cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2009 22:47 - john.x

.....ako si na tie casy pamatate,nejake pikantnosti,trapasy zazitky ak mate mozte pisat.

zdravim vsetkych.iste si pamatate tu zaslu dobu pred revoluciou najma krasne skolske casy ako telocvik v modrych casto prilis tesnych trenkach,spartakiadu....ci ine trapasy,zezitky z tej doby aj intimneho chcarkteru.piste o vsetkom co vas napadne v suvislosti s tou spartakiadou,ci telocvikom v modrych,cervenych trenkach...ako radu dam napr.do pozornosti otazku,ze ako ste si niesli ubor na telocvik,iba poskladany v ruke ci v tasticke na telocvik.

reagovat 7.4.2009 18:25 -

Spartakiádu jsem cvičila před 21 lety.Bylo to s takovými kostkami ze kterého se ve finále vytvořil drak.Pamatuju si,že tenkrát pršelo a my jsme museli být v oranžových dresech,byla nám děsná zima,ale nám se to líbilo.Tenkrát nám bylo 6 let.Věci na tělák jsem nosila v šité tašce na nákup.Hrozně jsem se za ni styděla.

reagovat 8.4.2009 17:16 - john.x

dakujem ti za odpoved,postreh z tych cias.ak na nieco prides este rad si to precitam,ci vymenim nazory na tuto etapu zivota

reagovat 8.4.2009 21:53 - Zdeněk2

Poslední spartakiáda byla v roce 1985 a v roce 1990 byly už jenom nějaké sportovní hry, takže ses při tom počítání trochu spletla.

reagovat 9.4.2009 11:11 - Pamětník

Já jsem dobu červených trenek zažil,vůbec mi nevadila,naopak si myslím,že to mělo něco dosebe,kluci měli stejné trenky,tričko se nijak neřešilo,mohlo být jakékoliv.

Spartakiáda se dnes kritizuje,ale rád bych viděl,zda by se dnešní znuděná mládež,líná sezením u počítačů zmohla na podobnou akci.

A hlavně,dnes se radši cpou peníze do Afghanistánu na mise,dnes by na spartakiádu nebyly prachy..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2017 20:12 - Pavel

Já nosim adidasky doma...

Nedivím se že lidi koukali... Přitom ještě před 20 lety to bylo úplně normální. Bylo by fajn to vrátit jako takové "retro".

reagovat 23.6.2017 08:06 - Tonda

Jj. Je škoda, že lidi koukaj divně. Moc rád bych je nosil normálně. Líbí se mi.

reagovat 24.6.2017 15:46 - Pavel

Jj. Je škoda, že lidi...

Ono je ale taky důležitý, kdo je nosí... Sluší mladému klukovi s hezkýma, rovnýma a málo či vůbec chlupatejma nohama. Pokud si je ale na sebe vezme starý obtloustlý chlapík s křečovejma žílama, tak to vypadá dost blbě.

reagovat 24.6.2017 17:06 - cvičenec

Ne nikdo to nehlídal,nikdo...

U nás se to hlídalo. Nakouklo se, ale nikdo to nebral tak hystericky, jako dnes. Šlo přece o hygienu, nikoho by nenapadlo žalovat učitele za zneužívání a taky to ani nebylo zneužívaní. Normální kontrola před vstupem do tělocvičny.

reagovat 27.6.2017 20:55 - Petr

Ono je ale taky důležitý,...

Mě by se v nich líbil urostlej chlap se svalnatýma klidně chlupatýma nohama. Ne tetka

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *