Bývalý je psychopat

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.10.2011 12:26 - Veronika

S mým bývalým partnerem jsme spolu byli rok, a rozhodne to nebyl dokonalý vztah, pořad jsme se hadali a něco si vyčítali ale stejne jsme se měli radi a proto sme s ek sobe furt vraceli, protoze jsem na neho nemohla zapomenout, a on taky ne, Kdyz se na to divam zpetne,tak byklo víc toho špatnyho nez dobryho a nechci ani vzpominat na to, co vsechno mi udelal..Porad spolu udrzujeme kontakt, a chodime pokecat a porad tam neco mezi nami je.Dozvedela jsem se od vice lidi, ze me pred ostatnimi pomlouvá a mluví o mě hnusně, ale kdyz se ho na to zeptam, zapírá to.Parkrat me i uhodil, ale vzdycky řikal ze to myslel " ze srandy" a já blbá jsem mu to vzdycky odpustila.Často se ke me choval dost hnusně ale presto mi porad volal,zvonil u baráku abyl agresivní když jsem s nim nechtěla mítuž nic společnyho.Zazili jste nekdo neco podobneho? Začal se chvoal jak uplny psychopat a ted jsem si jistá, že už s nim nechci mít nic společnyho,jen mám strach, ze s tím, jak se teď chová, by mi mohl i neco udelat.

reagovat 16.10.2011 19:04 - -

tak se s ním nestýkej. sejdeš z očí, sejdeš z mysli. jsi blázen že se s ním ještě bavíš. jestli bude své chování opakovat, zalovej policii

reagovat 16.10.2011 19:33 - sexuolog

Osobně si myslím, že by tě měl pořádně zmlátit, protože tak blbá nanynka se jen tak nevidí.

reagovat 16.10.2011 20:02 - ...

Osobně si myslím, že by...

Sice řečeno tvrdě, ale v jádru máš pravdu. Ale bojím se, že ani potom by nezměnila názor.

reagovat 16.10.2011 20:11 - :-(((

je zaslepená láskou... verunko, dávej na sebe pozor. víš, jak dopadla simona monyová.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2015 14:53 - Eva

Tobě podobné a to nepíši...

PŘESNĚ TAK,TAKÉ NECHÁPU,JAK NĚKDO MŮŽE TOUŽIT PO TAKOVÉM ČLOVĚKU.Nám normálním se naopak líbí muž,který něco dokázal,ne však zab í j e t jiné lidi,takovým opovrhuji.Waldo,asi ano,ti moc hezcí jsou většinou i nevěrníci,žádná žena netouží po utáplém muži,který je hodný,všechno udělá,nemá svůj názor,nemá sebevědomí.Ale zase sympatie být musejí.

reagovat 9.3.2015 10:29 - alien

Tobě podobné a to nepíši...

Pokud je ona taky trochu psycho, tak se to vyrovná. Pak je přirozené, že ji takový muž přitahuje, ti "normální" jsou pro ni normální až moc.
K těm výzkumům... No, oni psychologové a psychiatři jsou taky jenom lidi, kteří mají spoustu chyb a tajných zákoutí duše. To bych nebrala za tak bernou minci.
Navíc psychopat nemusí být nutně zlý člověk... a napak takový ten běžný zjev odvedle může v určitém případě udělat věci...

reagovat 9.3.2015 15:41 - !!!

No jó? Nevědí co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou!

reagovat 9.3.2015 20:21 - žena

Pokud je ona taky trochu...

To o tom asi moc nevíš. Žádný psychopat neumí zůstat hodný, jen na sebe.Je toho moc, pročti si aspoň toto.

http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=17940

Jediná obrana každého člověka je, okamžitě po odhalení psychopata zdrhat co mu síly stačí !A pozor, abychom je neuráželi, tak se název změnil na slovo sociopat. Prý psychopat bylo pro ty chudáčky urážlivé:-)

reagovat 10.3.2015 09:25 - alien

Klasický běžný popis psychopata...
To ještě neznamená, že každý psycho vykazuje všechny znaky včetně těch nejdrastičtějších... tak jako u každé psychické nemoci. Psychopatie nemusí být tak vyhrocená, jak se to rádo popisuje, může mít mírnější podobu.
Jedna věc je teorie a druhá věc je praxe. Tys už nějakého psychopata potkala? (A rozpoznala?)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *