Český kult obezity

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2007 12:33 - Maxim

Zajímalo by mě, proč všichni lidé v dnešní době tolik nenávidí štíhlé lidi. Já sám měřím 180 cm, vážím 72 kilo a pořád poslouchám, že se mám vyžrat, že špeky jsou prý symbolem krásy, zdraví a bohatsví. Češi jsou jeden z nejtlustších národů na světě, ale proč? Proč je zde uctíván kult obezity? Nejde už to do extrému?

reagovat 22.5.2007 15:40 - Tom

Nemyslím si, že je uctíván kult obezity, spíše je uctíván kult anorektiček - viz různé soutěže krásy ap.

ano, část chlapů se možná netají tím, že mají ženskou raději oplácanou.

Neviděl bych to jako nějaký podstatný problém.

reagovat 22.5.2007 15:42 - Dana

Nikdo tady nenávidí štíhlé lidi. Je jenom potřeba odlišit skutečné tlustoprdy od lidí s nadváhou, což je docela sexy. Když si mám vybrat kluka, tak si vyberu raději nějakého s třeba třema kilama navíc, na něm není nic odporného. Naopak je to přitažlivější než tvých 8 kg podváhy. Když budeš mít podváhu třeba 1 nebo 2 kila, určitě budeš vypadat líp... Ale opravdoví tlustokožci, to za nic na světě. Dneska zrovna jsem viděla takového špekouna. Funěl, smrděl, potil se, odporný. Ale takový tři, čtyři kilíčka navíc, to je klučina k pomilování.

reagovat 22.5.2007 15:46 - Luky

No něco na tom bude.Na většinu holek fakt působí hubení kluci

asexuálně.Vím to podle sebe. Měl jsem tak do dvaceti 185/65. O holku jsem nemohl zavadit, řekly mi, jo bezva se s tebou kecá,

ale fyzicky nejseš pro mě přitažlivej, můžem spolu kamarádit... A to jsem poslouchal pořád. Tak jsem si říkal, přeci tak blbě nevypadám. Po dvacítce jsem začal cvičit a cpát se, během pár let jsem přibral 25 kg a světe div se, najednou o mě holky začly mít zájem. Ještě jsem si mohl vybírat. Teď už jsem 4 roky ženatý a musím řešit jiné problémy, ale musím se nad tím pořád pozastavovat. Proč se holkám líbí takoví ti vypasení neforemní chlapi, to nechápu, já takové holky nesnáším.

reagovat 22.5.2007 15:55 - Hagarová

Myslím, že kult obezity uctíváme hlavně my ženy u mužů. Přiznám se, že i já bych o štíhlého kluka ani nezavadila, ale tlustí hoši mě neuvěřitelně přitahují. Dokonce i všechny moje kamošky hledají partnery mezi kluky při těle. Chlapi ale kult obezity tak jako my neuctívají a často se otáčejí po hubených dívkách. Taže stručně řečeno, když je kuk hubenej, tak je u holek odepsanej. Když je ale holka hubená tak je pro kluky přitažlivá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2016 20:49 - myslel sem

že to neřeknu ale fakt ty tlusťošky maj něco do sebe.Vždycky se mi z nich zvedal akorát kufr ale nedávno mi kámoš ukázal pár kousků na netu a potom doma jsem si ho musel vyhonit jak nikdy.Co to se mnou udělalo,tomu sem ani nechtěl věřit.A to se mi vždycky líbili štíhlý holky.nevim čim to,ale tyhle co mi ukázal jsou fakt sexy.No čumim jak blbej že sem změnil názor.Jo štíhlý se mi líbí furt ale tlusťoška(ne každá,jen ta sexy) je už pro mě stělesněním tajnýho erotickýho snu.

reagovat 26.11.2017 09:39 - Gayomilka

Mně se tlustí chlapi teda určitě nelíbí. Já jsem vždycky zařasnatělá do svalnatých vyrýsovaných kluků. Asi jsem moc náročná.

reagovat 26.11.2017 10:14 - BH

Tlustý chlap je asi špatný,protože nebude sexuálně výkonný,u žen to taková příměra není. Nebude přirážet jak Madona s Roodmanem,ale sexuálně bude pro mnohé velmi atraktivní.

reagovat 26.11.2017 10:18 - BH

Nechci být homofob, homosexuálové samozřejmně také potřebují vidět na těle svaly a výkonost.Pokud není homosexuál platonik,což se myslím dost vylučuje nesexuální vztahy v téhle orientaci u mužů.Z lesbiček to sámé,tam zase potřebují ten jazyk mít ho vytrénovaný jak kravský,aby to zvládlo lízat úžlabiny o sto šest.

reagovat 26.11.2017 10:22 - BH

Nechci být homofob,...

Lesbičky mají většinou i vyrýsované paže,protože ono to dá práci rukou ženu vyprsťit a taky ji různě klátí těmi nastavováky a to je na sílu jak si ji různě hází do poloh,jako ve stoje,v sedě,vzhůru nohama 69,letadlo a kolikrát v krkolomných prostředích,to lesbičky milují,trumfnout chlapy,ukázat ,že ženu udělají lépe a divočeji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *