černání kůže od zlata

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2006 10:21 - Marcela

Dobrý de, už nevím kam bych se obrátila tak to zkouším tady. Již delší dobu trpím tím, že mi ččernají prsty pod zlatými prstýnky. Nemáte s tím nějaké zkušenosti, případně nedokázal by mi někdo poradit co se proti tomu dá dělat. Děkuji za vaše názory.

reagovat 15.2.2006 11:04 - Ebola

Zkus si nechat udělat lékařké vyšetření krve (takové to běžně).Někde jsem slyšela,že to může být způsobeno cheimickou reakcí při nějaké nemoci.
Jinak já nosím stříbro,které mi do rána příšerně zčernalo.Je dost masivní,bylo to hrozné-úplně černé!Pak jsem zjistila,že jsem si mazala záda Kittlovou mastí,ve které je síra,a stříbro zreagovalo.Musela jsem to dát odborně vyčistit.

reagovat 17.3.2006 14:29 - Vivien

Mně taky černají prsty pod zlatými prstýnky, kohokoliv jsem se ptala, tak mi řekl, že mám nějakou nemoc - chybí mi nějaká látka či minerál nebo prostře něco v tělě, anebo, že to není pravé zlato. (ale pravé zlato to určitě je:-) Zajímavé je, že mě to černá jen teď, co jsem těhotná. Tak se tím zatím nezabývám, uvidím, co bude po porodu a pak...

reagovat 17.3.2006 17:36 - Zuza

Hm, to je vazne zajimave, ja taky poznala ze jsem tehotna nejprve podle toho, ze mi pod prstynky cernala kuze a to v obou pripadech:-). Jinak me jako diteti tez cernalo zlato, tehdy rikala doktorka, ze to souvisi s ledvinami a se zmenou kyselosti kuze nasledkem toho....patrne muze v tehotenstvi tez dojit k male zmene ph...proto ta reakce...dnes bych se priklanela k nerovnovaze kvasinek v tele a tim tedy zmene ph.Radeji jsem presla na titan a chirurgickou ocel v pripade sperku, je to jiste a stabilni:-)

reagovat 15.4.2006 22:45 - manazerka"cristianlay.info

Mně se bez souvislosti s těhotenstvím začali dělat pod zlatými prstýnky "spáleniny" ne černé, vypadalo to, jak kdyby ten prstýnek někdo nažhavil a nasadil mně ho. Nedávno jsem začala spolupracobvat se šperkařskou firmou a setkávám se s alergiemi na zlato i stříbro. Takhle "postižení lidé bez problému snášejí šperky z chirurgické oceli,

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2016 12:45 - zlato,

Prosím o radu celej rok...

zkus si přečíst diskuzi, je toho tady dost

reagovat 12.1.2016 14:16 - Tak

Zlato není nikdy čisté, obsahuje i jiné kovy. Zvlášť bílé zlato je problém. Nenoste ty šperky pořád, pořádně vyčistěte v mýdlové vodě.

reagovat 23.3.2016 21:31 - julius

Mas sperk Co jsem zapalil a necerna zlato ale dis ho dam na ruku tak cerna prosim o rudu

reagovat 24.3.2016 09:34 - julius,

můžeš to přeložit do češtiny?

reagovat 5.1.2018 23:13 - Věra

Mně taky černají prsty pod...

V těhotenství mi taky začalo zlato černat, pokračuje to i teď při kojení v těhotenství je hodně hormonálních změn to bude asi tím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *