nechtělo,tak jsme si k lékaři,aby jsme měli razítko a bylo to.Ale na hodinu ekonomiky jsme chyběli častěji,až to jednou už bylo třídnímu divné,tak že si zavolá rodiče a budeme mít dvojku z chování,ale jedna moje nejlepší spolužačka vymyslela něco,co by mě v životě nenapadlo a šla za třídním a řekla mu,že já s ní jsme mu to říkali,že půjdeme ke kožnímu,hi,hi.On se vážně podíval a to,že o tom nic neví,spolužačka ho přesvědčovala,že opravdu o nás dvou věděl,tak nám to prošlo a jiným holkám ne.Byla to sranda.

reagovat 19.12.2017 16:48 - Krystof

chci bejt nemocnej ale nevim jak tak aspon na 1 den

reagovat 19.12.2017 18:03 - dej

chci bejt nemocnej ale nevim...

si budíka po hodině a dělej, že úpíš na záchodě. Buď rodičům nebo sám sobě nakecej, že máš střevní chřipku. Na jeden den PN ti to hodí.

reagovat 20.12.2017 01:09 - Steve

chci bejt nemocnej ale nevim...

:-D A proč proboha?

Já naopak zápasím s bailem už skoro 2 týdny a nějak mě to už nebaví. Ale pomalu se to lepší, to je fakt. Jsem v teple, jím paraleny, hodně se zabaluji do tepla ... nic fyzickýho, ven nevylízat vůbec.

reagovat 20.12.2017 03:36 - Jo

To snadno řekne. ....ale musíš si také koupit něco k jídlu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *