cena za spokojenost

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2005 22:23 - Yvona

S kamarádkou jsme zkusily spočítat, kolik utratíme měsíčně za to, abychom se cítily fajn (šminky,oblečení,fitness,vitamíny, a tak). Vyšla dost zajímavá suma - zhruba polovina průměrného platu.Jak jste na tom vy? Nejsme nenormální? je fakt možný utratit skoro 10 000?

reagovat 27.5.2005 22:57 - Jana

určite jo!! jenže jsem zjistila ze cim vic jsem nespokojena sama se sebou tim vic utracim penez...takže treba když tloustnu a nemam cas na sport, tak utracim tisice za sminky, kosmetiku hadry... ale kdyz mam zrovna hubnouci obdobi a citim se skvele a dari se mi tak vystacim s padikem na den. Když to sečtu tak mesične dam za "blbiny" 5000 kč. Jeste ze zatim nemam rodinu...

reagovat 27.5.2005 22:58 - Ne-mravní hlídka

Moje babička říkávala: Hloupý všecko zkoupí. Kup co nepotřebuješ a zítra prodáš to, bez čeho nelze.

reagovat 26.7.2006 12:59 - Lilili

No tak já nemám zatím z čeho utrácet, ale už se vidím, jak nastoupím do práce, tak prachy za kosmetiku, hadry atd. budou jen lítat, protože už tak docela utrácím za kraviny.

reagovat 26.7.2006 13:17 - Zuzana

No jo, víc utrácím, když nejsem zrovna v pohodě. Nějak tím zaháním depku.

Ale to dělá asi víc holek, ne?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2007 18:18 - Kvark

Sám živote, pokud někomu chcete dávat rady do života, naučte se nejdřív aspoň trochu psát. Nevím v čem podnikáte, asi to bude něco s dobytkem, vzhledem k tomu, že jste zatížen na krávy, ale nedivím se, že se vám podle všeho v podnikání nedaří. Když je někdo sprostý blb, který si zřejmě neumí své frustrace kompenzovat jinak, než že anonymně nadává jiným lidem, má to asi těžké všude, nejen v práci.

reagovat 30.7.2007 20:45 - Kamila

Kvark: díky za podporu, pan "Sám život" je dle stylu vyjadřování zřejmě blázen, ten druhý příspěvek to potvrzuje. Ale moje chyba, na takové příspěvky lépe nereagovat. Mějte se (Kvarku)

reagovat 30.7.2007 21:06 - Max

Sám život se sice vyjadřuje velmi hanlivě a vulgárně, což je velká škoda. škoda proto, že jádro jeho příspěvku není až tak vzdáleno realitě.

Sám si vzpomínám na velmi starou historku, z doby počátečního podnikání. mojí známou podnikatelku) tehdy okradla jedna ženská. Pro mě by takový člověk přestal okamžitě existovat. Jaké bylo moje překvapení asi po půl roce, když jsem zjistil, že tyto 2 dámy spolu opět spolupracují. Na můj udivený dotaz se mi dostalo odpovědi, že co bylo, tak bylo a kšeft je kšeft.

A ty opravdu velké peníze se dají vydělat jedině, když na Vás dělají ostatní nebo máte žaludek na nestandardní operace. Neznám moc lidí kolem sebe, kteří pracují sami na sebe nebo mají malou firmičku, aby byli extrémní boháči. Nežijí si špatně, ale mají to vykoupeno starostmi.

reagovat 1.8.2007 20:43 - Monika

http://www.darcovskasms.cz/

reagovat 1.8.2007 21:25 - Vendula

Jo jo. Tohle mi zni povedome. Nedavno jsem dostala výplatu z brigády a dneska jsem musela jít utrácet. Nejhorší na tom je, že jsem si koupila boty, které se mi už po příchodu domů přestaly líbit. Tak je to pořád (ještě, že ty boty nebyla tak drahé).

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *