Cervikální dystonie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2007 13:36 - Mila Kristová

V jakém případě a proč by mi mohli přerušit léčbu injekčním botulotoxinem.

reagovat 2.10.2007 08:36 -

Pokud jde o cervikální dystonii, tak se raději zeptat lékaře a ne tady.

reagovat 9.10.2007 19:00 - Radek

Je to sice výborné doporučení obrátit se na lékaře, nicméně nají pouze jedno řešení a to aplikace BTX a komu nepomáhá, příp. má vytvořenou rezistence tak nemají řešení. Proto díky za každou takovouto diskuzi byť je dosud pouze na obecném základu. Jsem také pacientem EXPY. Snažím se cvičit jogu a sport (např. běh) jako takový má na mě spíše negativní účinky. Myslím, že hlavu vzhůru je pro nás dystoniky výborný pozdrav. Takže hlavu vzhůru a držte se!!!!

reagovat 28.1.2008 08:49 - sylva

Dobry den potrebovala bych strasne moc vasi radu protoze uz jsem bezmocna,nevim co se to se mnou deje:(,zacinam mit tres v hlave,myslim si ze to jde od krcni patere.kdyz znervoznim zacne se mi trast hlava,je to hrozne i nekdy kdyz jsem v klidu tak s ni zatrepu,myslite ze by mi pomohl lek Persen Forte?cetla jsem ze je na tres rukou,ale nedocetla jsem se ze by byl proti tresu hlavy:(,myslite ze by mi pomohl?neni na lekarsky predpis coz jsem moc rada.jo a take mam dotaz jestli to neni kvuli skolioze,jako male dite jsem ji trpela,cvicila jsem jenom chvili,myslite ze je to nedokoncenym vylecenim skoliozy?:(...moc vas prosim jaky lek by mi pomohl jsem uz fakt bezmocna:(

reagovat 1.4.2008 21:43 - helča

mám to samé co vy a jezdím na injekce botulotoxinu a pomáhá mě to zeptejte se svého neurologa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.4.2017 20:29 - mila

Zdravím dystoniky v lázní Velké Losiny. Pěkně nám tu nasněžilo. Velmi zvolna se rozhýbávám. Nepopírám - bolí to. Ale už je to mnohem lepší. Přeju šťastný čas.....

reagovat 20.4.2017 17:30 - Staňka

Zdravím dystoniky v lázní...

Milo, už jste ochutnala Losinské koláče v čokoládovně? taky zmrzlina je vynikající, jen aby se Vám oteplilo,Hlavně aby lázně pomohly.Nevím proč je takový problém dostat lázně na tu naši hnusnou nemoc.Nějak nás zapomněli napsat na seznam nemocí s nárokem na lázně Pohodu a víc sluníčka .Stanka

reagovat 20.4.2017 20:50 - mila

Milo, už jste ochutnala...

No jasně, že jsem koštovala koláče. Zrovna se mi tu válí čokoládový :-) A na zmrzlinu chodím téměř denně - tři kopečky čokoládové do velkého kornoutu. Pan cukrář se mě ptal, cože si kupuju stále jen čokoládovou... Jo a chodím do aquaparku, dozadu v parku. Zrovna dneska jsem se tam dvě horiny rochnila. Téměř nikdo tam nebyl :-)

reagovat 21.4.2017 20:30 - Eva

Milo, už jste ochutnala...

Jestli to není tím, že ta naše nemoc moc nebyla, já třeba vůbec nevěděla, že něco takovýho existuje a nikdo z mých známých o této nemoci nemá ani ponětí a ani lékaři nevědí. Moje obvodní lékařka když sme se bavili mě říkala, že za celou její praxi ( už je v důchodu, dělá jen prevence), se s touto nemocí vůbec nesetkala a nic o ní nevěděla, a také má neuroložka to u mě nepoznala až když sem u ní byla podruhé asi po roce a příznaky se zhoršily a oni měli zrovna po semináři o této cervikální dystonii, tak pak už věděla a ještě to na mě ukazovala sestřičce ( ty napjaté svaly na krčíku). Míle přeji ať si to užívá, však si to zaslouží. A Marušce od Jeseníku ať se ozve, jestli ji je už lépe, a Standa s Jirkou už také dlouho nepsali. Mě čeká botox 31.5. HURÁ!!!

reagovat 24.4.2017 07:08 - standa

Jestli to není tím, že ta...

Jo sleduji dění. Pracuji druhý měsíc , ale dost mě drtí depky(i po výměně ad) nebo co to je - do ničeho se nějak nechce ani koníčky netáhnou.
Jsem objednaný na neurologii na konci příštího měsíce , ať mi to zkontroluje - proč to zhoršení? Btx taky žádný zázrak. A riv. už neučinkuje jako dříve - takže zhoršení. Ted se snažím trochu cvičit každý den .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *