celkový špatný stav

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2006 14:09 - Petr

Dobrý den,

Poslední půl roku se mi zhoršil zdravotní stav. Prodělal jsem nejrůznější vyšetření, z nich některé něco prokázali, některé ne. V současné době mám tyto diagnozy.

- antrální gastropatie a bulbitida
- drobná skluzná hiátová hernie
- termin. ileitida a segment. kolitida
- astma bronchiale

Tyto onemocnění mi ani tolik nevadí, ale asi před třemi měsícemi se mi začalo špatně dýchat. Tlak na prsou. Skoro celý den mě škrábe / pálí / někdy sucho (nevím, jak to nejlépe popsat) v krku. Samozřejmě, že mám strach, že se dýchání bude zhoršovat, nebo se dokonce začnu dusit. Často mi tluče srde, hlavně když něco dělám, nebo i jenom při chůzi. Mám stuhlý krk. Tyto problémy mě donutili přerušit studium a zabraňují mi dělat normalíní každodenní činnosti. V noci nemohu spát. Hlavně kvůli špatnému dýchání usínám až z vyčerpání.

Podle všech vyšetření (interní, plicní, orl, krev, moč) jsem naprosto v pořádku (kromě jmenovaných diagnoz). Jediné, co mi snad každý lékař doporučí je, aby jsem si koupil brufen :-).

Moje obvoní paní doktorka mi zřejmě nevěří (vyšetření u ni probíhá prakticky vždy jen formou rozhovoru) a neustále mě posílá na psychiatrické vyšetření, kde jsem několikrát byl, ale nikdy nebyla zjištěna žádná psych. příčina mých problémů.

Děkuji za veškeré reakce.'

reagovat 6.2.2007 14:55 - katka

Ahoj Péto já mám uplně stejné příznaky,stahuje mě krk jako by mě někdo dusil,bolest na hrudi studený pot je to hrozný pocit mám vždycky strach že umřu.Doktorka mi řekla taky že je to nervama tak jsme na tom stejně.ahoj'

reagovat 6.2.2007 15:37 - Kamélie

Ahoj Petře,špatné dýchání by mohlo být spojeno se čtvrtou diagnozou,kterou si napsal.S tímto jsou spojeny i faktory,které popisuješ.

Bylo by dobré navštívit odborníka.

Další příčinou by mohl být i stres,celkové vyčerpání organismu,špatná životospráva atd...

Nejsem lékař..,proto to ber spíše jako radu a možnost..

Hodně štěstí...Alena'

reagovat 6.2.2007 22:35 - aloe"aloe-gel.cz

Petře,

určitě máš za sebou první fázi sběru informaci a jejich třídění. S těmito diagnozy doporučit brufen....tak to je opravdu "lékařství".Jak radí kamila, najdi dobrého lékaře, změn okamžitě svého doktora. Najdou se ještě i takoví, kteří se snaží pomoci a opravdu léčit. Máš zanícené tlusté střevo a to souvisí i s tím dycháním. Přejdi okamžitě tak na dva měsíce na rostlinnou stravu, potřebuješ hodně vlákniny, kyseliny listové a vitamin B6 a B12. A hlavně pořádně vyčistit celý organizmus. Na příčiny přijdeš sám i bez doktorů....pokud budeš mít zájem, mohu Ti poslat mnoho zkušenosti z Klubu zdraví. Mám toho hodně na CD, ale i elektronicky mohu poslat na příklad Kompedium zkušenosti nebo mnohé lékařské přednášky na toto téma.

Doktoři ovlivní Tvé zdraví jen z 10 % , ale Ty sám máš 50 % ve své mocí.

Nedej se, určitě se Ti to pomocí fytoterapie podaří zvrátit zpátky. Zdraví Tě Honza'

reagovat 8.2.2007 11:55 - Žanika

Dovoluji si vás pozvat na nový web, kde najdete spoustu informací o zdraví a zdravém životním stylu. Dozvíte se, jak prakticky a jednoduše najít rovnováhu ve svém životě. Můžete hlasovat v našich anketách, naučit se praktickým přírodním léčbám a terapiím, pročíst si zajímavé informace a zkušenosti ostatních lidí a inspirovat se novými jednoduchými recepty. A navíc si o tom všem a nejen o tom můžete pohovořit na našem diskusním foru. Podívejte se sami www.nasezdravi.ic.cz'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2010 13:10 - objektivní

Stálo by za to, aby se na...

To má být reklama pane Granvine ??? Tady není reklamní server,..
Granvin ještě nedodal, že jemu 23 let, nemá odpovídající vzdělání, prodavač elektrospotřebičů, např. vysavačů, ale nechá si platit za rady a léčbu zdravotního charakteru, pozor nemá žádnou právní zodpovědnost,...

reagovat 18.3.2010 21:01 - Granvin

Také mám tlak v krku, ale...

A jak dlouho se léčíte u té léčitelky?
Bez diagnostiky také neurčím přesnou příčinu, každopádně v případě zájmu není problém se domluvit a uvidíme, co budeme moci udělat;)
Uvidíte jak to půjde s těmi čaji a léčitelkou, kdyžtak se ozvěte.

reagovat 21.7.2011 12:04 - Petr

Zdárek,
mám to obdobné. Gastroskopie s výsledkem ,, bulbitida´´. Neustálé problémy s dýcháním, pálení na hrudi, píchání v oblasti ledvin. Až do gastroskopie, kterou jsem si sám vyžádal jsem byl podle doktorky pouze herec asik. Vystřídala na mě všechny možné léky - neurolem konče. Čekám na výsledky výskytu H.Pylori. Jinak vůbec netuším co to pro mě znamená, nebo může znamenat. Nikdo mě není schopný říct rizika, či nějaký schopný závěr.

reagovat 21.7.2011 13:37 - Dáša

V podstatě dostanete léky typu helicid,snižující kyselost.A po nějaké době to bude OK.Pokud bude pozitivní H.pylori dostanete antibiotiky.Nic čeho byste se musel obávat.Je to dobře léčitelné.Samozřejmě dodržovat životosprávu-nepít alkohol,černou kávu

reagovat 29.8.2015 14:57 - bříza

jednou jsem byla na psych. měla jsem těžkou duševní poruchu a doktor mi říkal že to taky někdy mívá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *