Chcete zhubnout 3 - 5 kg? Já taky!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2004 17:14 - Zuzanka

Ahoj holky, máte taky pocit, že vás od spokojenosti dělí jen pár kil navíc? Jestli jo, tak jste na tom stejně jako já. A protože se lépe hubne, když je nás víc, tak sem píšu. Vyhlašuji boj nadbytečným faldíkům. Kdo se chce přidat, tak ať mi napíše na e-mail: eriet"atlas.cz. Budu evidovat naše závazky, postup hubnutí a o všem vás informovat. Taky tomu docela rozumím, takže vám třeba můžu i poradit. Jsem pro rozumné hubnutí, zdravou stravu a pohyb. Nevěřím žádným zaručeným dietám nebo zázračným přípravkům. Takže jestli chcete bojovat se mnou a vzájemně se tak podporovat, tak dejte vědět. Mějte se, Zuzka

reagovat 21.9.2004 17:22 - kaca

3-5kilo to zni dobre.no rikam to s rohlikem u pusy,jenze nemam rada pohyb takze se musim omezit v jidle.takze tohle dojim a jdu do toho

reagovat 21.9.2004 17:29 - kaca

...do spize a do lednicky :)

reagovat 21.9.2004 19:21 - kaca

noto bylo dobry,ale to jsem nebyla ja Kaca ta prvni,ale jsem se pobavila

reagovat 22.9.2004 12:47 - Jarka

Já chci taky hubnout,přidávám se...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2009 11:32 - klarinet.dk"seznam.cz

Má li někdo zájem na dobrý plán diety, obraďte se na mě. Pomohl jsem již mnoha lidem zhubnout a zdravou cestou.

reagovat 15.8.2009 07:11 - Pavlína

Ahoj, je mi 19 let, mám docela štíhlou postavu. Dříve jsem užívala HA Lindette, před rokem a 8 měsíci jsem ji vyměnila za Yasminelle, po 3 - 4 měsících užívání Yasminelle jsem zhubla 2,5 kg (šlo to samo, dlouhodobě jsem si držela kalorický příjem asi 4800KJ).Novou váhu jsem si udržela asi 4 měsíce, pak jsem začala pomalu přibírat, nejdřív mě to moc nevadilo, později jsem ale zjistila, že nabrané deka nejdou dolů, občas jsem přibrala celkem nárazově a nešlo to dolů, ani jsem třeba kolikrát nevěděla, proč jsem vůbec přibrala, když jsem všechno dělala jako dřív.Cvičím pravidelně, beru euthyrox 75 mg denně od svých 8 let (asi 4 roky mám stejnou dávku), můj endokrinolog mou štítnici skutečně hlídá. I když snížím svůj příjem třeba jen na 3500KJ, váha se dolů nehne, buď se nezmění nebo přiberu (například když 3500KJ jím 5 dní a 4. den se zvážím, mám o pár deko víc než jsem příjem snížila).

reagovat 25.8.2009 22:15 - Wěruš

Ahojky Leni, taky potřebuji nentě zhubnout, tak bych byla mooooc ráda, kdybys mi ji taky poslala na mail: werush_m"centrum.cz předem mooooc děkuji :-)

reagovat 31.8.2009 23:25 - Vanda

Ahojky lidičky, kteří bojujete s kily navíc...znám skvělou cestu jak získat vysněnou postavu nebo aspon trošku ulehčit svému tělu a tím si vylepšit i zdraví...kdo má zájem o podrobnější info at se ozve na email vanda.ss"email.cz

reagovat 5.5.2011 22:14 - Nikola

Ahoj:)
Slyšela jsem něco o 13ti denní dietě..
Spíš je to prej takovej rpočišťovák celého těla.
Tak se chci zeptat jestli doba někdo máte ten jídelníček jestli by jste mi ho neposlali na e-mail nikenka18@seznam.cz budu vam moc vdecná:-) díky:-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *