bývalá přítelkyně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.8.2008 20:57 - Aneta

Dobrý den, je mi 27 let a nedávno jsem začala chodit se stejně starým mužem. Jsme spolu cc dva měsíce.Chodit jsme spolu začali krátce po seznámení a přítel kvůli mě opustil svoji přítelkyni s kterou byl čtyři roky. Oni dva však na sebe nezanevřeli a udržovali spolu i nadále kontakt a přítel si ani nic nedělal z toho že mi to nějak vadí. Minulý týden jsem se však dozvěděla, že se spolu několikrát vyspali. Na přítele jsem uhodila a on odpověděl, že ji má stále rád, ale vracet se k ní nechce a chce zůstat se mnou, jenže já vím, že k ní pořád ještě něco cítí a tápe ve svých pocitech.Rozchod je na obzoru a oni dva spolu zřejmě opět skončí, ale pořád musím myslet na to, jestli když tvrdil že mě má rád, byla pravda a to i přes to, že spal se svou bývalou, a zřejmě jí i stále miloval.

reagovat 18.8.2008 22:36 -

těžké radit..měl rád obě,nebo má.O jednu přijde a budeš to ty.Nemůžeš to zkousnout.Dobře děláš.

reagovat 18.8.2008 22:38 - sandra

Jestli se vyspal se svojí bejvalkou, tak je to nějaká divná láska, co k tobě cítí, ne? A ještě k tomu, když to udělal takhle hned na začátku vztahu, kdy to má bejt nejkrásnější. Já nevim, ale já bych osobně od něj dala ruce pryč. Prostě bych mu už nevěřila. Udělal to jednou, udělá to zas a nemusí to bejt jen jeho bejvalka.

reagovat 18.8.2008 23:24 - eva

A co čekáš ty náno? Přebrala jsi ho holce a teď budeš bědovat, že se vyspal s jinou (byť bývalkou)? Tak s tím jsi milá zlatá měla počítat. Dobře ti tak! Příště si snad rozmyslíš ničit vztahy jiným lidem, krávo!

reagovat 19.8.2008 00:40 - juno

jojo!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2010 20:55 - Sabina

Pěkný den přeji.
Mám...

Mám stejný problém jako vy, moc ráda bych se s Vámi o tom pobavila, pokud budete chtít napište mi Váš mail, ozvu se a třeba si mužeme navzájem pomoci :)

reagovat 18.11.2010 10:46 - Simona

Mám stejný problém jako...

Ahoj, taky mám podobný problém a možnost pohovořit o něm by mi určitě hodně pomohla. Pokud budeš mít zájem, napiš mi na mail: sparcos@email.cz :)

reagovat 18.11.2010 12:57 - .

Zkuste si výklad karet, co Vás čeká?

http://www.vykladkaretonline.estranky.cz/

reagovat 19.12.2010 23:51 - Desmodrom

Holky co řešeji stejnej nebo podobnej problém že mají přítele a on nadále udržuje vztah s bejvalou přítelkiní se kterou spí tak maji všechny jednoho a toho samého nepřítele. Tim nepřítelem je jejich nízká inteligence ;-). Přeju vám hodně trpělivosti holky, trapte se dál ;-)

reagovat 10.8.2014 04:10 - Beruška

Na nevěru musí být vždycky dva, ten kluk si jen chtěl užívat a ty jsi hzo přebrala té druhé. Nedělá se to, aspoň víš, jak to bolí, když Ti jiná vezme Tvého miláčka. Ona Ti ho neukradla, jen si ho brala zpátky. Příště si rozmyslíš, než si něco začneš se zadaným, proto já se takovým vyhýbám, kord ženáčům. A co je nejsmutnější pro Tebe, on jí nikdy nepřestal a nepřestane milovat. Proto je furt s ní. S tím se smiř.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *