Cesko? Hruza! Jak tu muzete zit?!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.12.2004 16:43 - Samantha

Boze, jsem ve vasi zemi tri tydny a uz nevim, jak se zabavit, co delat nebo kam jit. Pochazim z New Yorku a tady je to fakt des. Musela jsem sem s rodici, kteri tu maji pul roku pracovat, chodim do cekse skoly s vasemi ditky, ktere neznaji slovo tolerance nebo usta, neumi se vyjadrovat, o pisemkach opisuji. Kde to zijete? Co to deti ve skole ucite? Priklad: Dnes o hodinu zemepisu se Mr. ucitel ptal zaka 8. tridy, jak se muze dostat z Bernu do Osla. Zacek nevedel, nevedel ani, kde ty informace muze vyhledat, kde na internetu, v jake literature. O sloh zase dela cele tride problem napsat jak si predstavuji svoji budoucnost. Je to tu desne, diskriminujete mensiny a nepomahate jim v zaclenovani. Vsude tu jsou sede domy, kazdy se na kazdeho kouka s neduverou, kdyz vam nekdo ukradne penezenku, nikdo vam nepuci ani na autobus. Silnice, o tech nemluvim - to nejsou silnice ale stredoveke cesty. Kdyz mi rodice sdelili, ze pojedeme do jejich rodne zeme, rekla sjem si, ze muze byt fajn to tu poznat, kdyz uz ten vas jazyk umim, ale predstavovala jsem si spis Pariz, ne Bosnu. Nebo jak rezete deti?!! To je neumite vychovat?! U nas to take neni idealni, ale je to prateskejsi a svobodne a volne. Uz abych byla doma, nikdy se sem nevratim!!!

reagovat 15.12.2004 17:07 - dědek

Mazej, na přivandrovalce tu nejsme zvědaví!'

reagovat 15.12.2004 17:29 - T.

Ty jedna blbá huso!JÁ jsem v New Yorku žila dva roky a myslela jsem se že tam ty zasraný amíky zabiju.Jediný co umíte je čumět,kde byste se nažrali hamburgerů či nějakého jiného žrádla.Pokud někdo má problém a žádá Vás slušně o pomoc,tak mu s úsměvem odvětíte akorát tak SORRY!S tím jsem se osobně setkala na pobočkách Vašich slavných úřadů když jsem si potřebovala poslat pro kamarádku do CR peníze.Co to plácáš o diskriminaci menšin?!Znáš historii?My aspoň máme vlastní dějiny a hlavně zemi!Pokud vím,tak ten váš slavnej národ zotročil a vyhubil původní obyvatele Ameriky,zotročil černochy z Afriky a dotáhl je tam.Mě by byla hanba být američankou jako jsi ty!Co se dětí týká,tak tam u Vás jsou ty smradi daleko hloupější,jenom jim od dětství každej vtlouká do hlavy,jak jsou jedinečný a inteligentní.A těch dětských gangů co tam máte!To je výchova?Spíš nevýchova řekla bych.Co se týká tebe,tak doufám že z naší země brzo zmizíš a vrátíš se do té svojí Emériky!!!Přeju pěkný zbytek pobytu a samé krásné zážitky.'

reagovat 15.12.2004 17:32 - Wol

...no, predevsim tenhle text nepsala Americanka ;) Zil jsem tam par let a znam i par takovychto emigrantskych deti, a jejich vyjadrovaci styl a pravopis je uplne jinej... takze Keep Cool, People ;)

reagovat 15.12.2004 22:56 - Matt

Mě se tu žije velmi dobře. :-)

Jinak příspěvek Samanthy Fox (anebo to byla "Sandra" či "Sabrina"?) je očividně dílem nějakého provokatéra.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2016 12:38 - ruda z moravy

Mě by zajímalo co vlastně...

nemusíš jezdit daleko, stačí jen do Polska. Máš vidět jak se dovedou servat na nože chlapy co sotva vylezli z kostela, začnou se hádat a po cvíli teče krev. Stačí když někomu řekneš že rusáci jsou lepší než pšonci. Ukroutí ti hlavu.

reagovat 16.11.2016 13:04 - Jan

devaty stoleti? Aspon neco,...

darina to trochu přepísklaa neví o čem mluví, často to říkají že jsme přišli z východu, ale že tu nebylo pusto prázdno, že se kmeny promíchali, nebo několikrát lidé vymřeli zůstalo na celém území ČR sotva milion lidí, morové rány, třicetiletá válka, nedostatek prac. sil , byli zváni lidé z Tyrol, Bavorska, Švýcar, Valaši, táliáni, nebo řemeslníci kteří časem usadili, národ se promíchal a co byl čech, když se podívám na naši rodinu tak to je z rakouska uherska můj praděd Maďar,babka němka, teta slovenka, moraváci, češi a snad jsme dnes pražáci naplavení z moravy, a zase se do naši rodiny cpou poláci - syn chodí z polkou a tak nevím co sem,

reagovat 16.11.2016 14:45 - Eduard Nud

Milá Samanto. To víš. Nemůžeš říct hlupákům, že jsou hloupí. Je nepřesvědčíš a sama sobě nepomůžeš. A na nás Čechy nadávají i Romové a to už je co říct. Já jsem o tom přemýšlel. My Češi ani nesmíme být ani samostatní ani svobodní, protože pak je to ještě horší. My jak jsme dlouho samostatní a svobodní, nemáme žádné nepřátele a pereme se mezi sebou. Ale teď ode mne nečekej nic pěkného. Jsem zklamaný člověkem, kterému jsem chtěl pomoci. A on? Škoda slov. Pomlouvá mě, nadává mi a vůbec. Nezaslouží si, aby na něj byl člověk hodný. A to není Čech, ale Rom. Tak to vidíš.

reagovat 16.11.2016 15:54 - no to koukám

Milá Samanto. To víš....

tak tomu nerozumím, Jsem zklamaný člověkem... komu chceš pomoci? A on? kurva kdo? jaký rom, no to je Eda Nud

reagovat 16.11.2016 20:55 - vždyť je to magor

tak tomu nerozumím, Jsem...

který sám sobě odporuje. Nejdřív nadává na Čechy a pak napíše, že ho zklamal Rom.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *