Cervikální dystonie

Archiv příspěvků

reagovat 28.3.2018 09:06 - standa

Clorazepate is a "classical" benzodiazepine

tranxene je podobný "zapin" jako rivouš, ale u nás to není registrováné - kdoví jak by to působilo . Je to dostupné v PoLsku. snad by to byla náhrada

reagovat 28.3.2018 09:11 - standa

Nemáte někoho známého s touto diag. žijící v zahraničí ?
co na to berou a co jim pomáhá vypínat křeče a třes.
je to jen ten clonazepan ?(rivotril)

reagovat 29.3.2018 09:42 - Pro Standu

Diky za poradu.
Taky myslim, ze nic jinyho nez Rivac nezabira. Doktor mi vnutil Baclofen a jeste se mi vic rozbolela hlava, Sirdalud vubec nezabral , tak nezbyva nez navysit Rivac. Pokud je nejaka alternativa tak v cr nebude nikdy:-(, tady se leky spis stahuji. A taky si myslim, ze pokud je to stejna ucinna latka bude to podobne( budem zavisli na jinem nazvu) ale stejne dozivotne. Diky za tip, ale doktor to stejne nenapise kdyz to nezna a nema vyzkouseny i kdyby si clovek pro lek nekam dojel. Drz se Adell

Full Spectrum kurkumin

reagovat 19.6.2018 09:43 - standa

Tak jsem si požádal o čas. inv. důchod. S touto diag. prý není šance . Zkoušel to někdo?

reagovat 20.6.2018 13:11 - Renata

Tak jsem si požádal o čas....

Stando, ja dostala na tuto diagnozu I. stupen. Ted to budou 2 roky co duchod mam a prislo mi ze socialky prezkoumani, tak cekam co bude. Znam ale par lidi co na tuto diagnozu duchod maji a i II. stupen. Jestli mas fb, tak se prihlas do skupiny Ceska skupina Pro dystonii a tam se dovis urcite vic. Drzim palce, protoze je fajn mit kazdy mesic nejakou jistotu

reagovat 26.6.2018 06:52 - Lenka

Stando, ja dostala na tuto...

Ahojky taky mám inv.duchod 1.stupne,ale mám i problémy se zády takže dohromady to tak vyšlo...

reagovat 26.7.2018 09:58 - Jirka

Bože, jak mě ten krk dotěrný leze na nervy-někdy se normálně těším až zemřu..Už mám ty svaly tak rozpíchané a propadnuté,že nemůžu ani normálně polykat.

reagovat 27.7.2018 09:16 - standa

Bože, jak mě ten krk...

btx je dvojsečná zbran - na chvíli pomůže , ale celkově z dlouhodobého hlediska ty svaly neustale oslabuje - dal bych si na nějaký čas od btx pokoj , dokud svaly nenabudou síly .

reagovat 30.7.2018 10:59 - Jirka

btx je dvojsečná zbran - na...

Stando, dobrá rada nad zlato,za prvé bych přišel o důchod a za druhé bych se netrefil při jídle do pusy..

reagovat 31.8.2018 12:35 - Standa

Stando, dobrá rada nad...

Tak mám invalidní 1 stupeň. 35%. tak ještě nevím co to všechno obnaší - nějaká omezení.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *