Celibát do konce života

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2007 21:53 - berry18

Je mi skoro 18, jsem panna a rozhodla jsem se, že to tak i zůstane. Podotýkám, že nejsem věřící, jsem naprostá ateistka. Hnusí se mi vztahy lidí, kdy láska je jen záminka a ve skutečnosti jde jen o sex a společenské postavení. Nevěřím na lásku, protože je to jen taková blbost, kterou si lidé vymysleli, aby se nějak odlišili od zvířat. Myslím si, že lidé jsou velcí pokrytci. Zvířata alespoň nezastírají, že se chtějí pářit, neschovávají se za sentimentální slova a nelžou. Já nechci mít nikdy rodinu a ani děti, proto jsem se rozhodla, že se mě nebude týkat ani sex a tyhlety věci okolo chození a vztahu. Hnusí se mi ty řeci o tom, kdy poslouchám - do slova: kdo koho zase ojel. Vše se točí kolem toho, lidi už nic jiného nezajímá. Já chci, aby se mě to netýkalo, chci být jiná, než ti lidi tam venku. Nechci být závislá na někom, kdo mě dříve nebo později stejně opustí. Já vím, že je to asi pro většinu lidí, obvzlášť v mém věku, nepochopitelné...takže jsem celkem zvědavá na vaše názory.

reagovat 14.1.2007 21:32 - vek 24

No ja bych rekl, ze ses asi zamilovala a ten dotycny te odmitl nebo nechal a ted si na vsechno a vsechny nastvana. Tot muj nazor.Nic ve zlem, jen mi to tak prijde.

reagovat 14.1.2007 21:35 - Alice

Skutocna Laska predsa nie je o zavislosti:)

A ver (ci never) existuje:)

reagovat 14.1.2007 21:40 - TerezaK

Můj názor je takový, že máš před sebou ještě hooodně dlouhou životní cestu. Přečti si svůj příspěvek znovu a zamysli se nad tím, kolik z něj čiší zášti, zoufalství a malomyslnosti. Nenapadlo tě, žes třeba i mohla někoho urazit? Myslíš, že ti stařečci a stařenky, co se ještě v 80 vodí za ruce, jsou spolu jen tak, nebo že spolu byli celý život kvůli sexu? Nebo se hodlají v nejbližších hodinách opustit? Myslíš, že víš o světě a lidech všechno, abys mohla udělat tak zásadní rozhodnutí? A kdes přišla na to, že tě každý dříve nebo později opustí? Že by špatné zkušenosti v rodině? Chceš být jiná než ostatní, ale to už přeci jsi, každý z nás je jedinečný neopakovatelný originál, od DNA až po myšlenky. Uvědom si, jaká krása v Tobě spočívá, a uvidíš ji i u ostatních. Zřejmě svým způsobem přemýšlení přitahuješ osoby podobně naladěné (podle přísloví vrána k vráně sedá), tak se rozhlédni po svém okolí a zauvažuj, zda bys nejprve neměla změnit sebe, a pak odsuzovat jiné lidi (tedy, nejlepší je samozřejmě nesoudit vůbec, ale k tomu musí dojít každý sám...)

reagovat 14.1.2007 21:48 - Patrik

Berry, mě je 29, jsem ženatý, manželce je o 3 roky míň. Jsi úplně praštěná, sex je ve vztahu důležitý, ale není to všechno. Nás sex baví, ale za těch 5 let, co jsme spolu, jsme si nebyli ani jednou nevěrní. To, že semi líbí i jiné holky neznamená, že každou na potkání ojedu. A jestli si myslíš, že láska je jenom vymyšlené slovo, tak tě lituju. Pro mě má konkrétní význam a ve tvém věku jsem první měl už za sebou. Ujišťuju tě, že to za to stojí. Klíč máš v ruce ty, ne všichni kluci jsou stejní.Otázka taky je, jestli za tvým rozhodnutím není nějaká momentální negativní zkušenost:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.4.2017 02:00 - Steve

Nedobrovolný celibát se moc...

A kde kdo koho nutí do toho nuceného celibátu? Já o ničem takovém teda nevím. Už jsi taky nedobrovolně v celibátu?

reagovat 23.4.2017 18:57 - Pixi

Je to každého dobrovolná věc a nemusí to mít na nic vliv. Neplkejte vy, co jste nadržení. Každý nadržený není. Na čele to nenosí napsané- hlavně buďte sami sebou a najděte si životní cíle.

reagovat 23.4.2017 23:48 - Lenka

A kde kdo koho nutí do toho...

Tak nevím jestli Jindra je, ale já jo. Jsem vdaná, ale manžel nemůže. Rozvádět se nechci protože jinak je naše manželství super a kdybych mu byla nevěrná, tak by se pokazilo.

reagovat 24.4.2017 03:28 - Linda

Milování a sex je jedním z...

Cestovani je jednim z druhu poznani. Necestuje- li nekdo vytvari si omezeni. A omezenivstvari psychicky blok.... Cteni knih, zahradniceni, astrologie, chozeni do hospody, atd jsou tez druhy poznani. Neprovozujete- li je, vytvarite si omezeni..... Podle tohoto jsme vsichni psychicky zablokovsani, protoze nikdo nezvlada vsechny druhy pozani... Je to blbost

reagovat 24.4.2017 08:40 - bzunda ignác z bukvice/ vlt.

takových děvčat je jako berry, tvrdily že nechtějí děti a nakonec se staly matkami, mají dvě i více dětí na své hloupé názory už dávno zapomněli. Kdo ví co dělá berry18, příspěvek je psán v r. 2007; od té doby se jistě mnoho změnilo.
jen pro Jindru 22.4.2017 celibát dobrovolný i nedobrovolný se dá zrušit, to by jsi se divila, dají se zrušit i mezinárodní smlouvy tak porč ne celibát. Proč mají černoprdelníci tolik průserů? Protože porušují celibát!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *