Cesta ke štěstí? Kudy?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.8.2005 20:47 - Smutná a sama

Mám takovej problém, no problém, celej muj život je pro mě obrovský fiasko. Neumím ho ¨žít. Je to asi směšný, ale já fakt nevím jak:-(. Nevím proč, ale lidi mě asi nemají moc rádi. Neumím se bavit, neumím si získávat přátele...A proto je asi nemám a hledám a nikdo se mnou pořád nechce být. Je to asi taky tím, že jsem straně moc zakopmlexovaná. A bojím se navázat s lidmi kontakty abojím se, že pro ně nebudu dost dobrá a oni mě zavrhnou, vysmějí se mi. Strašně se bojím. A přitom bych tak strašně moc chtěla spoustu kamarádu, se kterými bych mohla někam jít a ne jich mít poskrovnu a doprošovat se jich, jestli si na mě uděají čas a nebo jsem prostě sama. A to už nechci, a nevím jak z toho vybruslit.....Jak se mám chovat, co mám udělat, aby mě měli lidii rádi? Hm?

reagovat 12.8.2005 22:01 - Jana

zacni se venovat necemu co te fakt bavi a naplnuje. Pokud nic takoveho neni, je to trochu tvá vina a naky konicek si najdi. Zacni navstevovat nakej krouzek,kurz, nebo jestli jsisportovne zalozenacoz by bylo uplne nejlepsi) najdi sipartu na sport.I na internetu v seznamce se daj sehnat fajn lidi! nebo jed sama na nakou dovolenou, tam se takedobre seznamuje

reagovat 28.8.2005 11:12 - k

jsem na tom stejne

reagovat 29.8.2005 15:34 - Marie

Ahoj, jsem na tom stejně. To asi víc lidí. Když jsem si četla Tvoje řádky, jako bych je psala já. A vím, že není snadné si přátele najít. Já sama nemám ani jednu kamarádku (resp. měla jsem, ale ve chvíli, kdy se spárovali, jsem úplně sama) a vím moc dobře, jak je těžké nějaké přátele najít a navíc si je potom udržet. Taková je bohužel naše společnost a jedinec ji nezmění i kdyby se na hlavu stavěl. O kamarádství nikdo nestojí. V dětství a dospívání jsem měla spoustu přátel (teď je mi 26 let), ale v dospělosti se hold od člověka čeká, že se spáruje a založí rodinu, jinak zůstane sám. Nemohu ti nijak radit, neboť já sama hledám radu. Chodím mezi lidi, nikdo si mě nevšímá, až má člověk pocit, že jím lidé opovrhují. Je to těžké radit, ale snad pomůže již to, že v tom člověk není sám.

reagovat 20.8.2006 12:19 - JANA

PODOBNÉ POCITY,V PRÁCI SAMA DOMA SAMA ,ASI NEJSEM KOLEKTIVNÍ TYP,

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.5.2012 20:23 - Amélia

Mam problé, ale asi opačný. =( Komunikuji s lidmi, ale nikdo mě nebere vážně, jen mě pomlouvaj nebo využívaj na písenky když chtěj poradit. Když jim nechci radit, tak jsem hned ta špatná. A mě to nedá a pomohu jim. =( Zjistila jsem, že se semnou ani nechtěli fotit na třídní fotce. Každej je nějákej ne? Oni pomlouvaj a já jsem akční jo přiznávám někdy, až moc, ale to mi hned každej nadává. A když jsem klidná sedim v lavici a mluvim potichu(mam uječenej hlas). Tak si mě nevšímaj, ale moc dlouho mi to nevydrží. Co mam dělat? Nebo jak se mam chovat, aby mě brali a hned mi nenadávali? Fakt už nwm i na základce mě brali líp jak na střední. Z celé třídy mě nikdo rád. Nechci tu ze sebe dělat chudinku nebo něco, ale vážně mě to dost mrzí a tak chci poradit. Co a jak?

reagovat 10.6.2012 14:50 - Travis

Co je to v hajzlu já se uš se stím smířil lidi o takovíhle nestojej tak sem začal nasávat a seru na to dokut se neuchlastám

reagovat 10.6.2012 15:09 - proč

ahoj, už asi 4 roky se...

nemáš žádné koníčky? Nemůžeš jen sedět a čekat, až se s tebou začne někdo bavit( a měl by se s tebou o čem bavit?). Vím dobře jaké to je,když si připadáš neviditelný. Ale ty žiješ svůj život. Tak se podle toho chovej. Najdi si koníčky, něco tě přeci baví, ne? Tak se tomu věnuj a nečekej, že se s tebou kvůli tomu začnou bavit ostatní. Kašli na ně. Dělej to pro sebe. Ono se to pak změní, ale jen , když se tomu začneš věnovat proto, že tě to baví a ne proto, že očekáváš uznání.

reagovat 28.11.2014 18:42 - Jan Vogel

Zdravím všechny hledající štěstí. Publikoval jsem článek "Čím je tvořeno štěstí" na svých stránkách:

http://jan-vogel.wz.cz/


reagovat 28.11.2014 18:42 - Jan Vogel

Zdravím všechny hledající štěstí. Publikoval jsem článek "Čím je tvořeno štěstí" na svých stránkách:

http://jan-vogel.wz.cz/


Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *