Cévkování a orgasmus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2007 13:45 - Erik

Zažil jsem u doktora pořádný trapas. Kvůli operaci jsem byl cévkován a když mi doktor zasunoval cévku do močové trubice, tak to najednou začalo svědit a z ničeho nic přišla během pár vteřin erekce a velice rychlý a silný orgasmus. Co bylo ale nejhorší, žádná moč z cévky nechtěla téct, tak ji dotor vytahnu a zjistil, že je plná spermatu a cévky je tak ucpaná. Musle tady použít novou cévku a tentokrát už se mi to naštěstí nestalo, takže moč pak už normálně odtékala. Doktor říkal, že mám asi nějakou velice přecitlivělou prostatu a ještě se mu to nestalo. Řeknu Vám, že to byl největší trapas v mém životě. Stalo se tohle taky někomu z vás?

reagovat 8.10.2007 07:46 - K: Tachler

Eriku, to máš asi vážně jějak přecitlivělou prostatu, když jsi měl při cévkování orgasmus. Mě když cévkovlai, tak v okamžiku, když cévky procházela prostatou, tak jsem cítil sice jakési příjemné šimrání, ale orgasmus to rozhodně nebyl. Moc ti nezávidím tu ostudu, kterou při tom u doktora sis užil. Moselo to být opravdu strašně trapné.

reagovat 18.10.2007 11:58 - Doktor

Hele, Eriku, nic si z toho nedělej, existuje poměrne dost lidí, muži i ženy, kteří masturbujú v močové trubici nebo se přímo cévkují, aby se tím vzrušovali, takže to u tebe nebyla zas až tak ojedinělá reakce...

reagovat 19.10.2007 08:13 - Jitka

Doktore, nevymýšlíš si trochu. Ještě jsem v životě nepotkala člověka, který by se sám cévkoval a vzrušoval se tak. Na cévkování nemůže být nic příjemného a nevěřím tomu, že by se nějaký muž cévkoval nebo dokonce žena sama cévkovala. Mám desítky kamarádek a kamarádů, ale žádný z nich to nikdy nezkusil

reagovat 19.10.2007 10:00 - Elvie

Jaktože to není možný, vždyť třeba tady na diskuzi se opakuje jeden příspěvek od úchyla s cévkou, který začíná :,,praktikuji to už dva roky..." a ten tam popisuje, jak a co s tou cévkou dělá...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.9.2017 11:08 - Anonym

Děkuji za příspěvek od...

Takže na rovinu, taky bych byl radši, kdyby mě cévkovala žena, než muž, zatím jsem neměl tu čest, ale zajímá mě to. K věci, kdybych to chtěl na tuty, aby to byla žena, asi bych se zkusil objednat do uroligické ordinace, kde v konkrétní den slouží lékařka. Uroložek je míň než urologů, ale existují. Zkus juknout na internetu na urol. ordinace v okolí. Jestli můžeš, docela by mě zajímalo, pod jakou záminkou tam chceš jít, aby Tě vycévkovali? Druhá možnost(placená), je zajít k nějaké domině. Například madam Iris z Prahy je zdr. sestra, tam bych se nebál. Jestě uvedu možná rizika.1. Zánět močového měchýře v důsledku cévkování. 2. Poškození močové trubice, její zjizvení, zůžení. Následná dilatace trubice, v extrémním případě operace a může se to i opakovat. Pak si urologů užiješ až až. 3. Pálení a řezání při močení po vyndání cévky(cca 24 hodin). Tohle je individuální, někdo je v pohodě, někdo říká, že chčije žiletky. Bylo by dobré, kdyby se k této problematice zde vyjádřil nějaký zdravotník(ce).

reagovat 17.9.2017 12:58 - Anonym

Pro sport. Teď jsem se všimnul, že tam chceš jít pod záminkou nemožnosti močení. No Tvoje věc. Teď budu trochu spekulovat, ale dej pozor ještě na jeden problém. Může být u paní doktorky medik na praxi. Předpokládám, že medička nevadí. Medici i medičky totiž alespoň podle mých info musí při praxi absolovovat konkrétní lékařskè úkony, mezi které patří i cévkování muže. Dnes už mají pacienti práva, takže to můžeš odmítnout, např. že se bojíš nezkušenosti medika. Ale může se stát, že na Tebe budou zkoušet tlačit, protože medici ty úkony prostě někde musí vykázat jako odpracované. Takže pak bude záležet na tom, jak moc si budeš schopen trvat na svým.

reagovat 11.1.2018 16:04 - Kdosi

Čau, mám takový problém. Když se cévkuji, nejde mi prostrčit katetr prostatou. Nevíte někdo, čím to je?

reagovat 13.1.2018 16:33 - Jirka

Možná trochu zvětšená prostata.

reagovat 13.1.2018 19:52 - mrdači z komanda smrti

Čau, mám takový problém....

Zřejmě je to způsobené tím,že si ocas nemyješ solvinou a Savem!Zkus si přitom do prdele strčit zapálenou svářecí elektrodu jako prskavku!Možná že to pro tebe bude ten správnej rajc!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *