Chce někdo hubnout se mnou? Mám velkou nadváhu ...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.9.2006 22:16 - Iveta

Ahojky
Chci začít hubnout, ale potřebuju komunikovat s lidičkama, kteří to zkusí se mnou. Nápady, poznatky, nálady, krize řešit s vámi, přidá se někdo? Mám vysokou nadváhu, IBM 58,8 a měřim 170 cm a vážim 170 kg.Vim, že je to katastrofa, ale chci s tím něco dělat.

reagovat 27.9.2006 00:33 - Monča

Ahoj,

to je opravdu dost, ale to víš, viď?..:))

Já jsem také hubla, a sundala jsem 15kg a teď se to pomalu sune zase nahoru. Jenže já jsem i před zhubnutím měla BMI 25, tak to nebylo zdravotní riziko. neboj se a obrať se na lékaře. Obezitolog ti nejlépe poradí jak jíst, kdy jíst, co jíst, abys hubla pomalu, rovnoměrně a nevrátilo se ti to. najdeš bezvadný kamarádky, legraci a odměnou ti bude navíc zdraví a lepší postava. Při tvé váze budeš určitě ze začátku ztrácet kila poměrně rychle, bude to na měsíce, ale když vydržíš, uvidíš výsledky. Držím palce, vím jak mě vadil každý špekanec, hlavně na břiše. Kolik je ti a na kolik kg se chceš dostat? Piš, protože takových jako ty je moc a nemají odvahu se zapojit do diskusí typu: Měřím 170 a vážím 60, jsem hrozně tlustá.

Co se týče typů a triků, těch je na netu nepřeberně, jde o to nenaletět na zázraky, uvědomovat si, že se musí opravdu zamakat. Měj se.

reagovat 27.9.2006 08:06 - Honza

170 kg je dost. Zvládnout se to dá ale člověk musí mít velké odhodlání. Jeden francouz měl také kolem dvouset kilo a nasadil redukci, měsíčně sundal 10kilo a dostal se na devadesát. Z vlastní zkušenosti vím, že to není jednoduché. Mívám výkyvy, měl jsem 83 a o rok později 98. Pak jsem to srazil na 88 a tady se prozatím jakžtakž držím. Nejhorší je odolávat tlaku okolí a rodiny. Uvažoval jsem, že možná nejednodušší by bylo zajet na nějaký odtučňovací pobyt, kde by měl člověk cvičení pod vedením znalců a kde by dostal jen to, co by kuchař kursu navařil. Jak se člověk musí hlídat sám a navíc bránit tlaku okolí, není jednoduché. Přeji mnoho úspěchů

reagovat 27.9.2006 09:08 - Laura

Ahoj Iveto, ráda se přidám na pokec i hubnutí, mám o něco míň, ale štve mě to i překáží stejně. Důležité je určitě to, proč ses dostala na tak vysokou váhu a kolik ti je. Je to jen jídlem a nedostatkem pohybu, nebo třeba po úrazu, operaci? Pokud jsi zdravá, musí se k úpravě stravy přidat i nějaký ten pohyb, ze začátku opatrně, třeba jen pohybovat rukama a nohama, jak to půjde. Omezit drasticky jídlo by nemělo smysl, spíš najet na pravidelnost a pak pomalu snižovat množství, nahrazovat méně kalorickými variantami. Ach jo, já mám teorie nastudované dobře, ale praxe trochu vázne. Nemám čas na nějaké hubnoucí kluby, je to škoda, protože ta podpora ostatních je důležitá. Dostala jsem se na 78 kg při 164 cm, to už taky není žádná radost, tlak stoupá a klouby úpí. No, zkusíme s tím něco udělat???

Pro Monču - také mě ničí nářky nad tloušťkou těch 50kilových, co nemůžou shodit, to by chtělo jinou diskusi - např. "mám anorexii".

reagovat 27.9.2006 13:10 - Hanča

Holky vždyť teď jde pořad na Tv Prima- Jste to co jíme. A co radí lékařka střídmě jíst a hýbat se. Úplně jednoduché, ale určitě se poraď Ivetko z lékářem, protože máš strašně hodně kil navíc ať si spíš neublížíš. :-)) Pak napiš jak ti to jde.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2013 13:40 - blondynax

ahoj.Tohle se nedá řešit,nepomůže ani čas,prostě se to nemělo stát,to se v normálních rodinách neděje.Nikdo to nečekal,ani ted tomu nemůžu uvěřit.Jde o hodně špatnou pověst,víš?

reagovat 5.6.2013 18:45 - blondynax

Deniso....všechno vwzme voda lidi přestanou mluvit a zajímat se.....to jenom teď ze vše je čerstvé........vím ze to za hlavu nemůžeš hodit a člověk na to porad mysli a když někam jdeš tak si myslíš ze všichni na tebe koukaji....mozna je třeba o tom mluvit neskryvat nic tím ty lidi uzemnis a drby,které vznikají přestanou...nemyslím tím aby si někomu něco vyvracela to by nebylo dobry...ale jasná otázka jasná odpověď...drž se

reagovat 4.7.2013 07:12 - blondynax

Ahoj všem tak jsem doufala,ze najduu duši,která má stejný problém jako já a nic.....

reagovat 6.7.2013 19:52 - blondynax

já sem občas mrknu,tak...

Ahoj tak to si fakt dobra já opět zklamala .....vis Nevím jak se zbavit chuti na sladké...držím se třeba měsíc a pak do toho znova spadnu

reagovat 2.1.2016 00:00 - PF 2016!

Tak ať nám v novém roce vyjdou všechna ta předsevzetí...:o)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *