Chci být FANTOMAS

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.9.2009 23:45 - Pavel Střecha

Ahoj, já mám dost zvláštní úchylku. Toužím být Fantomasem. Je to můj idol od dětství. Mě se líbí jak je nepřemožitelný a fikaný, má vždy rafinovaný plány a nikdo ho nechytil atd...Ale hlavní problém je v tom, že Fantomase důvěrně napodobuju, i na veřejnosti. Ve škole jsem s tím měl taky problémy, protože při hodině jsem se často nekontroloval a tichou třídou jsem nahlas zvolal....cha cha cha cha cha....tak jako se směje Fantomas. Nejednou jsem za to dostal poznámku. Když jdu po ulici, několikrát jsem se přistihl, že si jako sundávám masku a mé pantomimy si někdy všimnou kolemjdoucí a udiveně na mě pohlížejí...Asi před rokem jsem si přes internet pořídil konečně tu modrou masku jakou nosí Fantomas a pořád ji doma nosím. Od rána do večera. Masku na sobě mám i když venku na zahradě sekám trávu, pleju záhony, vyštipuju rajčata, nebo jen uklízím kolem baráku atd...Dělá mi to náramně dobře. Moje přítelkyně mě chápe,ví co mám za úchylku ale je z toho trochu přepadlá, když musí pořád koukat na tu moji zalatexovanou kebuli. Ale když já tak toužím vypadat jako Fantomas. Mám i černé sako a kalhoty k té masce, takže komplet jako Fantomas vypadám. A takhle chodím po zahradě a doma...Ještě si chci pořídit pořádnou motorku a s maskou Fantomase se prohánět po silnici. Ale není to proti předpisům? Nedrapne mě třeba policie, když zastaví motorku, nebo auto a uvidí v něm sedět Fantomase?... Já takhle chci totiž chodit mezi lidma, do práce i jezdit autem - s maskou Fantomase. Teprve pak budu spokojený člověk. Prosím poraďte mi, jak na to, abych mohl chodit i mezi cizími lidmi jako Fantomas, předem děkuju

reagovat 4.9.2009 16:28 - Takovou hovadinu

může napsat jemom pablb. Odhadoval bych tě voliče KSČSSD ! Magore

reagovat 4.9.2009 16:32 - stará Funesová

Ne,myslela jsem si,že je to JC,ale ten už Fantomasem je dlouho:-)

reagovat 4.9.2009 16:54 -

Někdo se baví zakládáním stupidních témat.

reagovat 4.9.2009 17:07 - Tyyy vole

Pavle Střecho (i to jmeno je suprovy), Ty jsi format. Dobrej lochec jako svina, s Tebou bych zasel na pivo, to Ti reknu. Keep it up!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2009 02:30 - adam

Ahoj, já mám dost zvláštní...

Je mi tě líto, nechci tě urazit, ale je to myšlení 7 až 9 ti letého kluka. mohl by jsi už vědět, že tato postava je vymyšlená autorem a proto také vždy vyhraje. Kdyby totiž již v první knize prohrála ev. zahynula, nebylo by o čem psát. Měl bys s tím něco dělat, než ti to přeroste přes hlavu. Aby jsi pak nakonec neskončil v ústavu a nečekal třeba na Napoleona co připluje vodovodem.

reagovat 2.9.2014 13:49 - Fantomas

Nikdy nebudes jako ja .... cha cha cha

reagovat 2.9.2014 16:31 - :-)

Tak tohle je tady úplně nejlepší téma :-)

reagovat 2.9.2014 21:49 - komisař Juve

...už brzy s tebou bude konec Fantomasi

reagovat 4.9.2014 05:32 - tykve

Fantomas je vymyslena postava,protoze pokud by nekdo takovy existoval realne a mel takove schopnosti a moc, musel by okomzite zrusit psychiatrii jako samostatny obor.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *