cévkování

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2001 08:43 - fanda sin

dobrý den,
paní doktorko chtěl jsem se zaptat na problém zavádění cévky do močového měchýře. Strašně mne tato věc vzrušuje ale zřejmě je to dost nebezpečné. Pokud to lze provádět zašlete mi prosím ňáký návod a kontakt na zakoupení cévky.
děkuji

reagovat 30.3.2001 05:46 - xxx

Jseš asi uchylnej doufám že si to budeš dělat sobě, já když jsem ležela v nemocnici tak mi to sestra dělala poprvý a byl to můj nejhorší zážitek co jsem poznala taky to dost bolí, lituji předem tvoji přítelkyni jestli to chceš na ni provádět.

reagovat 1.5.2001 17:39 - Katka

Pro Fandu sin. Asi ti moc neporadím, ale určitě tě ujistím, že nejsi jediný, koho takové věci vzrušují. Mám ten samý problém. Prosím poraďte nám, kde se dají koupit pomůcky a jestli je bezpečné praktikovat tuto techniku doma bez lékařské asistence

reagovat 1.5.2001 22:00 - ceho

Tak už jsme tu tři tak kdo nám pomůže.

reagovat 2.5.2001 09:55 - ***

Navštivte www.neknihy.cz a investujte 50 Kč (nebo fazole :-))) do knihy Milování bez ztráty květiny od Lenky a Vladimíra Volmových. Jedna kapitola se tímto velice podrobně zabývá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.7.2016 14:36 - honza

Sice to nechapu, ale muzu...

Ahoj,měl bych zájem o zbylé cévky,jestli můžeš, napiš na hkudlacek@seznam.cz a domluvíme se.
děkuji Honza

reagovat 21.8.2016 07:07 - DĚDEK

Byl jsem nedávno v nemocnici a nesměl jsem chodit, proto mi dali cévku. No zpočátku nic moc. Nebolelo to , ale bylo to lehce nepohodlné. Jenže jak plyne čas , začíná se mi stýskat a docela bych to zopakoval.
Dědek

reagovat 27.9.2016 10:30 - skala

Byl jsem nedávno v nemocnici...

Ahoj Dědku, a všetci tu...ano Dědku, chápem ťa. Aj ja som tak kedysi začal...cievkovali ma v nemocnici, strašili už vopred, že to možno bude "trochu" bolieť...nebolelo ma to vôbec, naopak ma to tak vzrušovalo, že som sa dostal do trápnej situácie... Potom som to doma chcel skúsiť sám, skúsil...hneď som sa urobil...potom som to skúšal celé roky...ako akýsi občasný doplnok erotických hier ma to vždy strašne vzrušovalo...skúšal som to aj s partnerkou, ju to tak nevzrušovalo ale občas mi to "dožičila. Skúšali sme spolu kadečo, cievky si už roky vyrábam sám, "na mieru". No dnes po cca 30 rokoch musím povedať, že dnes ma to už tak nevzrušuje. To čaro opadne, ako každé iné...takže keď sa dnes občas zacievkujem...a chodím s cievkou po byte, idem do obchodu, kúpem sa v bazéne, šoférujem auto.....a všetko tak bežne, tak dnes z toho mám už len asi taký príjemný pocit, ako má ženská keď má vnútri venušine guličky. Na orgazmus mi to už nestačí, už je to len ako akési príjemné nabudenie

reagovat 15.10.2016 11:59 - eros

Mel by nekdo zajem o...

Sháním cévky velkého průměru min. ch30 např. zde: http://empiricalsafety.com/FirstAid/ProductView/688

Předem děkuji za nabídky.

reagovat 29.3.2018 08:53 - Vašek

Já bych měl o velké cévky taky zájem. Ta CH30 už je prakticky nesehnatelná u nás, CH28 s obtížemi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *