Cévkování a orgasmus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2007 13:45 - Erik

Zažil jsem u doktora pořádný trapas. Kvůli operaci jsem byl cévkován a když mi doktor zasunoval cévku do močové trubice, tak to najednou začalo svědit a z ničeho nic přišla během pár vteřin erekce a velice rychlý a silný orgasmus. Co bylo ale nejhorší, žádná moč z cévky nechtěla téct, tak ji dotor vytahnu a zjistil, že je plná spermatu a cévky je tak ucpaná. Musle tady použít novou cévku a tentokrát už se mi to naštěstí nestalo, takže moč pak už normálně odtékala. Doktor říkal, že mám asi nějakou velice přecitlivělou prostatu a ještě se mu to nestalo. Řeknu Vám, že to byl největší trapas v mém životě. Stalo se tohle taky někomu z vás?

reagovat 8.10.2007 07:46 - K: Tachler

Eriku, to máš asi vážně jějak přecitlivělou prostatu, když jsi měl při cévkování orgasmus. Mě když cévkovlai, tak v okamžiku, když cévky procházela prostatou, tak jsem cítil sice jakési příjemné šimrání, ale orgasmus to rozhodně nebyl. Moc ti nezávidím tu ostudu, kterou při tom u doktora sis užil. Moselo to být opravdu strašně trapné.

reagovat 18.10.2007 11:58 - Doktor

Hele, Eriku, nic si z toho nedělej, existuje poměrne dost lidí, muži i ženy, kteří masturbujú v močové trubici nebo se přímo cévkují, aby se tím vzrušovali, takže to u tebe nebyla zas až tak ojedinělá reakce...

reagovat 19.10.2007 08:13 - Jitka

Doktore, nevymýšlíš si trochu. Ještě jsem v životě nepotkala člověka, který by se sám cévkoval a vzrušoval se tak. Na cévkování nemůže být nic příjemného a nevěřím tomu, že by se nějaký muž cévkoval nebo dokonce žena sama cévkovala. Mám desítky kamarádek a kamarádů, ale žádný z nich to nikdy nezkusil

reagovat 19.10.2007 10:00 - Elvie

Jaktože to není možný, vždyť třeba tady na diskuzi se opakuje jeden příspěvek od úchyla s cévkou, který začíná :,,praktikuji to už dva roky..." a ten tam popisuje, jak a co s tou cévkou dělá...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2018 20:17 - Čau

Je tady někdo kdo napouští...

JO VOLE

reagovat 17.5.2018 22:12 - luci

Je tady někdo kdo napouští...

Jen blbni a přivoď si infekci.

reagovat 18.5.2018 18:43 - Lukáš - Hospital

Zdravím všechny "cévkaře", dlouho jsem tu nebyl. Co je u vás nového? Já včera zkusil zatím největší katetr - CH22 a bylo vše v pohodě. Cévkuji se od roku 2011 a vedu si statistiku. Již jsem si zavedl 83 cévek. V poslední době se cévkuji skoro pravidelně - 1 - 2x týdně. Nejčastěji CH14 Thiemann jednorázový - ten s tím zahnutým zobákem. Ale též mě baví být zacévkovaný permanentní cévkou přes noc.

reagovat 18.5.2018 18:46 - Lukáš

Je tady někdo kdo napouští...

Ahoj Vašku, ano, již jsem to taky vyzkoušel, ale samozřejmě sterilním fyziologickým roztokem - 500 ml. Potřeboval bys s něčím poradit?

reagovat 21.5.2018 14:58 - Vašek

Ahoj Vašku, ano, již jsem...

Tak to je velice dobré. Osobně mám zkušeností dost, jen poslední dobou se cévkuju míň. Používám Foley katetry CH22, ale bývá problém s bočními otvory při vyndavání. Chtěl bych vyzkoušet i větší, ale špatně se shánějí, taky se obávám otvorů že by už hodně řezaly. Nepřipadá ti balonek moc malý? Existuje i 30ml, ale špatně se shání. Vím, že si docela troufám, ale obvykle se napouštím až litrem a půl. Většinou převařená voda, odstátá, ale už jsem si troufl i přímo z hadice sprchy - to nedoporučuji, dostane se dovnitř i vzduch - ten je potom i nepříjemný dostávat ven, ale vždycky dobře výjde. Jde mi hlavně o příjemný pokec o stejné zálibě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *