Cestování po Indii

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2006 16:17 - Vrtulnik

Dobry den, nemate nekdo zkusenosti s cestovanim po Indie a vsemi zdravotnimi a jinymi opatrenimi, tj. ockovani, stravovani atd. Diky predem za rady, navody, odkazy a doporuceni.

reagovat 29.8.2006 12:11 - Michaela

Přítel byl v únoru vyslán do Indie na pracovní cestu. Nechal se naočkovat na žloutenku a břišní tyfus. Bohužel si od tamtud přivezl nehezký suvenýr a to v podobě parazita Améby (měňavka), která mu způsobila absces na játrech a dvouměsíční pobyt v nemocnici. Na infekčním oddělení mu bylo řečeno, že by každý, kdo se vrátí z Indie nebo podobného státu měl navšívit hygienickou stanici a nechat si udělat veškeré testy (krve, stolice). Je to zdarma. Doporučení, která dostal před cestou byla pít pouze balenou vodu, nekupovat jídlo na ulici a ovoce jíst pouze to, které se dá oloupat.'

reagovat 29.8.2006 12:38 - Andy

Zalezi take , do jake jedes oblasti, hlavni mesto?

Ale je jasne, ze se musis ockovat na brisni tyfus a zloutenku, je treba zahajit toto opatreni vcas. Pamatuji si, ze se jde navickrat na injekci. Vse ti poradi v techto zarizenich, kde ockovani provadeji.Osobni zkusenost ne primo s Indii, ale podobne je tomu tak vsude v Asii. Jidlo na ulici muzes, ale musi byt pripravene na rozpalenem tuku, ci-li hodne tepelne upravene, voda to je jasne, tu budes pit jen balenou. V Indii se mozna neubranis vsim, ci necemu podobnemu, tak neco na prvni zachranu.

Nezapomen si sebou vzit sirokospektre antibiotika, dostatek leku, a radeji se vyhni nemocnicim.

reagovat 19.9.2006 19:47 - Vrtulnik

Diky za tipy, pokusim se vsemu predejit, ale riziko je tak jak tak, to bych nemohl vystrcit paty z baraku. Nevite jeste, jak je to s platebnimi kartami a bankomaty? Budu spise ve vetsich mestech na severu.

reagovat 25.9.2006 14:13 - Ó náš pán

Hlavně nežer sušený žížaly.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2012 14:30 - Moona

Moc Vás zdravím,

ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci, jejíž cílem je zjištění motivů účastníků cestovního ruchu k cestám do Indie. Vyplňovat můžou všichni bez ohledu na to, zda Indii navštívili či nikoli :)

Dotazník je dostupný na adrese : http://22281.vy­plnto.cz/

Moc Vám děkuji za spolupráci a přeji hezký den :-)

Monika

reagovat 22.3.2013 22:50 - Kudy rozhodně necestovat do Indie

http://diskuse.doktorka.cz/unos-ceskych-turistek-v-pakistanu/archiv/30/

reagovat 30.6.2013 21:40 - Aniette

Tisíce turistů z Česka se každý rok setkávají v cizině s tím, že je lékaři odmítnou ošetřit bezplatně v rámci veřejného zdravotního pojištění. Oni pak musí na místě zaplatit hotově, přestože je to v rozporu s předpisy. Pokud si ale nechají vystavit účet, VZP svým klientům tyto platby refunduje. Jen loni činila takto vyplacená částka 3 miliony 183 tisíc korun. Podobné problémy, na které už letos média upozornila zejména ve Španělsku, lze navíc omezit cestovním připojištěním.

Více informací se dozvíte na www.trijednicky.cz nebo www.komunita111.cz

reagovat 1.5.2016 22:29 - hydrozoolog Robertek

jedu sledovat Gangu

reagovat 2.5.2016 05:46 - Katko

Gratuluji, že jsi zahodila mozek a svým postojem nenechat se očkovat bojuješ s přelidněním na této planetě.
Měla by jsi za to dostat medaili.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *