ČAJ

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2004 10:03 - Lenka

Ahoj všichni příznivci čajů!
Protože denně nějaký ten litr různých čajů vypiju a dost jse toho i četla, zajímají mě názory ostatních na čaje a jejich někdy sporné účinky a vlivy.

Jak na Vás působí čaj zelený? Vysvětlí mi někdo, proč, když má podle někoho být zdravější než čaj černý (nemá tolik teinu, např.), znám lidi, kterým po tomto čaji buší srdce, třesou se a nemůžou spát celou noc i když čaj pili odpoledne?
A co např. Lapacho (to teda není čaj, ale něco podobného). Prý se nemá pít dlouhodobě. Víte o tom něco?
Lenka
'

reagovat 18.1.2008 20:38 - XX

O čajích a bylinách nové stránkách http://forum.bylinkarna.cz/'

reagovat 24.1.2008 00:28 - osvětářka

DVD: Hubněte s humorem a ne s tumorem

Ukázka na www.moudrasova.eu

Díky'

reagovat 24.1.2008 22:45 -

Organismus většiny lidí potřebuje detoxikovat.

Potřebujete odstranit z těla léty nahromaděné škodlivé látky, které vám poškozují nejrůznější orgány a tkáně, brání jejich správné funkci, a kterých se organismus běžným metabolismem nedokáže sám zbavit a které brání účinné léčbě i vstřebávání živin.

Pak teprve bude vaše tělo schopno přijímat odpovídající specifickou léčbu a také bude schopno přijímat a využít důležité živiny, které dnes váš trávicí trakt není schopen vůbec vstřebat, a tak odcházejí bez užitku z těla ven a škodliviny se naopak vstřebávají. Pak budete zdravější a budete mít víc energie.

Jak na to, vám poradí odborníci na: info (tečka) harmonie (zavináč) volny (tečka) cz.
'

reagovat 8.3.2008 06:50 - luke

Já piji čaj, kávu a čokoládu s léčivou houbou Reischi.CHcete vědět vědět více ? Napište na mirfaj"centrum.cz'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.9.2009 22:49 - Lena

Pu-erh je fakt zvláštní-říká...

Ano pro horké dny Le Touareg, Rooibos Mint, na povzbuzení Maté Mint nebo například Kabusé Hot or Cold - čaj k zalití i studenou vodou http://www.auria.cz/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=hot+and+cold&x=0&y=0

reagovat 30.9.2009 00:26 - Ondra

Ani roibos není špatnej.
Ale je to čaj - nečaj...

reagovat 8.12.2010 19:25 - Janička

Mrknetě na dobrou stránku o zdravém životním stylu :) http://www.zdravy-zivotni-styl.estranky.cz/ je tam i článek o čajích

reagovat 5.4.2013 16:12 - Honza

Ahoj všichni příznivci...

Mám internetový obchod www.teatea.cz a docela se v tom vyznám. Zelený čaj je zdravější, protože u něj neproběhla fermentace a látky stojící za zdravými účinky čaje nám tímto procesem nevymizely. Tedy zelený čaj ej zdravější kvůli obsahu polyfenolů, které u černého čaje zfermentovaly a proto má jiné účinky než zelený čaj. navíc má zelený čaj větší obsah kofeinu než černý čaj, ale díky vícenálevovosti se jeho příděl na množství vody zmeší, kdyžto čaj je jednonálevový a všechen kofein je ve větší koncentraci a proto si všichni myslí, že je v černém čaji více kofeinu. Kdyžtak mrkni na www.teatea.cz do rubriky s články a tam se vše dozvíš. měj se fajn :)

reagovat 5.4.2013 16:13 - Honza

Nový internetový obchod s čajem a čajovým příslušenstvím www.teatea.cz . Čaj pro každého za super ceny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *