červenání

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2000 19:57 - Ája

Prosím, poradte mi někdo. Pokaždé, když jsem ve větší skupině lidi, ale třeba i blízkých přátel, a zapojim se do rozhovoru, okamžitě zrudnu jako rajče. V poslední době se mi to stává mnohem častěji. Připadám si hrozně trapně a zrudnu ještě víc. Existuje něco proti červenání. Děkuji.


reagovat 14.11.2000 20:19 - Mája

Ahojky Ájo, plně s Tebou cítím, jsem na tom úplně stejně jako Ty!!! Jsem z toho opravdu zoufalá ale na léčení se neodvažuji, protože na to psychicky nemám. Jen vylezu mezi lidi, už úpěnlivě přemýšlím o tom, že se určitě červenám a že se červenám a že se budu červenat... mám život o tolik těžší než ostatní. Mám dokonce hrozný strach z červenání, ale rozhodla jsem se z toho dostat úplně sama. Zjistila jsem příčinu a snažím se to odstranit. Ájinko, nebuď smutná a klidně mi napiš na mail : zuzana.j"email.cz
Držím Ti palečky a ozvi se, společně to můžeme probrat! Papa

reagovat 15.11.2000 09:05 - Natálie

Já to mam trochu jinak. Taky se červenám, a to v situacích, kdy sama nevím důvod. A hlavně si toho ani nevšimnu. Je to vždy při nějaké komunikaci s někým. Nechápu, proč se to děje a zjistím to, jen když mi to nějaký "dobrák" škodolibě řekne, s pocitem, že mě dostal. Jenže já pak začnu rudnout ještě víc, vědomě a bezdůvodně.

reagovat 15.11.2000 17:50 - Gina

Ajo, citim s Tebou. Mela jsem stejny problem, treba i pri vyvolani ve skole... u tabule, ac jsem umela, cervena jsem byla jak rak. Stale jsem bojovala sama se sebou. Moje napady nebyly az tak hloupe, jak jinych lidi. Tim jsem si dodavala sebevedomi, doufam, ze ne falesneho:). Dnes uz s tim ve svych 38 letech starosti nemam. Hlavne to nevzdavej a bojuj. Urcite to vyjde!!!0

reagovat 16.11.2000 13:43 - Iva

Ahoj Májo,
taky mám problémy s červenáním už od malička. Myslím, že je to dědičné. Mám špatný pocit, když se na mě ostatní dívají, tím hůř, když mám mluvit.
To pak skoro koktám a navíc cítím, že jsem červená, a je mi trapně. Četla jsem, že lidé s tímto problémem by se měli umět takové situaci zasmát, Zkrátka, udělat si z toho srandu, že se červenají. Píšeš, že znáš příčinu a snažíš se to odstranit. Mohly bychom si napsat? Ráda bych si s někým o tom popovídala. Ahoj, Iva. amethyst"seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2018 13:26 - Ray

Zdravim všechny...

Pěkný den Moniko,
Jak jsi zvládla večírek? Mám 26 a věřím, že to věkem přestane ale plno lidí tu má problém celý život.

reagovat 2.3.2018 13:33 - Tenatan

Červenání vždy v sauně po enormním braní vytamínů,bylo způsobeno štípáním a pálením ,ale byl to očistný proces,to se mne stávalo s dívkami,kterým bylo sotva dvacet a byli zasvěcovány do scientologie.Subjektivně to cítili jako něco úžasného,zbavování se mentálního závadného obsahu a očišťování se.
Bohužel ,dnes jsem udělal ostudnou chybu v oblasti pornografie a marihuany alkoholismu a musím svůj zbytek život místo v lůně Bohočlověka,který čeká na svůj návrat na zem R.L.Howarda být na tom takhle.
Jsem dnes zvrhnutý do bezduchého šelestu duchovní bytosti. Jsem dnes už jen stínem duchovní bytosti,bezduchý tělesný tenatan, spojená tepem s prstem lidské ulice.

reagovat 26.4.2018 19:55 - už pohodář

když jsem četl všechny příspěvky,tak můžu říct,že jsem si prošel vším,co je zde napsáno.Dlouho jsem se bránil jít s tímto problémem k lékaři,na psychinu,ale šel jsem.Můžu vám říct,že po dvou letech léčby jsem schopen všeho,Tím chci říct,že červenání absolutně zmizelo,protože užívám každý den ráno jeden prášek,což je v pohodě,nejsem zhulenej a můžu komunikovat před x lidmi třeba s prezidentem usa,změnilo mim to život k lepšímu a proto říkám,že jen blbec s iq 0 se nečervená.přeji vám všem pevné nervy a hlavně si to nenechávejte pro sebe a řešte to!!!

reagovat 11.8.2018 00:04 - cerveny

Zdravim, je mi 26, s cervenanim mam velky problem. Kdyby nekdo chtel o tomto pokecat tak napiste maravap7@seznam.cz

reagovat 15.8.2018 00:26 - silenthil@seznam.cz

Ahojky všem z klubu, mám...

jo já jsem od olomouce, popovídáme?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *