Co je to Candida albicans? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2001 21:40 - Faustus

Aby si někdo mohl volit, musí mít dobré informace. Aby je měl, musí mít znalosti. To znamená, že ten, který nestuduje určitý obor je odkázán na zprostředkované informace. Homeopati a jim podobní jednají pro zisk. Pokud má někdo pocit, že si koupí zázrak, ať platí, platí, platí. Za blbost se vždycky platí. Někdy zdravím.

reagovat 9.7.2001 22:59 - Svoboda

Ze se oficielni medicine zdaleka nedari problemy zdravi resit vyplyva jednoznacne ze skutecnosti, ze znacna cast populace vyhledava pomoc jinde . Povolit monopol znamena neopravnene si prisvojit pravo na manipulaci osobni svobody mysleni . Ze to jde ruku v ruce je patrno z vysledku a zkusenosti jak u nas , tak i ve svete . Souhlasim plne se zduraznenim odpovednosti na obou stranach . Rozumna opozice a jiny nazor na problem jiste nemuze skodit .Cistemu vse ciste . Ze sve nemale zkusenosti vim , ze pro nekoho je povolani zivotnim poslanim , pro jineho pritezi a jen byznysem . Prace s lidmi by mela byt poslanim .Pri reseni stylem porucime vetru, desti obycejne neposlochaji zivly .

reagovat 9.7.2001 23:33 - Oloušek

informace? ano... ale kde je chceš vzít??? ano, internet... ale kdo z těch lidiček, co jdou raději k léčiteli, má přístup na net... neřkuli umí dělat s kompíkem... takže spíše než zakázat, tak informovat!!! a nejen o léčitelích, ale i o ostatních bolavých místech... co takhle úspěšnost léčby pacientů v jednotlivých nemocnicích? abychom si svobodně mohli vybrat, kde se budeme nechat operovat... na Západě běžné (nevím, jestli všude...), tady sice nějaká diskuse běží, ale bez valnějších výsledků... a to není všechno...

téhle společnosti schází především INFORMACE o světě okolo... a nemyslím ten, který je prapodivně malovanej médiama...

reagovat 10.7.2001 09:48 - Karel

Cituji vás: "To znamená, že ten, který nestuduje určitý obor je odkázán na zprostředkované informace." Vy jste vystudoval homeopatii, že si dovolujete tvrdit, že je to pouze vytahování peněz nebo jste odkázán na zprostředkované informace??

reagovat 10.7.2001 19:36 - Tereza

Pokud jde o vztah léčitelství a alternativní medicíny, je to trochu problém: moje kamarádka se nedávno vrátila z pobytu v USA (pracovala jako au-pair) a vyprávěla mi, jak byla překvapená, že v tamních nemocnicích normálně působí léčitelé, homeopaté či ayurvédští lékaři. Zdá se, že to spíše my v ČR jsem opět pozadu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.3.2013 19:09 - Petr

Něco podobného jsme také zažili a museli jsme užívat perorální antimykotika oba. Jinak prý při infekci hrozí tzv. ping-pong efekt. Infekce je značně houževnatá a trvalo to velmi dlouho.

reagovat 12.3.2013 10:56 - Božka

Trpěla jsem tímto problémem pár let. Začalo to v těhotenství a pak ještě pár let. Lékařka mi dávala čípky, masti, nic nepomáhalo.Až jsem toho měla dost, sama jsem hledala v bylinných herbářích. Marie Treben radí na všechny ženské problémy řebříček-roste všude.Denně jsem dělala 2 sedací koupele v odvaru-20 min.,také vnitřně vypila 3 hrnky. Přestala jsem jíst bílé pečivo a veškeré sladkosti. Skoro 3 měsíce se nic moc nedělo, ale potom během pár dnů se stav rapidně zlepšoval až vše zmizelo.Je ale vhodné změnit natrvalo strav. návyky.Já piju jen vodu, bylinkové čaje,občas citronovou vodu,čaj z hořce,hřebíčku ap.Je dobré jíst často zakysanou smetanu, bílý jogurt,ale český, ne ten přislazovaný. Pokud je u žen poševní kandida, nemá se používat při koupání na int. partie mýdlo ani sprchový gel, pouze čistá voda, nebo si koupit přír. věci na int. hyg. např. od HadkaVýborné jsou i celkové koupele v mořské soli, nebo v sodě na odkyselení těla přes pokožku.Mámuž 20 let pokoj. Párkrát se mi stalo,že přišlo slabé zhoršení, ale vždy je to po sladkém. Pak to chce hned udělat nápravu.Myslím si, že to žádná chemie nevyřeší. Je to o našem přístupu k vlastnímu tělu, odpustit si všechny ty sladkosti a pochutiny plné éček a vrátit se trochu víc k příroděVýborné jsou na chleba-pažitka, bílá i červená ředkev, cibule ap.Přeji všem uzdravení.

reagovat 18.11.2013 20:09 - jirka

Má někdo sváz en nystatin?

reagovat 19.3.2014 13:33 - Karel

Taky koupím nystatin, nejlépe německý od výrobce STADA.

reagovat 12.4.2015 12:41 - Kačka

Dobrý den,
nevím, jak moc tento příspěvek někomu pomůže, ale ve Francii jsem koupila lahvičku ,Mycostatine', lékárnice mi jej doporučila na candidu. Obsah lahvičky je 24 ml, s dávkovacím kapátkem. Cena cca 2,50 Euro. Každopádně účinky po týdnu spolu s omezením přísunu cukru, mléčných potravin a zvýšením přísunu syrové zeleniny, hlavně česneku, cibule, celeru a vodnice, rozhodně menší únava a nechuť do jakékoli činnosti. Zatím nesleduji účinky na vlasech a jazyku. Snad se to ještě zlepší :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *