Chcete zhubnout 3-5 kg? Já taky!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2004 17:03 - Zuzanka

Ahoj holky, máte taky pocit, že vás od spokojenosti dělí jen pár kil navíc? Jestli jo, tak jste na tom stejně jako já. A protože se lépe hubne, když je nás víc, tak sem píšu. Vyhlašuji boj nadbytečným faldíkům. Kdo se chce přidat, tak ať mi napíše na e-mail: eriet"atlas.cz. Budu evidovat naše závazky, postup hubnutí a o všem vás informovat. Taky tomu docela rozumím, takže vám třeba můžu i poradit. Jsem pro rozumné hubnutí, zdravou stravu a pohyb. Nevěřím žádným zaručeným dietám nebo zázračným přípravkům. Takže jestli chcete bojovat se mnou a vzájemně se tak podporovat, tak dejte vědět. Mějte se, Zuzka

reagovat 22.9.2004 14:29 - saba

ja bych chtela taky zhubnout, ale pouze 2,85 kg.Mohu se taky prihlasit?

reagovat 22.9.2004 15:23 - Zuzanka

Sabo, tady jsi špatně, tuhle diskuzi jsem zakládala pro ty, co chtějí zhubnout 3-5 kg. Copak neumíš číst?

reagovat 22.9.2004 20:13 - saba

Prominte.. ja jsem si myslela, ze to neprojde. ale clovek zkusi vsechno, ze..

reagovat 5.10.2004 17:13 - Hana

Holky zkuste tohle http://www.hubnete.cz/proste opravdu to funguje a zhubla jsem 20 kilo!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2009 07:12 - Pavlína

Ahoj, je mi 19 let, mám docela štíhlou postavu. Dříve jsem užívala HA Lindette, před rokem a 8 měsíci jsem ji vyměnila za Yasminelle, po 3 - 4 měsících užívání Yasminelle jsem zhubla 2,5 kg (šlo to samo, dlouhodobě jsem si držela kalorický příjem asi 4800KJ).Novou váhu jsem si udržela asi 4 měsíce, pak jsem začala pomalu přibírat, nejdřív mě to moc nevadilo, později jsem ale zjistila, že nabrané deka nejdou dolů, občas jsem přibrala celkem nárazově a nešlo to dolů, ani jsem třeba kolikrát nevěděla, proč jsem vůbec přibrala, když jsem všechno dělala jako dřív.Cvičím pravidelně, beru euthyrox 75 mg denně od svých 8 let (asi 4 roky mám stejnou dávku), můj endokrinolog mou štítnici skutečně hlídá. I když snížím svůj příjem třeba jen na 3500KJ, váha se dolů nehne, buď se nezmění nebo přiberu (například když 3500KJ jím 5 dní a 4. den se zvážím, mám o pár deko víc než jsem příjem snížila).

reagovat 17.8.2009 07:33 - jája

Pavlína: Nehubneš protože málo jíš. Jakmile dlohodobě snížíš příjem, tělo začne vše šetřit a ukládat, jako tukové zásoby. Jestli chceš poradit, jak na hubnutí, napiš na rakoh"seznam.cz. Prošla jsem kurzem změny stravování ( zhubla jsem tak 10 kg) a můžu ti dát užitečné rady jak trvale zhubnout to ti žádná dieta ani přípravky na hubnutí. nikdy nezaručí.

reagovat 22.11.2010 17:28 - Mark

Garantujeme vám, že jsme schválit půjčku návrhy a žádosti, v 24 hodin, registrace podléhá schválení našeho ředitelství. Naše roční procentní sazby jsou variabilní a převoditelné. Nabízíme nejnižší ceny v oblasti úvěrů.
Poté, co vaše žádost byla dokumentována, bude vám vydán podmínek půjčky (jako vydané desky), po kterém vaše půjčka bude granted.you nás též kontaktovat prostřednictvím e-mailu ": (markloanfunds@gmail.com)
POHYB POD PODROBNOSTI
1: Celé jméno:
2: Adresa domů:
3; Země:
4; Telefonní číslo (Mobile & kódy zemí)
5; Povolání:
6; Pohlaví:
7: Datum narození:
8: měsíční příjem:
9: Výše úvěru:
10: Půjčka Doba trvání:
A jakýkoli totožnosti (např. cestovní pas mezinárodní, národní průkaz totožnosti nebo povolení k pobytu). Po obdržení této informace můžeme přistoupit na podmínky můžete zajištění úvěru.
Čekají na svou odpověď v reakci na toto.
S pozdravem
Pan Mark

reagovat 16.4.2014 14:30 - Kamca

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)

reagovat 28.4.2015 09:13 - maria0385

Prášky na hubnutí - http://bit.ly/10b7dAn
Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *