Cervikální dystonie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2007 13:36 - Mila Kristová

V jakém případě a proč by mi mohli přerušit léčbu injekčním botulotoxinem.

reagovat 2.10.2007 08:36 -

Pokud jde o cervikální dystonii, tak se raději zeptat lékaře a ne tady.

reagovat 9.10.2007 19:00 - Radek

Je to sice výborné doporučení obrátit se na lékaře, nicméně nají pouze jedno řešení a to aplikace BTX a komu nepomáhá, příp. má vytvořenou rezistence tak nemají řešení. Proto díky za každou takovouto diskuzi byť je dosud pouze na obecném základu. Jsem také pacientem EXPY. Snažím se cvičit jogu a sport (např. běh) jako takový má na mě spíše negativní účinky. Myslím, že hlavu vzhůru je pro nás dystoniky výborný pozdrav. Takže hlavu vzhůru a držte se!!!!

reagovat 28.1.2008 08:49 - sylva

Dobry den potrebovala bych strasne moc vasi radu protoze uz jsem bezmocna,nevim co se to se mnou deje:(,zacinam mit tres v hlave,myslim si ze to jde od krcni patere.kdyz znervoznim zacne se mi trast hlava,je to hrozne i nekdy kdyz jsem v klidu tak s ni zatrepu,myslite ze by mi pomohl lek Persen Forte?cetla jsem ze je na tres rukou,ale nedocetla jsem se ze by byl proti tresu hlavy:(,myslite ze by mi pomohl?neni na lekarsky predpis coz jsem moc rada.jo a take mam dotaz jestli to neni kvuli skolioze,jako male dite jsem ji trpela,cvicila jsem jenom chvili,myslite ze je to nedokoncenym vylecenim skoliozy?:(...moc vas prosim jaky lek by mi pomohl jsem uz fakt bezmocna:(

reagovat 1.4.2008 21:43 - helča

mám to samé co vy a jezdím na injekce botulotoxinu a pomáhá mě to zeptejte se svého neurologa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.5.2017 10:24 - Jirka

no a to jsem si dnes ještě...

Šlacha se ti zahojí,ale této svině se do smrti nezbavíš,nemáš venku ani sekundu klidu od blbů,čumilů apod.nechápu proč příroda vytvořila takovou nemoc a proč tomu debilní mozek nedokáže zabránit,ale naopak ty signály vysílá.

reagovat 16.5.2017 10:53 - standa

Šlacha se ti zahojí,ale...

stačí zajít na DBS, pokud máš odvahu a budeš vhodný kandidát a nemoc je pryč.pokud vše dopadne ok a nic se nepos..... stojí to za to riziko ?

reagovat 17.5.2017 10:44 - Jirka

stačí zajít na DBS, pokud...

Stando já chci jenom normálně žít jak tisíce jiných lidí,jezdit na kole,užívat sluníčka apod.místo toho se od rána do večera peru s ďáblem v mém těle,nikdy se s touto kurvou nesmířím,ale hrabat v mozku si rozhodně nenechám.

reagovat 17.5.2017 11:33 - standa

Stando já chci jenom...

jak je mi blbě tak o tom uvažuji. ještě bych tak 2 roky chtěl dělat a pak bych to asi risknul, jestli projdu sítem.mají asi 600odoperovaných - rozdíl neskutečný.

reagovat 24.5.2017 10:46 - Jirka

Týden po aplikaci a nic,žádný efekt-nevím co se stalo,ale celou zimu jsem byl s krkem jakžtakž v pohodě a teď zase problémy.Mária dostane 1.stupeň důchodu a magor tady ze vchodu se propije do schizofrenie a má plný,jenom se vále a má už aspoň sto dvacet kilo,super stát,nikoho nezajímáte a žijte si pokroucenou hlavou jak chcete a z čeho chcete.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *