Bývalý partner se vtírá do snu...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.9.2007 19:33 - Andy

Ahoj, rozešli jsme se vloni po vánocích po víc jak 10 letech vztahu.Byl to hajzlík a rozhodnutí ukončit vztah bylo správné. Ale proč se mi o něm proboha, tak 3-4x do týdne zdá? Pokaždé je ve snu milý a hodný, pozorný, omlouvá se mi. Nedávno jsem se přistihla, jak líbám polštář:-))Navíc-Už má jinou partnerku a chystají svatbu (síla, co?)Já jsem zatím stále sama, ani nikoho nehledám. ten vztah byl psychicky natolik náročný, že mne dlouhodobě vyčerpal....Pak se ráno probudím a je mi to třeba líto, že s ním nejsem, a celý byt, ve kterem žiju sama, na mne padá...Nejsem schopna s ním ani komunikovat, viděla jsem ho jednou, letmo.Nebyl to náš první rozchod, ale tento byl definitivní.Třeba ze včerejška na dnešek se mi zdálo zase (pro změnu) o něm, ve snu jsme se dlouze objali a mlčeli. Probuzení bylo krité...Máte s tím někdo podobné zkušenosti?

reagovat 23.9.2007 23:55 - roman

Protože ho ještě stále podvědomně miluješ.Ikdyž ti třeba ublížil.Zapomenout chvíli potrvá.

reagovat 24.9.2007 09:01 - auck

Nemyslím si, že je to k vůli tomu, že bys ho ješte milovala(když píšeš,že to byl hajzlík), ale k vůli tomu, že se bude ženit..a jak je známo člověk vždy touží po tom co nemá a nemůže mít, i-když si to třeba nechce připustit.

reagovat 24.9.2007 09:45 - HonzaJ

Znám něco podobného, dlouho po rozvodu s manželkou, se mi o ní zdálo, stále se ke mě vracela a bylo to vždy nějaké divné. Tyto sny přestaly, když jsem se s ní jednou sešel a tak nějak jsme si ujasnili naše vztahy....měl jsem jí stále ještě rád a kdyby to šlo, tak bych se k ní vrátil. Naštěstí to nešlo a to mě konečně vyléčilo z toho, aby se mi o ní zdálo. Já jí totiž podvědomě stále miloval. Jo, ideální je, minulý vztah překrýt novou láskou a je klid.

reagovat 24.9.2007 09:54 - Katka

Já o svém bývalém, kterého jsem milovala a moc mě přitahoval - byl to ale vášnivka-cholerik a já se s ním rozešla, abych z toho nepřišla k psychické úhoně - snila nejvíc, když jsem pak byla s dalším klukem, kterého jsem nemilovala a v sexu to stálo za prd. Byla jsem s ním hlavně proto, že to byl pravý opak toho vztahu předešlého - místo Itálie klid a pohoda kamarádství. Často jsem si toho prvního představovala při milování s tím druhým. Zdálo se mi o něm skoro obden, bylo to na palici.

Přešlo to až když jsem se rozešla s tím "kamarádem" a zamilovala se do novýho chlapa.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2017 21:42 - Standa

Nejen do snu,mně se vtírá minulosti i do vědomí.Vím,že je to nenormální,a že se toho musím zbavit,ale mám chuť někdy potkat někoho z minulosti a fláknout mu rovnou facku po hubě,to asi není zrovna duševně zdravá pohoda...

reagovat 4.9.2017 21:07 - Miroslavek

Mé už se o ni zdá 3 roky a pomyslím na dobrovolný odchod :-(už to nezvládám

reagovat 4.9.2017 21:09 - Lady

Na bývalého milence si občas vzpomenu co asi dělá asi už nic je v důchodu jak se má je-li zdráv mobil vím ale nezavolám aby si nemyslet že to chci obnovit.

reagovat 27.7.2018 18:45 - Bo

Mé už se o ni zdá 3 roky a...

No to snad ne? Bojujte prosim

reagovat 27.7.2018 18:50 - Bo

Nevim ale je to divne rozesli jsme se po 2 letech odchazel Odemne stehoval se a druhy den byl na kolenouch plakal a zase a zase porad do kola zahejbal mi ponizoval me pomlouval me za zady

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *